Vibrátor na klitoris: Zažite orgazmus z inej dimenzie

Dámy, zabudnite na vaginálny orgazmus. Často je to len honba za nedosiahnuteľným. Je preukázané, že ženy častejšie dosiahnu orgazmus pomocou dráždenia klitorisu. Vyskúšali ste už pri masturbovaní vibrátor na klitoris?

Vibrátor na klitoris pre lepší orgazmus

Zaručený orgazmus

Vibrátor je špeciálne navrhnutý tak, aby vyvíjal tlak na klitoris. Vyskytuje sa v rôznych tvaroch, najčastejšie však v podlhovastom prevedení, ktoré pripomína akúsi tyčku. Jeho zakončenie je rôzne. Klitoris sa dráždi pomocou rozšírenej vibrujúcej bublinky na konci, alebo plochým zakončením.

Niektoré vibrátory majú vymeniteľné nádstavce. Vybrať si môžete medzi guľatým a plochým alebo medzi nádstavcom s väčšími ostrými alebo menšími jemnejšími výstupkami. Majú rôzne úrovne vibrácie, ktoré zabezpečia zaručený orgazmus. Často sú vodeodolné, a tak sa s nimi môžete uspokojovať aj vo vani. Aby ste zabránili korózií vnútorných dielov, navlečte na vibrátor kondóm, ktorý na konci zauzlite.

Široké využitie  

Vibrátor na klitoris určite oceníte pri súkromných intímnych chvíľkach. Môžu byť aj príjemným pikantným okorenením vášho partnerského sexuálneho života. Dráždite sa s ním sama, kým sa milujete s partnerom alebo ho dajte do ruky jemu. Získa tak kontrolu nad vašim telom. Jeho využitie je rôzne. Vystúpte z vašej komfortnej zóny a experimentujte.

Použiť ho môžete aj pri orálnom sexe. Partner vám môže striedať lízanie klitorisu s jeho dráždením vibrátorom. Masturbovať s ním môžete aj pri partnerovi. Nechajte jeho nezbedné ruky blúdiť po vašom tele. Dovoľte mu dotýkať sa vašich pŕs a zadočku. Jeho horúce dotyky spolu s vibrovaním vás dovedú k orgazmu ako z inej dimenzie.

Klitoriálny vs. klasický vibrátor

Aj klasický vibrátor slúži na dráždenie klitorisu. Prečo by sme potom mali investovať do špeciálneho kúsku? Odpoveď je jednoduchá. Funkcionalita. Klasické vibrátory síce dráždia klitoris, ale nie všetky sú na to špeciálne vytvorené. Ich účel je vibrovať vo vagíne a tlačiť na bod G.

Oproti tomu má klitorálny vibrátor špeciálne tvarované zakončenie. Vďaka tomuto zakončeniu dosiahnete silnejší orgazmus. Či už si zvolíte hladký povrch alebo drážky, vždy je nádstavec prispôsobený tvaru klitorisu.

Ak máte problémy s orgazmom, nastal ten pravý čas na jeho vyskúšanie. Špeciálne tvarovanie dráždi a stimuluje presne určené miesta, ktoré vás dovedú k sladkému vyvrcholeniu. Tak, čo dámy. Vyskúšate vibrátor na klitoris?
Vibrátory

 

4.33 avg. rating (86% score) - 6 votes