Skutočný príbeh: Môj prvý orgazmus v sprche

Ahoj láska som doma”, zakričala som pri príchode domov na svojho frajera. Ako odpoveď sa mi dostalo len zamumlané “Čau”. Vyzula som si topánky, odložila som si kabát a veselo som vošla do nášho jednoizbového bytu.Prvý orgazmus v sprche

Hneď som dostala prvú facku. Kuchyňa plná neumytého riadu a po celej obývačke rozhádzané jeho oblečenie. On si však pokojne ležal rozvalený v trenkách na gauči a hral sa playstation.

Dala som mu pusu na čelo, on však bol plne sústredený na svoju hru. Kedysi sme boli plný lásky. Milovali sme sa každý deň aj trikrát, pri každej príležitosti sme si dávali nežné bozky a šepkali sme si sladké milujem ťa. Odkedy sme spolu začali bývať, náš sexuálny život rapídne upadol. “Och, tak mi to chýba”, vzdychla som si pri tejto spomienke. Telom mi prešlo staré známe vzrušenie a začala som Ondra nežne hladiť po penise. Keďže však Ondro nejavil žiadny záujem, smutná a nadržaná som sa šla po ťažkom dni osprchovať.  

Zhodila som zo seba oblečenie. Stála som nahá pred zrkadlom na chladnej dlážke. Telom mi prešli zimomriavky. Bradavky sa mi postavili na mojich malých, ale o to pevnejších prsiach. Prešla som si po nich nežne prstami, najskôr po jednej, potom po druhej. Ako dlho sa s nimi už nikto neláskal.

Čoraz nadržanejšia som vošla do sprchy, zavrela za sebou dvere a pustila na seba horúci prúd vody. Zamyslene som vnímala padajúce kvapky na moje telo.

Vtom som zozadu zacítila ľudské teplo. Bol to on, moja láska, Ondro. Nežne mi rukami prechádzal zozadu po krku a dával mi naň vlhké bozky. Jemne prešiel perami až k uchu. Slabo mi zahryzol do ušného lalôčka a ja som ťažko vzdychla.

Rukami zišiel nižšie po chrbte a okamžite prešiel dopredu. Na moje prsia. Pevne ich chytil dlaňami a pomaly ich stláčal. Popritom mi stále potichučky vzdychal do ucha. Každou minútou som bola nadržanejšia. Túžila som mať jeho tvrdý penis v sebe. Prstami mi prechádzal po mojich tvrdých a vzpriamených bradavkách. Zrazu chytil jednu z nich medzi dva prsty a stlačil ju. Ach, bola jediná moja odpoveď, na ktorú som sa zmohla.

Stále som bola k nemu otočená chrbtom, rukami som sa opierala o stenu sprchovacieho kúta a čakala som, kedy to príde. Cítila som jeho pevný penis ako sa jemne obtiera o môj zadok.

Ondro prešiel rukami od bradaviek nižšie až k môjmu klitorisu. Prstami ho pomaly masíroval. Telom sa mi rozliala rozkoš. Bolo to také nežné a drsné zároveň.

Zozadu do mňa pomaly vnikol svojimi dvoma šikovnými prstami. Prehla som sa od rozkoše ako luk. Vnikal do mňa prstami v pomalom rytme. Stále mi však dlaňou zľahka tlačil na klitoris. Vypučila som zadok, aby som bola bližšie k jeho penisu. Bol taký tvrdý a tak blízko. Túžila som ho mať v sebe. Ondro pomedzi vzdychy moju túžbu vycítil. Vybral prsty a jemne sa do mňa celý zasunul.

Stonala som od rozkoše. Ruky si položil na môj zadok. Pritískal si moje telo o svoje najskôr pomalšie a postupne rýchlejšie. Od rozkoše som sa ledva držala na nohách.

Ondro prirážal v čoraz rýchlejšom tempe. Hryzol ma do krku, do ucha. Bol všade. Celá som sa vložila do jeho objatia. Prirážanie sa stupňovalo. Rukou ma pevne chytil za vlasy a potiahol si moju hlavu dozadu k sebe. Cítila som sa ako vo sne. Nič som nevnímala. Len jeho tvrdý penis vo mne a jeho nezbedné ruky.

Ondro pevne chytil môj prsník a ja som cítila, že sa blíži vrchol. Prstami mi znova stisol bradavku. Zbožňujem, keď mi robí štipček. Prúd teplej vody stekal po našich telách. A ja som sa prehýbala a vzdychala od rozkoše. Bol to môj prvý orgazmus v sprche v živote.

 

4.00 avg. rating (82% score) - 3 votes