Vyskúšali ste už análny vibrátor? Nebudete ľutovať!

Analný vibrátor, dildo ši kolík sú erotické pomôcky, ktoré nám spôsobujú rozkoš a orgazmus. Prečítajte si viac o análnych hračkách, aký je medzi nimi rozdiel a na čo si dať pri ich používaní pozor.

Análny sex a vibrátory

 

Nebojte sa análu, experimentujte!

Zvyčajne každý človek prechádza obdobím, kedy pociťuje túžbu po objavovaní vlastného tela. Na tom nie je nič zlé, naopak, vďaka tomu dokážete porozumieť samému sebe a dostanete sa tak nielen do fyzickej, ale aj psychickej pohody. Začať experimentovať a objavovať vlastné telo je normálna vec.

Poznanie toho, čo vám robí dobre, a čo vás najlepšie sexuálne uspokojí, vám môže pomôcť aj vo vzťahu. Partner alebo partnerka vám budú vďační, ak ich dokážete nasmerovať a dať im užitočné tipy.

Objavovanie vlastného tela sprevádza experimentovanie, skúšanie nových techník a polôh. Medzi najväčšie lákadlá, samozrejme, okrem vagíny a samotného penisu, patrí análny otvor. Na jeho stimuláciu sa využíva vibrátor, kolík alebo dildo, ktoré vás privedú k vytúženému vyvrcholeniu. Pomôcky môžete nájsť v rôznych typoch materiálov, farieb a funkcií.

Análne vibrátory sú určené pre mužov aj pre ženy. Pre pánov nájdete aj špeciálne hračky na stimuláciu prostaty. Od klasických vibrátorov určených pre pošvu alebo klitoris sa líšia najmä veľkosťou a tvarom.

Análny sex môže byť aj príjemný

Rozdiel medzi análnym vibrátorom, dildom a kolíkom

Análny vibrátor

Análny vibrátor je druh vibrátora, ktorý vám spôsobuje potešenie v análnom otvore. Zasúva sa teda do zadku. Nájsť ho môžete s rôznymi vibračnými možnosťami, v rôznom prevedení, čo sa týka materiálu, farby, veľkosti a tvaru.

Análne dildo

Názov “dildo” je vám možno menej známy, no neukrýva sa pod ním nič, čo by ste nepoznali. Ide vlastne o vibrátor, ktorý však prvotne nemá vibračné funkcie a je zvyčajne zakončený prísavkou. Tá umožňuje prisatie tohto predmetu napr. na vaňu, kachličky, podlahu, čím vám umožní užívať si análnu masturbáciu v rôznych polôhách na odlišných miestach. Nájsť však môžete už aj dildá s vibráciami.

Análny kolík

Análny kolík sa zvyčajne zužuje od vrchu dole, čím umožňuje lepšie vniknutie do análneho otvoru. Nájdete ho opäť v rôznych materiáloch, funkciách, veľkostiach a tvaroch. Často tento názov zahrňuje aj vibrátory a dildá.

 

Prečo používať análne hračky?

Ide nám o pôžitok

V prvom rade ide o pôžitok, ktorý je predsa len iný, ako pri sexe do pošvy. Nie každý človek si však tento pôžitok dokáže užívať, niekomu to trvá dlhšie, niekto stratí zábrany hneď. V každom prípade treba byť hlavne vo vzťahu tolerantný.

Príprava na análny sex

Užívanie si s análnym vibrátorom nás pripraví na skutočný análny sex s partnerom. Vyhnúť sa môžete veľkej bolesti či nepríjemným pocitom.

Masáž prostaty

Masáž prostaty má na mužov nie len sexuálne účinky, ale aj zdravotné. Pri niektorých zdravotných problémoch môže byť jej masírovanie prospešné.

 

Ako začať?

Na začiatok budete pravdepodobne pri vnikaní do zadku pociťovať bolesť. Treba si dať pozor a nevsúvať predmet nasilu, aby ste si otvor nenatrhli. Ak ste príliš úzki, skúste začať vlastným prstom a postupne pridajte druhý.

Anál nie je vagína, nemôžte sa spoliehať na zvlhčovanie žľazami. Pre lepšie vnikanie preto použite lubrikačný gél, sčasti sa tak vyhnete bolesti. Ak si myslíte, že ste pripravení na vibrátor alebo dildo, vyskúšajte také, ktoré sa postupne rozširuje.

 

Na čo si dať pozor?

Alergia

Niektorí ľudia môžu pri vniknutí s vibrátorom zažiť alergickú reakciu, ktorú spôsobí materiál. Pri kúpe análnych kolíkov preto dávajte pozor, aký materiál vyberáte a odkiaľ ho objednávate. Ak máte problémy s alergiami, vyskúšajte napr. kolík z chirurgickej ocele alebo kvalitného silikónu, kde sa nestretávame s alergickými reakciami tak často.

Veľkosť

Hlavne na začiatku si dávajte pozor na veľkosť vibrátora. Začnite radšej s menším a postupne ho zväčšujte. Používajte tiež lubrikačný alebo análny gél.

 

Ceny vibrátorov

Cena análnych pomôcok sa pohybuje asi od 11 eur vyššie. Samozrejme, s výškou sumy stúpa zvyčajne aj kvalita tovaru a počet vibračných funkcií. Preto sa investícia do drahšieho typu zvyčajne oplatí.

Zaujal vás tento článok? Prečítajte si ďalšie tipy, ktoré vám zlepšia sexuálny život.

 

We Vibe - vibrátor pre páry

 

5.00 avg. rating (96% score) - 2 votes