Austrálsky bozk: Uspokojte frajerku bez toho, aby ste navštívili Austráliu!

Medzi najznámejšie a najvášnivejšie bozky patrí určite francúzsky bozk. Viete však, ktorý ho v náruživosti predbehne, a ktorý dokáže hlavne jemnejšie pohlavie rozpáliť a priviesť dokonca k vyvrcholeniu? Je ním austrálsky bozk!

Nie, nie je to bozk, ktorý môžete zažiť len v Austrálii. Ak neviete, čo si pod ním predstaviť, možno vám viac napovie legendárne jazykové tornádo z Prci prci prcičky. Už sa chytáte?

Pri austrálskom bozku tiež využívate jazyk, no zájdete ním trošku nižšie, a to rovno do ženského rozkroku. Je to vlastne uspokojenie ženy za pomoci jazyka a úst, teda orálny sex. Doslova ženu v intímnych partiách „lížete“.

Akú techniku používať?

Každá žena uprednostňuje niečo iné a sami vycítite, či vaše tempto a štýl je to pravé. Na začiatok skúste jemné dráždenie klitorisu. Skúste cucanie, sanie, lízanie. Meňte techniku, stupňujte tempo, vyskúšajte krúženie, robte s jazykom divy. Skúste tiež masírovanie podbruška, zadočka či pŕs a k dosiahnutiu vrcholu vložte jemne do pošvy prst a vchádzajte a vychádzajte s ním hore dolu ako pri prstovaní.

Technika lízania vagíny a klitorisu

Kedy je chuť najlepšia

Na to, ako žena tam dole chutí, má vplyv aj to, čo zje pred austrálskym bozkom. Dať pozor by ste si preto mali na cibuľu, cesnak, brokolicu či červené mäso. Samozrejme, zmena chute nie je trvalá. Negatívny vplyv na chuť môže mať dokonca aj fajčenie a samozrejme alkohol.

Naopak, ak chcete svoju chuť zlepšiť, doprajte si ovocie, akým je ananás, čučoriedky, uhorka, mango či kiwi a zdravý zelený čaj. Udržať zdravé prostredie vám pomôžu tiež probiotiká a pravidelná, no nie prehnaná hygiena, ktorá vám naopak môže ph vagíny zničiť.

Lízanie vagíny v osemnástom storočí

Vyobrazenie austrálskeho bozku v osemnástom storočí, Zdroj: Wikipedia

Prečítajte si tiež: Ako urobiť ženu?

Na čo si dať pozor

Herpes na pere

Ak plánujete frajerke venovať jeden vášnivý austrálsky bozk, dajte si pozor na herpes na pere. Aj táto forma infekcie je totiž prenosná z pier na genitálie.

Pozor na to, aby ste neboli príliš dobrí

Ak je lízanie len súčasťou predohry, možno to znie prekvapivo, ale dávajte si pozor, aby ste neboli príliš dobrí. Vášnivým bozkávaním totiž môžete priviesť partnerku k orgazmu, za čo vám síce bude vďačná, ale vy sami si už toho veľa neužijete, keď tak v druhom kole. 🙂

Ako je to s vekom

Hovorí sa, že ženu uspokojovať austrálskym bozkom sa oplatí len do určitého veku. Samozrejme, to záleží od viacerých faktorov.

Čím vyšší vek, tým je totiž pravdepodobnejšie, že žena mala viacerých partnerov a prešla viacerými chorobami, akými môžu byť mykóza či chlamýdie. Ale ako hovoríme, je to individuálna záležitosť.

Ak ste teda austrálsky bozk neskúšali, prekvapte milo svoju frajerku. 🙂 A ak neviete ako na to, inšpirujte sa Jonom Snowom!

 

5.00 avg. rating (97% score) - 3 votes