Erotická poviedka: Ako sa mi zasekol penis vo vagíne

Počuli ste už o výraze „penis captivus”? Nie? Porozprávam vám teda svoj príbeh, v ktorom vám vysvetlím, čo tento odborný a odporne znejúci termín znamená. Bolo to síce dávno, ale mne tá situácia straší stále v hlave.

Zaseknutý penis vo vagíne

S frajerkou sme už spolu chodili tri roky. Počas tohto obdobia sme chodili na rôzne chaty a výlety s kamarátmi. Nikdy sme sa však nedostali ďalej ako za hranice Slovenska. Preto jedno z našich novoročných predsavzatí bolo našetriť si na prvú spoločnú dovolenku. Vybrali si, že nasledujúce leto strávime v Grécku.

Tyrkysové more, čistý vzduch a výborné jedlo. Presne také boli naše očakávania. Po príchode si nás Grécko získalo svojou architektúrou a prírodou. Rozhodli sme sa vykašľať sa na všetky skupinové aktivity a radšej sme si našli opustenú pláž. Stačilo sa pár metrov previesť vodným taxíkom a už sme ležali na zlatom piesku. Nikde ani živej duše. Jediná vec, ktorá rušila to ticho, bol šum mora.

Celé dni sme ležali na deke a ja som hladil jej guľatý zadoček. Keďže sme boli sami, opaľovala sa hore bez a ja som sa mohol kedykoľvek dotknúť jej malých pevných pŕs. Nezostalo samozrejme iba na dotykoch. Prechádzal som jazykom po jej prsiach, vzrušených bradavkách a jemne som ich hryzol. Zrazu som dostal nápad. Poďme do vody!

Sex vo vode som ešte nikdy nevyskúšal a o milovaní v mori ani nehovorím. Chytil som ju za ruku, vytiahol hore a bežali sme do slaných vĺn. Vošli sme po krk do mora. Objímali sme sa a bozkávali. Obratne na mňa vyskočila, keďže sme boli vo vode, nebolo to nič ťažké. Odsunul som jej plavky a hneď bol môj penis vo vagíne. Milovali sme sa neskutočne dlho. Sem tam do nás narazila vlna a trochu nás odhodila vpred.

Chceli sme zmeniť polohu a v tom sa to stalo. Nemohol som sa dostať von. Môj penis zostal zaklieštený vo vagíne. Ak si myslíte, že si z vás robím srandu, ste na omyle. Bolo to strašne trápne. Nemohli sme nič robiť, aj keď sme sa akokoľvek snažili.

Museli sme počkať na taxikára, ktorý nás zobral do nemocnice. Áno, tretí človek videl ako som uväznení vo vagíne mojej partnerky a musí nám pomôcť.

Keď sme prišli na pohotovosť, povedali nám, že sa nestalo nič neobvyklé. Za všetko mohol kŕč vo vagíne. Nahrnulo sa do nej také množstvo krvi, že nemohla len tak oslobodiť môjho kamoša.

Neskôr sme zistili, že keď sa stane niečo podobné, je potrebné nemyslieť na pohlavný styk ani na nič sexy. Musíte sa jednoducho upokojiť a počkať kým sa krv odpumpuje z pohlavných orgánov. Teraz to už viem, ale aj tak si dávam pri každom milovaní strašný pozor. Snažíme sa aj, aby naše milovanie trvalo kratšie a frajerkina vagína opäť raz nedostala kŕč. Náš výlet v Grécku do nemocnice bol hanbou do konca života. Už viackrát to zažiť nechcem. A to ešte nehovorím o svojej priateľke. Ona ukazovala prsia polovici gréckeho ostrova.

4.25 avg. rating (85% score) - 4 votes