Prehĺtanie semena je zdraviu prospešné!

Prehĺtanie semena je zdraviu prospešné

Pri fajčení už odjakživa zápasíme s ťažkým rozhodnutím. Prehĺtať alebo neprehĺtať, to je otázka! Aj samotný Shakespeare by sa nad ňou určite pozastavil. Mnohým ženám sa prehĺtanie semena hnusí, hoci ide o prirodzenú súčasť orálneho sexu.

Tak, aby vám to bolo pohodlné

Robte orálny sex tak, ako vám je to najpohodlnejšie. Uložte si partnera do polohy, pri ktorej sa ľahko dostanete k jeho penisu. Napríklad ho položte chrbtom na posteľ. Ak chcete udržiavať počas orálneho sexu očný kontakt, podložte ho vankúšmi, aby sa mohol oprieť a mal na vás čistý výhľad.

Dôležitý je aj spôsob, akým sa k orálnemu sexu „postavíte” vy. Odporúčame kľaknúť si na kolená medzi jeho nohy. Jednou rukou mu môžete pevne chytiť penis a druhou sa zatiaľ držať. V polohe na kolenách však viete využiť aj obe ruky.

Prečo vám toto všetko vravíme? Atmosféra je základom klasického, ale aj orálneho sexu. Vybudujte si pocit bezpečia a intimity. Čím bližšie sa budete duchovne cítiť k svojmu partnerovi, tým jednoduchšie pre vás bude prehĺtanie semena.

Prečítajte si tiež: Ako urobiť chlapa jazykom

Tak prehĺtať alebo nie?

Rozhodnutie je na vás. Ak vás partner tlačí do toho, aby ste jeho semienko prehltli, zabudnite na to. Nikto vás nemôže nútiť proti vašej vôli. Na druhej strane neexistuje nič viac sexy ako baba prehĺtajúca spermie. Z nejakého neznámeho dôvodu sa to mužom páči.

Preto, ak vám to nevadí, pokojne prehĺtajte, nič sa vám nestane. V jednej lyžičke spermii sa skrýva iba 20 kalórii. Nemusíte sa báť, že priberiete. Navyše zakaždým semeno chutí inak. Nechajte sa prekvapiť, s akou príchuťou príde nabudúce.

Chuť semena môže byť pre niekoho hnusná

Väčšine žien príde semeno nechutné!

Prehĺtanie vlastného semena

Nechutné? Bohužiaľ pravdivé. Prehĺtanie vlastného semena patrí medzi praktiky niektorých chlapov. Jedných to vzrušuje, iní to skúsia len raz zo zvedavosti. Chcú vedieť, ako chutia. Podľa niektorých štúdií je dokonca takéto prehĺtanie zdraviu prospešné.

Vlastné spermie majú blahodarný vplyv na vašu pokožku a zlepší sa vám chuť do jedla. Stačí, keď budete papať tento „liek” dvakrát za deň. Presvedčili sme vás? Spermie majú na zdravie mužov, aj žien, ktoré ho prehĺtajú, nepochybne pozitívny účinok. Je však na vás, či vám to príde nechutné alebo sa prekonáte a skúsite to.

4.12 avg. rating (83% score) - 8 votes