Luxusné vibrátory z teba spravia kráľovnu orgazmu

Luxus sa spája s materiálom a hlavne bohatým výberom funkcií. Každý luxusný vibrátor by mal mať kvalitné vlastnosti a parametre, vďaka ktorým sa budete cítiť pohodlne, zdravo a sexi. Správny výber materiálu a dizajnu vám zaručene navodí atmosféru bohatstva a úspechu a vy vyvrcholíte s predstavou úspešnej, bohatej ženy!

 

Vibrátory

 

Pred kúpou erotickej pomôcky by ste sa mali ako prvé rozhodnúť, či chcete vibrátor alebo dildo. Základný rozdiel je v tom, že vibrátor má v sebe zabudovanú elektroniku s rôznymi programami vibrovania, zatiaľ čo dildo ju neobsahuje. Na druhú môže obsahovať prísavku, ktorá sa dá prisať na stenu sprchy alebo vane a vy si tak môžete užiť orgazmus priamo počas sprchy.

Ako prvé by ste sa mali zamerať na materiál. Práve príjemný povrch vibrátora vás môže priviesť k orgazmu, aký ste ešte nezažili. Či už to bude spôsobené hladkosťou ale naopak práve jeho drsnosťou. K pocitu víťazstva vám môže dopomôcť aj exkluzivita výrobku. Medzi najluxusnejšie materiály patria ušľachtilé kovy, zlato a striebro. Ich lesk vám ihneď zvýši libido. Vibrátory vyrobené z týchto kovov tvoria vrch cenovej ponuky, pohybujú sa okolo 3-tisíc až 14-tisíc eur. Cenovo menej náročné (od asi 25 eur po 100 eur), ale stále luxusné, nájdete dildá alebo vibrátory vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele, medicínskeho silikónu alebo dreva.

Z ponuky materiálov má zaujímavú vlastnosť aj sklo. Dildá vyrobené špeciálne z odolného hypoalergénneho skla si môžete zahriať alebo schladiť vo vode. Práve kov a sklo vám zaručia pocit niečoho skutočne pevného a tvrdého a vyvolajú vo vás pocit moci.

Pri výbere materiálu však netreba zabúdať na alergie. Ak ste niekedy mali problém so zlatými alebo striebornými šperkami, dajte si pozor. Ako náhradu zaň môžete vyskúšať chirurgickú oceľ. Ak ste si zvolili silikón, nebojte sa investovať do medicínskeho hypoalergického silikónu a vyhnete sa tak prekvapeniam z neželaných alergických reakcií. Produkt by mal byť tiež dermatologicky testovaný.

Jeden z najdôležitejších parametrov, ktorý zaváži pri výbere vibrátora je jeho hlučnosť. Ak vibrátor vydáva silný zvuk, vaša pozornosť sa bude neustále venovať hluku a vy si svoju chvíľku neužijete. Pri drahších produktoch sa často spomínajú veľmi tiché vibrácie a tiež vodeodolnosť, preto ak chcete dosiahnúť vrchol bez stresu, oplatí sa investovať.

Ak túžite po zážitkoch z horúcich kúpeľov plných peny a horiacich sviečok, stavte práve na predmety odolné voči vode. Ak práve v sprche dosahujete najlepší orgazmus, určite vyskúšajte aj sklenené dildo. Hra s rozdielnou teplotou vám okorení sexuálny život opäť o niečo nové.

Ak patríte k ľuďom, ktorí si potrpia na dizajn, nebudete sklamaní. V ponuke sú rôzne farebné variácie s rôznymi povrchmi, dostupné v zaujímavých tvaroch. Či už detailne podobné realite penisu alebo s abstraktnejším výzorom.  Práve tvar vo vás vyvolá chute, sama musíte vedieť, či vás viac vzruší podoba mužského penisu alebo špeciálne vytvarované strieborné dildo. Pred tým, ako ho do seba zasuniete, pohrajte sa s ním, hladkajte sa ním po bradavkách a v rozkroku, užívajte si pocit materiálu na vašej koži, doprajte si ten luxus.

 

5.00 avg. rating (98% score) - 6 votes