Erotická poviedka: Sex v práci: Vylízal ma do bezvedomia!

Môj prvý sex v práci s kolegom

Poznáte ten každodenný stereotyp. Ráno beh, rýchla sprcha, autom do roboty tak, aby ste sa vyhli zápcham ne ceste. V práci som preto bola už pred 8-mou a o 11-stej som už prezerala na nete menučká a nevedela sa dočkať obednej prestávky. S kolegami sme zbehli zvyčajne niekam blízko, no keď som potrebovala úplne vypnúť, zašla som aj vyššie do talianskej reštiky. Robia tam skvelé rizotá. No a potom som ťahala bez prestávky čo najdlhšie a bola som rada, ak som prišla domov o 9-tej večer totálne vyplutá a zrelá už len na posteľ. Spoločenský život minimálny a to nehovorím o nejakom mileneckom.

Raz za 3 mesiace sme mávali vo firme teambuilding. Poznáte to, všetci sa opijú a vyvádzajú jedna radosť či už sú zadaní/nezadaní, hoci nejaké bližšie nadväzovanie kontaktov v práci sa nebralo príliš pozitívne. Sex v práci ešte áno, ale ten zvyčajne prešiel v niečo viac a vzťahy na pracovisku boli náročné. Už sme zažili viaceré rozchody a prežíval to potom celý kancel. Vždy sa vytvorili tábory, no a celé zle. Väčšinou vždy musel niekto odísť. Jednoducho bývať spolu a ešte aj spolu pracovať, čo znamená tráviť spolu celý deň, nie je nikdy dobre.

No vráťme sa k utužovaniu kolektívu. Minulé leto doviedol kolega, ktorý stál mimochodom za nič (bol namyslený), na párty svojho kamoša. Samozrejme, všetky baby hneď po ňom začali pokukovať. Ani som sa tomu nečudovala. Výška tak 180 cm, namakaný, ale nie príliš, čierne vlasy, hnedé oči a pekne opálený. Hovorila som si, že to bude riadny balič. Keďže som to však ten večer trošku prehnala s alkoholom (bol to ťažký týždeň), viac si ho z párty nepamätám, a teda, nepamätala som si toho viac. Z rozprávania som sa len dopočula, že som tancovala po stole v podprsenke a že ma kolegyňa musela odviesť domov taxíkom. Takže trapas.

V opojení alkoholu som pravdepodobne tiež prepočula, že kolegov kamoš, je vlastne náš nový projektový manažér. Takže keď som ho ráno v kancli zbadala, až sa mi hlava zatočila. Hovorila som si, že už lepšie som začať nemohla. Zas na druhú stranu, mala som oblečenú čiernu podprsenku, takže až tak zle som vyzerať nemusela. Za svoje tanečné pohyby na stole som však ručiť nemohla.

Keď ma kolegovci volali na obed, radšej som preto odmietla, vzala som si knihu, že si obed trošku predĺžim a ostanem v práci dlhšie. Po predošlom dni som potrebovala pomalšie tempo a trochu zvoľniť. Zašla som teda do talianskej reštiky na minestrone, pappardelle s lososom (rizoto v ten deň v menu nemali) a pri espresse, už druhom, som si čítala. Až po pol hodine som si všimla, že od reštiky ide smerom k officu náš nový fešák. Bolo mi divné, že som si ho nevšimla. Asi prišiel až po mne, keď som bola zahĺbená do jedenia a čítania. Ďalej som to už neriešila.

O takej 8, keď už boli všetci preč, som si povedala, že si na 15 minút zdriemnem a potom dokončím ešte jeden projekt. Položila som si hlavu na stôl a zobudila som sa už len na vetu, “Včera bol ťažký večer, že?”. Zvdihla som hlavu a asi štyri metre odo mňa stál pán manažér a pozeral na mňa. Vôbec to však nebol povýšený pohľad, milo sa usmieval, skôr mu to prišlo vtipné. Len som naňho pozerala a keďže som bola stále v šoku, nič som nepovedala. Ešte raz sa usmial a odišiel von.

Hovorila som si, že už to nemôže byť po včerajšku horšie a potom toto. Dúfala som, že to aspoň nikomu nepovie.

Ráno som prišla do práce skoro ako zvyčajne, chcela som sa vyhnúť hlavne Jemu. No on už bol samozrejme v práci. Našťastie bol zahĺbený do monitoru a vôbec si ma nevšimol. Celý deň som ho po očku sledovala, pôsobil trochu nervózne, no vždy keď k nemu dobehla nejaká kolegyňa či kolega, bol veľmi milý. Keď väčšina odišla na obed, vzala som si knihu, že idem aj ja, no opäť do taverny, keďže už som mala len pár strán z knihy, tak že ju dočítam.

Ako som prechádzala k dverám, videla som, ako si náš manážér drží hlavu v rukách nad nejakými papiermi. Tak som mu len tak zo srandy, aby to iní nepočuli, povedala, “ťažký deň, čo?”, kým zdvihol hlavu, rýchlo som zmizla a až od výťahu som sa naňho pozrela. Krútil hlavou a usmieval sa. Pomaly som si už začala navrávať, že by z toho niečo mohlo byť. Žeby som sa dočkala sexu na pracovisku? Ojojoj. No potom som ho opäť videla v taverne.

On si ma nevšimol, zato si k nemu po dvoch minútach prisadla dosť pekná žena. Taká typická krásavica, zmachlená, vo vysokých topánkach, ale nanešťastie vyzerala dobre. Dala si len pohár vína, ktorý za 10 minút vypila a odišla. Po chvíli vstal aj on, no ako na potvoru si ma všimol a zaregistroval, že som ho sledovala. Trošku som chytila nervy, že zas ďalší trapas, no on sa už ku mne blížil a samozrejme si prisadol. Nič však nepovedal, objednal si doppio a otvoril si vlastnú knihu. Len tak som pozerala, úplne ohromená, ale tvárila som sa akože nič, že je to normálne a ďalej som si čítala, no vetu kol-dokola, keďže som stratila akúkoľvek sústredenosť.

Po 15 minutách vstal, kývol na pozdrav a odišiel. Vôbec som nechápala. V robote si ma potom celý zvyšok dňa nevšímal a odišiel pomerne skoro. Takže z toho flirtu v práci nič nebude, som si myslela.

Ďalšie dni som chodila na obedy s kolegami, už som sa im nemohla dlhšie vyhýbať a tak isto dopadol aj náš pán manažér. Vždy bol vtipný, zábavný, ale zároveň si udržiaval odstup. Balila ho však naša sekretárka, ktorá o ňom (neviem odkiaľ) vypátrala celkom zaujímavé infošky. Vraj má za sebou ťažký rozchod!!! Hneď som sa potešila, že tá dlhonohá ženská je bývalka. Niežeby som mala nejakú šancu. :/

Náš flirt však mal pokračovanie.

Raz prechádzal len tak okolo môjho stola a spýtal sa ma dosť nečakanú otázku, že či už som dočítala toho Marquéza. Úplne som nechápala, odkiaľ má, že tú knihu vôbec čítam, nieto, že ju už dlhšie neviem dočítať. Takže som naňho znovu pozerala ako idiot, on sa zas klasicky zasmial a odišiel. Bol úplne nad vecou a očividne si to užíval.

Jeden štvrtok sme mali z roboty spoločnú párty v jednej pivárni a nejako sa mi podarilo sadnúť si oproti nemu, no vedľa neho sedela naša Katka-sekretárka a po hodine som ho už nevidela. Takže prišla som o ďalšiu šancu sa zblížiť.

Ďalší deň pred obedom mi však prišiel email:

  • O 11:30 pred tavernou!

Keďže niekto v práci oslavoval narodeniny, potajme sme popíjali celý deň, takže obaja sme boli zhovorčivejší. Konečne som sa dozvedela, že naposledy, keď som sa tak na teambuildingu opila, sme sa asi hodinu spolu rozprávali a bozkávali! Vraj o tom moc nechcel hovoriť, keďže aj on bol opitý a keď som si nič nepamätala, nevedel, ako začať.

Začala som sa strašne smiať a ten večer som v práci ostala ešte dlhšie ako zvyčajne. Všetci už boli preč, keď zrazu niekto vošiel. Bol to on, vraj si zabudol doklady na stole. Tak som išla pekne za ním s otázkou, že či si skutočne tie doklady zabudol alebo je to len zámienka. Samozrejme, doklady ležali na stole, takže som sa opäť začala červenať. Vtedy ma však chytil za pás, pritiahol k sebe a vášnivo pobozkal. Bozk som mu opätovala a vošla mu pod tričko. Ani vám nebudem hovoriť, aké dokonalé pevné telo mal. Zasmial sa, keďže ho to začalo štekliť, takže som s tým prestala. No on nezaváhal, vyhrnul mi sukňu, stiahol nohavičky (našťastie som mala pekné čipkované) a položil ma na kraj stola. Zohol sa a bez slova ma začal lízať. Poviem vám, také jazykové tornádo som nemala ani nepamätám, takže som za pár minút vyvrcholila orgazmom, až som kričala. Potom všetkom ma bozkal, tuho objal a odišiel.

Celý víkend som od neho nedostala žiadnu správu. Nič. V pondelok v práci sa ledva na mňa pozrel, takže som nevedela, na čom som. Opäť sme však v práci ostali sami. Cítila som sa divne, nevedela som, ako sa chovať, skútočný sex v práci som ešte nezažila. Po pol hodine však za mnou prišiel, opäť mi vytiahol sukňu, no tentokrát do mňa vnikol. Cítila som, aký bol vzrušený. Bozkával ma na ústa, na krk a na prsia. Prirážal tvrdo, no s citom, aby ma to nebolelo. Očividne vedel, čo robí. Opäť som dosiahla orgazmus, on sa však do mňa nespravil, keďže som nebrala antikoncepciu. Bolo mi ho ľúto, no jemu to nevadilo. Bol strašne pozorný.

Ďalší deň sme si to zopakovali v sprche, kde sa mi vystriekal na brucho. Bolo to vzrušujúce, keďže hocikedy mohol niekto prísť a pristihnúť nás. My sme si to však užívali a čím viac sme riskovali, tým to bolo viac sexi. Takto pokračuje náš sex v práci celý mesiac až doteraz. Ktovie, kam sa až dostaneme?

2.70 avg. rating (57% score) - 10 votes