Vibračný motýlik pre dobrodružné povahy

Motýliky sú milé, krásne a nežné. Presne takéto pocity vyvoláva aj vibračný motýlik. Ešte ste o ňom nepočuli? Tak to musíte okamžite napraviť. Vibračný motýlik poteší nielen vaše oči, ale aj intímne partie.

Potešenie pre vašu vagínu

Vibračné motýliky majú špeciálne navrhnutý tvar tak, aby kopírovali tvar vagíny. Vibrovaním sa stimuluje vonkajšia časť vagíny s dôrazom na klitoris. Existuje hneď niekoľko druhov. Niektoré motýliky stimulujú iba vonkajšiu časť vagíny, kým tie druhé obsahujú aj paličku, teda plnohodnotný vibrátor.

Špeciálne druhy motýlikov dráždia aj iné časti ženského tela, napríklad anál. Dôležité je vyskúšať si konkrétny typ na sebe a zistiť tak, ktorý vám vyhovuje najviac. Zaručujeme vám, že keď uvidíte na lúke motýlika, už nikdy sa nebudete na neho pozerať tak ako predtým.  

Vyskúšali sme ich za vás

Pozreli sme sa na krídelká viacerým motýlikom a zhodnotili sme ich výkon za vás. Tento malý prehľad vám možno pomôže pri výbere vlastného pomocníka.

Nezbedný motýlik, ktorý vyzerá ako klasický vibrátor, dráždi klitoris a ešte aj anál. Pozdáva sa vám táto kombinácia? Po čase dráždenia s týmto vibračným motýlikom, bude váš klitoris extrémne citlivý. Predstavte si do toho vnútorné vibrovanie a dráždenie análu. Lahoda!

Bezdrôtový motýlik? Prečo nie! Hands-free verzia sa sústreďuje na stimulovanie jednej a o to dôležitejšej časti – klitorisu. Keďže je ovládanie bezdrôtové, motýlika na seba jednoducho pripevníte šnúrkami a stále môžete robiť aj inú prácu. Váš klitoris bude popritom v siedmom nebi.

Je krásny, tvarovaný, ružový a má 12 rôznych rýchlostí! Presvedčili sme vás? Vyzerá ako vibrujúce nohavičky, a preto si ho jednoducho navlečiete aj pod oblečenie. Skúste byť rebelka a vyraziť takto do ulíc. Ovláda sa pomocou diaľkového ovládania.

 

Prečo vyskúšať vibračného motýlika?

Ak nepatríte medzi fanúšičky klasických vibrátorov, motýlika si zamilujete. Nemusíte si ho dávať dnu do vagíny a prinesie vám zaručenú slasť. Klitoriálny orgazmus je najčastejší typ potešenia, ktorý žena dosiahne.

Vibračný motýlik vás poteší zaručene vždy a všade. Trúfnete si ho vyskúšať?

4.67 avg. rating (92% score) - 3 votes