Erotická poviedka: Sexuálne dobrodružstvo na kúpalisku

Sex na kúpalisku v prezliekacej kabínke

Blížilo sa leto, teploty už viac ako týždeň dosahovali 30 stupňov. Ostávala pred nami jedna ľahká skúška, z ktorej sme si hlavu nerobili, so spolužiačkami sme si preto užívali teplé dni a hlavne voľno.

Doobeda sme začali chodiť na kupko. Bolo to len také menšie, na periférii mesta, kde sme sa netlačili s kopou ľudí. Akonáhle sa blížil čas, keď sa začali pridávať aj ľudia z práce, zbalili sme si deky a išli domov. Už to nebolo ono.

Stal sa z toho stereotyp. Ráno okolo 10-tej ma tri moje najkamošky prezvonili, že vystúpili pred mojou bytovkou. Posledné dve zastávky sme prešli pešo. Slnko už začínalo páliť, klobúkom sme si tienili tváre, keďže natierať sme sa zvykli až pri bazéne. Šaty nám viali v príjemnom vánku. Cesta viedla chvíľu popri hlavnej ceste, nevyhli sme sa tak potrubovaniu od niekoľkých áut. Jedno auto nám dokonca zastavilo. Sedel v ňom taký taliansky typ a nenápadnou otázkou, kde si môže kúpiť niekde nablízku zmrzlinu, chcel začať rozhovor.

S hlasným smiechom sme ho poslali na nanuk do Lidla a pokračovali sme v ceste. Na takéto balenie sa skutočne nechytáme. 😀

U tety pokladníčky sme dostali zľavu na isic a zložili sme sa vždy na tom istom mieste, v blízkosti borovíc. Práve tie nám svojou vôňou pripomínali letá strávené v Chorvátsku pod píniami.

Zloženie kúpaliska nebolo výnimočné: dôchodkyne už teraz čierne, starí ujovia na rybárskych sedačkách s pupkami, že si nedovideli ani na svoje prirodzenie, asi 2 mamičky s bábätkami, mladé baby, ktoré som z videnia poznala zo sídliska a partia chalanov. Občas prišli už pred nami, zväčša však dobehli až po nás. To bolo výhodnejšie, mohli sme si ich pri príchode vždy lepšie obzrieť. Boli piati a minimálne traja by stáli za hriech – také feteveškárske typy. Vyšportované hrudníky, leg days tiež nevynechali ;), no radosť pozerať.

Nevedeli sme si ich podeliť, to bol náš najväčší problém. Všetky sme boli slobodné, no ja len asi mesiac. Srdce mi však nekrvácalo, dala by som si povedať. 😉 Vzdať som sa preto nechcela.

Chceli sme s nimi dáko nadviazať rozhovor. Nečakali sme, že by za nami prišli na deku, pri bazéne sme sa preto zdržiavali čo najdlhšie a keď to nezabralo, zbehli sme do bufetu na kofolu.

Nevyzeralo to, že by javili o nás záujem. Buď hrali karty, volejbal do kruhu alebo súťažili v bazéne. Po 3 dňoch sme už preto stratili záujem a radšej sme rozoberali našich chalanov zo školy.

4. deň som sa vybrala do bufetu sama, že kúpim nanuky a donesiem babám. Ako som si tak stála v rade, postavil sa za mňa jeden chalan zo skupinky, nie však ten z “nabratých”. Nenápadne som sa otočila, akože pozerám na baby a musím povedať, že hoci nebol zrovna posilkový typ, v tvári bol veľmi sympatický. Zavadili sme o seba pohľadom a usmiali sa. Konečne nejaký kontakt!, hovorila som si.

Asi tiež nevedel, ako začať, len sa usmieval. Ozvala som sa preto prvá ja, veď teraz je to normálne. Začali sme sa baviť o tom, že im práve skončil semester a všetky skúšky už majú za sebou. Bola som na rade a vtedy z neho vyšlo, že však nás na tie nanuky pozvú. Nebránila som sa. 🙂

Ako sme sa vracali spolu od bufetu, zakýval z diaľky na chalanov a už o minútu sme všetci spolu sedeli a bavili sa asi 2 hoďky.

Ako na figu sa počasie zrovna dnes začalo kaziť. Bolo strašne dusno a z diaľky sa blížila čierňava. Baby si ju všimli ako prvé a keďže jedna z nich má panický strach z búrky, začala sa baliť. Chalani ju presviedčali, že však to je ešte ďaleko, ale nedala si povedať. Ostatné baby sa preto začali baliť tiež. Mne to bolo ľúto, lebo som sa s Dávidom (tak sa volal) celkom dobre bavila. Rozhodla som sa preto ostať.

Bolo mi jasné, že asi zmokneme, ale tak čo, bolo teplo.

O 20 minút však prišiel taký vietor, že začali plastové stoličky lietať a stromy sa nebezpečne prehýňať. Blískalo sa ostošesť. Pod stromami sme nemohli ostať, ak sme nechceli dostať vetvičkami do hlavy, napadli nám preto prezliekacie kabínky. Každý si pobral jednu, len ja s Dávidom sme skončili v jednej, keďže sme spoločne niesli deku.

Vonku mega fučalo, chalanom vedľa sme nič nerozumeli. Začalo ma striasať, keďže sa asi o 10 stupňov ochladilo. Zabalili sme sa preto s Dávidom do deky. Neviem ako sa to stalo, ale zrazu som cítila jeho tvrdý penis opretý o moju nohu. Takmer som sa začala smiať. Chytil ma však okolo pása a začal mi dýchať do ucha a jemne lízať lalôčik. Okamžite som zvlhla aj na takom mieste, kde som mokrá od dažďu ešte nebola. 😀 Odtiahol mi vrchný vrch plaviek z pŕs a začal mi lízať bradavky. Chytila som do ruky jeho tvrdý penis (mal ho mega veľký) a začala som rukou po ňom chodiť hore-dole. Začal vzrušene vzdychať a vošiel mi rukou do plavkových nohavičiek. Bolo jasné, že to nerobí prvý, ani druhýkrát. Zrazu si kľakol, jemne mi naznačil rukou, nech si roztiahnem viac nohy. Oprela som sa o stenu kabínky a vtedy mi k vagíne priložil ústa. Začal mi krúžiť jazykom po klitorise a jemne do mňa vošiel prstom. Vzdychala som, rozkročená, s jeho hlavou medzi nohami. Držal ma pevne jednou rukou za zadok a vsunul do mňa aj druhý prst, až som sa prehla dopredu. Začal ma ústami sať. Prstami behal dnu-von, dnu -von, zrýchľoval tempo. Cítila som, ako mi tam začína všetko brnieť, opäť prešiel k jazykovému tornádu, prstami spravil ešte dvakrát dnu-von a vyvrcholila som.

Stále ma jemnučko lízal, prstami už bol vonku. Po chvíli sa postavil. Chcela som mu to oplatiť, ale vtedy som začula kamošov, ako otvárajú dvere na kabínkach, takže som sa radšej rýchlo zahalila. Počasie sa medzitým trochu ukľudnilo a chalani sa rozhodli odísť. Dávid vyšiel von tiež, ja som sa prezliekala. Chvíľu sa o niečom bavili a hlasy sa mi zrazu začali strácať. V prvej chvíli som sa zľakla, že ma tam nechali, ale Dávid sa vzápäti objavil.

Začali sme sa bozkávať. Chytila som mu ho do ruky a chodila hore dolu. Vzdychal a lízal mi opäť vzrušené bradavky. Kľakla som si, chytila do jednej ruky miešky lásky 😀 a do úst som si vložila špičku penisa. Cítila som chuť kvapôčok semena. Ústami som pokračovala hlbšie a cestou hore som sala. Hore-dolu, až som cítila, ako sa mu penis ešte zväčšil a začal striekať. Nechala som si ho v ústach a užila si to.

Po chvíli, keď sme sa obaja spamätali, vykukla som von. Počasie sa podstatne zlepšilo. Vyšli sme v plavkách, ospršili sa pod sprchou a vrhli sa do bazéna. Na kúpalisku už nikto nebol, vzduch bol chladnejší, takže voda bola teplá. Užili sme si takto bazén samy pre seba. 🙂

4.00 avg. rating (80% score) - 10 votes