Zabráňte predčasnej ejakulácii! Priateľka sa vám poďakuje

Predčasná ejakulácia vie potrápiť každého z nás. Keď vyvrcholíme predčasne, je vysoká šanca, že sa frajerka ešte nestihla spraviť. Ego je zranené, frajerka šokovaná a problém je na svete. Nie je to však koniec sveta a táto nepríjemnosť sa dá ľahko vyriešiť.

Ako oddialiť predčasnú ejakuláciu

Oddiaľte ejakuláciu, priateľka sa vám poďakuje

Babské recepty

Trikov na oddialenie ejakulácie existuje hneď niekoľko. Tieto babské recepty sa tradujú medzi mladými mužmi už od nepamäti. Sú to legendami opradené historky, ktoré vyskúšal minimálne raz každý z nás.

1, 2, 3, skôr budeš ty. Vyskúšali ste niekedy počítať si v duchu pri sexe? Trik spočíva v oslobodení svojej mysle od sexy partnerky. Sústredíte sa na niečo iné a nebudete mať nutkanie spraviť sa rýchlo.

Spočiatku sa môže stať, že sa nedopracujete k nejakému obrovskému číslu. Pravidelným opakovaním dosiahnete zlepšenie. Môžete si tak viesť svoju malú štatistiku o tom, ako dlho vydržíte.

Chlieb, maslový chlieb. Ak sa vám nechce počítať, zamestnajte svoju mysel niečim iným, asexuálnym. Myslieť na babičku alebo iného príslušníka rodiny môže byť zvláštne a nechutné. Mladíci preto prišli s lepším riešením. Maslovým chlebíkom! Je neutrálny, nie je sexy a chutí každému. Doprajte s ním svojej frajerke dlhšiu rozkoš.

Znecitlivujúce gély

Ak babské recepty nezabrali, vyskúšajte klasickú medicínu. Jedným riešením môžu byť aj znecitlivujúce gély. Aplikujú sa na penis krátko pred plánovaným pohlavným stykom. Spravte si s frajerkou peknú predohru. Kým sa bude láskať s tvojím údom, môže ti ho aj natrieť gélikom. Zamerať by sa mala hlavne na spodnú časť penisu, uzdičku a žaluď. Teda na tie časti, ktoré sa pri sexe stimulujú najviac.

Gély môžu mať aj formu spreja, pri ktorých je aplikácia ešte jednoduchšia. Prípravok si ľahko nastriekate na penis a hotovo. Tieto pomôcky však neliečia predčasnú ejakuláciu z dlhodobého hľadiska. Zaberajú tesne po aplikovaní. Namazať sa však musíte v predstihu, aby sa gél stihol vstrebať do penisu. Pred každým pohlavným stykom musíte tento rituál opakovať. Kúpiť ich môžete v každej lekárni bez lekárskeho predpisu. Pred používaním však odporúčame poradiť sa so svojím lekárom alebo slečnou v lekárni.

 

Špeciálne kondómy

V obchod pri pokladniach môžeme naraziť aj na špeciálne kondómy. Tie tvrdia, že dokážu predĺžiť pohlavný styk až o niekoľko minút. Obsahujú látky, ktoré znecitivujú penis. Pri trení tak nedochádza k predčasnému orgazmu. Sú síce tenké, ale aj tak necítite teplo vagíny a stimulácia penisu sa znižuje.

Muži majú pozitívne skúsenosti s týmto druhom kondómov. Niektorí tvrdia, že dokáže znecitlivieť penis aj na niekoľko dní. Dokonca, ak by mali opití sex a použili by tento kondóm, potrebovali by zázračnú modrú tabletku, ktorá by im dopomohla k erekcii. Takže chalani, opatrne!

Zázračná tabletka

Tabletky na erekciu sú na trhu už dlho. Museli sme si počkať pár rokov, kým dorazili aj tabletky na oddialenie ejakulácie. V minulosti sa riešil tento zádrheľ pomocou antidepresív. Predpisovali sa však len mužom s pravidelným sexuálnym životom. Najväčší účinnok zaznamenávali pri pravidelnom milovaní, minimálne 2-krát do týždňa.

Dnes už antidepresíva užívať nemusíme a siahnuť môžeme po niektorej z dostupných tabletiek. Opäť však platí, že akékoľvek užitie by ste mali skonzultovať so svojím lekárom. Tabletky je potrebné brať dlhodobo. Prejaviť sa môžu už po pár dňoch, ale najlepšie zaberajú po niekoľkých mesiacoch. Výsledky môžu ovplyvniť nielen sexuálnu výkonnosť, ale aj celkovú energiu a objem spermií. Tieto produkty sa však odporúčajú osobám starším ako 18 rokov.

Masturbujte častejšie

Predčasnému vyvrcholeniu môžeme zabrániť aj častejšou masturbáciou. Je to účinný spôsob, ako sa vytrénovať hlavne pre mladých chalanov alebo pre tých, ktorí sú sexuálne aktívni len krátku dobu.

Kým pôjdete za frajerkou, pokojne si doma vyhoňte. Zbavíte sa starých spermií a váš penis už bude aspoň trošku unavený. Dokážete sa takto vytrénovať na sexuálneho boha. Čím častejšie budete masturbovať, zistíte čo sa vám páči. Naučíte sa vlastné triky, s ktorými dosiahnete zaručene orgazmus. Na druhej strane vyskúšate možno aj niečo nové. Prečítajte si zopár tipov, ako si dobre vyhoniť.

 

Kegelove cviky

Internet je zázračné miesto, kde nájdete všetko. Ale fakt všetko. Napríklad aj špeciálny penisový cvičebný program. Predstavujú známe kegelove cviky. Doktor Arnold Kegel navrhol tieto cviky v roku 1940. Pôvodne mali zabraňovať inkontinencii moču. Zakrátko sa však ukázalo, že toto jednoduché, rutinné cvičenie umožňuje získať kontrolu nad svojou ejakuláciou.

Odporúča sa pravidelne cvičiť minimálne 3 týždne. Kegelove cviky predstavujú mix dýchacích a cvičebných techník, pri ktorých sa vyvíja na penis odlišný tlak. Tieto cviky sú špeciálne upravené aj pre ženy. Tie ich môžu vykonávať kedykoľvek. Doma, v práci alebo na cestách. Nepotrebujú k tomu žiadne pomôcky, dokonca sa svojich intímnych partií nemusia ani dotýkať.

Predčasná ejakulácia môže byť zapríčinená viacerými zdravotnými nepríjemnosťami. Medzi ne patrí aj skrátená uzdička na spodnej časti penisu alebo zápal prostaty. Preto by sme si na svoje zdravie mali dávať pozor a ak je problém dlhodobý, je potrebné prekonať strach a navštíviť lekára.

4.75 avg. rating (93% score) - 4 votes