8 najlepších romantických filmov, po ktorých sa do vás žena zamiluje

Máte novú frajerku alebo chcete len tak potešiť svoju lásku? Ženy milujú romantiku. Staňte sa jej hrdinom v reálnom živote a bude vám zobať z ruky. Buďte k nej pozorný, pripravujte pre ňu prekvapenia, uvarte jej večeru, otvorte vínko a zapnite niektorý z týchto 8 najlepších romantických filmov.

1. Titanic

Môže sa vám už zdať otrepaný. No tento film patrí medzi najlepšie romantické filmy. Bohatá slečna poctivo vychovaná a mladý muž z ulice. Rebel, ktorý jej ukáže veci, o ktorých sa jej ani nesnívalo. Bláznivé večierky, intímne skúsenosti a sex v aute.

2. Podivný prípad Benjamina Buttona

Benjamin nepatrí medzi klasickú romancu. O to viac sa ženám páči. Láska, ktorá trvá večne. Dvaja bláznivo zamilovaný ľudia na seba čakajú niekoľko rokov, aby sa stretli. Romantické prechádzky a zamilované rozhovory.

3. Notebook

Od začiatku neviete ako to vlastne je. Muž rozpráva príbeh o svojej láske deťom. Pútavé rozprávanie, netradičná love story a Ryan Gosling. Pozrite si tento film so svojou láskou, a kým skončí, bude celá vaša.

4. Pýcha a predsudok

Chudobné dievča a bohatý pán. Do toho atmosféra starého vidieka, nádherné romantické zábery a tradičné cudno-necudné rozhovory. Zaručujeme, že sa pri tomto filme unudíde k smrti. Vaša polovička bude z neho unesená a bude hľadať svojho pána Darcyho.

5. Predčítač

Netradičný príbeh z vojnového Nemecka. Mladé ucho a zrelá žena. Obaja sa od seba dokážu niečo naučiť. Upozorňujeme vopred, že príbeh nie je klasická romanca. Pri zopár smutných momentoch nejednej žene vypadne slzička z očka. O to lepší dôvod pritisnúť sa bližšie.

6. Terapia láskou

Pre nás chlapov hrozný film, fakt strašný. Z nejakého neznámeho dôvodu ho ženy milujú. Myslíme si, že pripisovať to môžeme Bradleymu Cooperovi. Chlap je na dne a zachráni ho iná žena. Čím iným ako tancom! Nevieme, na čo ste mysleli vy…

7. Láska Nebeská

Väčšinou sa nám spája s Vianocami, ale pozrieť si ho môžete aj počas roka. Viacero prelínajúcich sa príbehov, každý o niečom inom, a predsa o tom istom. Ako inak o láske. Tento film si získal srdcia žien, ale aj niektorých mužov.

8. Hriešny tanec

Čo by to bol za zoznam romantických filmov, ak by tu nebol Hriešny tanec? Ona bola mladá a neskúsená. On bol drsný a rebel. Zápletka ako vyšitá. Ak ste potešiť frajerku úplne najviac, nacvičte si hlavnú choreografiu. Bude vám zobať z ruky.

5.00 avg. rating (97% score) - 3 votes