Ako sa vyprstovať? Ste len 6 krokov od extázy

Neviete, ako sa vyprstovať? Prinášame vám niekoľko jednoduchých tipov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť perfektný orgazmus, a to všetko za pomoci vlastných prstov a bez zbytočných rizík. Pripravená? Poďme na to! 🙂

Ako sa čo najlepšie vyprstovať

 

Dodržujte hygienu

Baktérie a kvasinky sú úhlavným nepriateľom ženských orgánov. Nezabúdajte sa preto pred vyprstovaním poriadne umyť, či už ide o ruky (prsty!) alebo oblasť pošvy. Nepríjemné zápaly a mykózy vás veľmi jednoducho môžu pripraviť o príjemné pocity z masturbácie.

Nenechajte sa vyrušovať

Ak vás nevzrušuje masturbovanie na verejnosti alebo možnosť prichytenia, mali by ste si pred prstovaním overiť, či ste v dome alebo byte sama a nikto vás nebude vyrušovať. Nechcete si predsa pokaziť vašu súkromnú chvíľku rozkoše.

Spravte si pohodlie

Masturbovať môžete takmer všade, preto nezabúdajte ani na pohodlie. Ak nechcete nič pokaziť, stavte na overenú horúcu vaňu alebo mäkkú posteľ. Nie je nič horšie, ako nepríjemné pocity tesne pred vyvrcholením. Správna poloha je kľúčovým faktorom pri dosahovaní čo najväčšej rozkoše.

Začnite klitorisom

Zamilujte sa do svojho tela. Hladkajte si prsia, bruško, stehná, až kým nebudete pripravená na ďalšiu métu – klitoris. Ak nie ste dostatočne vlhká, nebojte sa používať lubrikačný gél, ktorý je určený na premazanie ženských partií pri sexe alebo masturbácii. Prechádzajte si prstami po klitorise, nebojte sa meniť tempo, tlak a pohyby.

Prstom vpred!

Predohru máte za sebou. Pomaly prstami postupujte nižšie, až kým budete cítiť neodolateľnú túžbu po naplnení. Vtedy prichádza na rad prvý prst, ideálne ukazovák alebo prostredník, ktorým pomaly vniknite hlbšie do pošvy. Už ste tam?

Zvyšujte intenzitu

Ak už ide do tuhého, nebojte sa zvyšovať intenzitu vašich pohybov. Jednu ruku stále využívajte na dráždenie klitorisu. Stupňovať rozkoš môžete aj roztiahnutím nôh alebo pridaním jedného prsta navyše. Ak ste dostatočne vlhká, dva prsty by vám nemali robiť problém. Netreba však zabúdať, že počet prstov závisí najmä od fyziologických predpokladov konkrétnej ženy, nájdite svoje hranice, aby ste si neublížili.

 

Ešte pár pohybov a…

 

Búúúm! Ste tam. Nebolo to ani také zložité. 🙂

 

Ak chcete ešte lepší orgazmus, vyskúšajte vibrátor!
Vibrátory

 

4.20 avg. rating (84% score) - 5 votes