8 typov penisov: zoznámte sa skôr, než sa objavia vo vašej spálni!

Typy a druhy penisov

Moment, keď príde vo dvojici k prvému sexu, je momentom plným prekvapení. Tempo, techniky, zvyky milencov, všetko je nové a všetko sa dá postupne doladiť. Okamih, keď muž rozbalí svoj poklad, je však neraz zlomový. Gule o veľkosti grepov alebo len nepatrný náznak penisu dokážu vyvolať skutočne rozmanité emócie. Každý penis je jedinečný, ale niektoré sú jedinečnejšie ako ostatné. Na strane partnerky je za každých okolností najdôležitejšie zachovať pokrovú tvár. Nedať najavo radosť, pobavenie, strach či sklamanie je neraz náročnejšie ako by sa mohlo zdať. Pripravte sa na stretnutie s pánom jedinečným. Zoznámte sa s najčastejšie sa vyskytujúcimi typmi penisov.

Klát

Muž stiahne nohavice a žene uviaznu slová v hrdle. Pri predstave, že by niečo vo veľkosti blížiacej sa policajnému obušku malo vojsť do vagíny, sa nejednej dáme tisnú slzy do očí. Ak natrafíte na pána obdareného, máte vo všeobecnosti dve možnosti. Zhlboka sa nadýchnuť, vydýchnuť a ticho dúfať, že všetko dobre dopadne. Ženská vagína je v skutočnosti veľmi pružná a väčšine “klátov” sa dokáže ideálne prispôsobiť.

Ak milujete hlboké vniknutia, môžete začať jasať od radosti. Pravdepodobne si ich v nasledujúcich chvíľach užijete. V prípade, že je muž naozaj mimoriadne obdarený, pravdepodobne už má skúsenosť, že nemôže ísť dnu až na doraz. V tomto prípade sú vhodné polohy, pri ktorých penis nevniká do vagíny priamo. Hovorí sa napríklad o polohe zozadu. V prípade, že vám strach nedovolí vystrčiť zadok v ústrety tejto ozrute, ostáva vám len jedna možnosť. Vyhovorte sa na “citové problémy” a doprajte si čas. Možno sa vám podarí nazbierať odvahu a možno radšej vypočujete krčok svojej maternice.

Bumerang

Nový chlap, iskrí to, horúčava stúpa, všetko je úžasné a potom spustí nohavice… počkať, čo to je?! Pri pohľade na jeho pýchu máte chuť nakloniť hlavu do strany. Zadržte, nerobte to! Hlavou vám pravdepodobne prebehne množstvo otázok. Prečo? Ako? Je sex s takým niečím vôbec uskutočniteľný? Opäť si uvedomte dve veci. Vagína je pružná a majiteľ tohto penisu ho už pár rokov používa. Pravdepodobne sa mu ho už aj podarilo do nejakej vagíny zasunúť a ak ste narazili na pozorného milenca, určite vie ako svoju jedinečnosť využiť v prospech partnerky. Keď spoločne zapracujete na uhle vniknutia, čaká na vás množstvo úžasných zážitkov.

Banán

V abnormálnych tvaroch pokračujeme. Majiteľ penisu pripomínajúci sladký tropický plod sa vyskytuje ešte o niečo častejšie ako bumerang. Vo všeobecnosti je však dámami prijímaný o niečo tolerantnejšie. Väčšina žien si totiž dokáže veľmi rýchlo spočítať päť a päť. Ak ste aspoň trošku vypočítavá, tiež prídete na to, že banán má skvelý dosah na váš bod G. Klasická misionárska poloha je na jeho dráždenie ako stvorená. V prípade, že ste ešte nezažili vaginálny orgazmus, s týmto jedinečným zakrivením máte neopakovateľnú príležitosť. Vrhnite sa preto s chuťou na vec.

Zväčšujúci sa penis typu banán

Zväčšujúci sa penis typu banán, Zdroj: Wikipedia

Háčik

Alebo banán otočený naopak. Miestami sa vám môže zdať, že ide o veľmi skormútený orgán s doslova ovisnutým nosom. Nenechajte sa však pomýliť. Jeho majiteľ má tiež výborne našliapnuté na skvelú súlož. Na klasického misionára však s týmto pánom radšej zabudnite. Teda ak neobľubujete dráždenie hrubého čreva. Fyzika nepustí, budete sa musieť otočiť. Tým pravým orechovým sú v tomto prípade všetky polohy zozadu. Zahrajte sa teda na psíka a vystavte svoj bod G jedinečnosti svojho sexuálneho partnera. Pri správnom uhle vniknutia budete ochotná opomenúť aj menšie nedokonalosti v technike.

Ceruzka

Spočiatku si budete myslieť, že ste mu omylom vytiahli z vrecka ceruzku. To si však len zakrývate oči pred realitou. Pesimizmus je v tejto chvíli na mieste. Extrémne tenký penis je v skutočnosti jedna z najväčších tragédií, s ktorými sa môžete v posteli stretnúť. Zostáva len veriť, že bude aspoň dostatočne pevná. Väčšina žien s ňou však veľké divy nezažije. Ocenia ho snáď len panny a dámy trpiace komplexom úzkej vagíny. Pán s ceruzkou môže situáciu zachrániť už len skutočne prepracovanou technikou a poctivou prácou rúk a jazyka.

Raketka

Malý, ale zato vrtký. Je všeobecne známe, že na dĺžke penisu príliš nezáleží. Tie najcitlivejšie miesta ženského tela sa totiž nachádzajú tesne za vstupom do vagíny. Páni s krátkym prirodzením sú navyše obyčajne mierne frustrovaní a snažia sa nedostatky nahradiť iným spôsobom. Môžete od nich očakávať skvelú techniku, veľký záujem a poctivú snaživosť. Prekvapujúca je neraz aj ich výdrž. Takže úškrn si nechajte pre seba a pokojne do toho.

Jesenný kvet

Toto romantikou zaváňajúce pomenovanie sa ušlo pomalšie rozkvitajúcemu penisu. Hoci sa vám môže v prvom okamihu zdať, že ste natrafili na raketku, majiteľ jesenného kvetu vás veľmi rýchlo vyvedie z omylu. Miniatúrny náznak mužského prirodzenia pri dráždení porastie do zázračných rozmerov. Zatiaľ čo ešte pred pár minútami ste nemali v rukách nič, teraz v nich držíte poriadny kus mäsa. Poľahky s ním vyplníte všetko, čo budete potrebovať. Jesenné kvety teda potrebujú len dostatok času. Keď vykvitnú, nenechajú chladnou žiadnu sexu chtivú dámu.

Nezapamätateľný

Čo sa dá povedať o tomto pánovi? Kiež by sme vám mohli poradiť, ale podrobnosti si nepamätáme. Či  už máte klát, ceruzku alebo iný typ penisu, verte že dievčatá zo sex privátov to riešit nebudú.

 

5.00 avg. rating (97% score) - 3 votes