Ako sa urobiť v sprche? Prečítajte si tieto 3 zaručené tipy!

Dlhé roky sa hovorilo o dvoch typoch ženského orgazmu – klitoriálny a vaginálny. Dávnejšia štúdia však poukázala na to, že existuje len jeden orgazmus, ženský. Na to, aby sme my ženy dosiahli orgazmus, musíme pár minút vyvíjať tlak na klitoris. Ten je tým zázračným spúšťacím gombíkom.

Ako sa najlepšie urobiť v sprche?

Najistejší orgazmus je ten, ktorý dosiahneme svojpomocne. Ľahnúť si na bruško do postele je stará dobrá klasika. Avšak rovnako ako muži, aj my vieme dosiahnuť potešenie na rozličných miestach. Dámy, vyskúšali ste už zázračný orgazmus v sprche? Prichádzate o obrovský zážitok. Zápaľte si sviečky, napustite vaňu a zistite, ako sa urobiť v sprche.

Dostaňte sa do nálady

Navodiť si tú správnu náladu môže chvíľu trvať. Aj my však dokážeme byť poriadne nadržané. Vtedy nám k potešeniu nechýbajú predohry, sledovanie filmov alebo fotografie. Niekedy to na nás príde hneď ako si ľahneme do postele.

Použite mydlo

Ste však v sprche, tak to využite! Poriadne si namydlite ruky a prechádzajte si postupne po celom tele. Začnite pri členkoch, pomaly prechádzajte po lýtkach a vnútornej strane stehien. Pokiaľ sa chcete sama so sebou hrať, vynechajte klitoris! Potom budete po dotykoch na týchto miestach túžiť ešte viac.

Od nôh prejdite k svojmu brušku. Hladkajte si ho z jednej strany na druhú. Prejdite k svojim prsiam. Stláčajte si napenenými dlaňami prsia vo vašom obľúbenom rytme.

Stoja vám bradavky? Využite to! Ktorá z nás by raz za čas nemala rada štipček. Vložte bradavku medzi palec a ukazovák. Stlačte ju tak silno, ako sa vám to páči. Jednou rukou prejdite k svojmu klitorisu a jemne ho dráždite.

Tip: Ako sa správne vyprstovať. Ste len 6 krokov od extázy.

Experimentujte s teplotou

Doprajte si príjemnú horúcu sprchu. Nachystajte sviečky, svoju obľúbenú hudbu, uvoľnite sa. Cítite horúci prúd vody na svojich stehnách, klitorise, bradavkách a krku? Teraz svoj klitoris schlaďte!

Oprite sa s klitorisom o studenú stenu, zatiaľ čo na vás dopadajú horúce kvapky vody. Tento teplotný šok, aktivuje nervové zakončenia a verte nám, bude sa vám to páčiť.

Orgazmus v sprche je jeden z najlepších. Prečítajte si viac o masturbácii v sprche.

Orgazmus v sprche je jeden z najlepších.

Posaďte sa

Sadnite si na kraj vane, nohy položte dnu. Ak je vám to príjemné, oprite sa chrbtom o stenu. Navlhčite si ruku. Použiť môžete prúd vody alebo klasický lubrigačný gél. Nebojte sa a pokojne ho použite väčšie množstvo. Ste vo vani, bordel v tomto prípade nie je prekážkou.

Použite všetkých svojich 5 prstov. Spojte ich do zobáčika, pričom palec bude hrať osobitnú úlohu. Priložte prsty k svojmu klitorisu tak, aby zobáčik smeroval nadol a palcom si dráždite klitoris.

V sprche môžete používať aj vibrátor. Najskôr sa však uistite, že váš model je vodeodolný.

Vyskúšate si najbližšie orgazmus v sprche?

 
Vibrátory

 

4.80 avg. rating (94% score) - 5 votes