Kde majú ženy bod G?

Ako nájsť ženský bod G?

Niektorí o ňom iba počuli, iní ho našli a aj cítili. Hovoríme o tajomnom bode G ženy. Neprebádané územie ženskej vagíny, ktoré sa snažia nájsť takmer všetci muži. Ak ste ho ešte nenašli, nezúfajte, nie je to nemožné!

Kedy nájdete bod G ženy najjednoduchšie?

Bod G sa nachádza len pár centimetrov od klitorisu na hornej strane vagíny. Lepšie sa to však hovorí, ako hľadá. Tým, že je takmer nenápadný, nebudete cítiť žiadnu zmenu povrchu alebo hrboľček, ľahko sa stane, že ho jednoducho odignorujete.

Preto sa snažte nahmatať bod G ženy vtedy, keď je nadržaná. Najľahšie je to pri predohre. Maznajte sa s ňou, bozkávajte ju na krku, perách a prsiach. Tým, že sa žena vzruší, bod G začnete cítiť ako jemný výstupok. Dámy a páni, gratulujeme, našli ste ho!

Ženský bod G

Nájsť ženský bod G nie je až taká veľká veda

Ako najlepšie nájsť bod G ženy?

Ukazovák a prostredník si natrite lubrikačným gélom. Dlaň musí smerovať hore. Pomaly vložte dva prsty do partnerkinej vagíny. Nemusíte ísť príliš hlboko, na preskúmanie vám stačí len pár centimetrov. Presná mapa neexistuje, pretože sa u každej ženy môže vyskytovať v inej „hĺbke”.

Keď už máte prsty vnútri, pomaly s nimi dráždite vrchnú časť vagíny. Skúste pomaly chodiť dopredu a dozadu. Zaberie aj tlak. Pritláčajte na vrchnú časť prstami. Skúste meniť tempo. Pomalý prítlak môže vystriedať silnejší. Mali by ste ucítiť jemné miesto, ktoré sa bude veľmi nenápadne odlišovať od zbytku steny vagíny.

Aké sú najlepšie polohy na dráždenie bodu G?

Pri dráždení bodu G vám pomôžu všetky polohy, kde váš penis bude smerovať nahor a bude tlačiť týmto smerom. Penisom môžete dráždiť bod podobne ako prstami – smerom dnu a von. Vyskúšajte starú dobrú polohu lyžičiek. Partnerka si ľahne na bok a vy sa na ňu pritisnete zozadu. Aby ste do nej prenikli lepšie, môžete sa trochu nakloniť k nej a môžete jej zdvihnúť nohu, ktorá je bližšie k vám.

Ak nemáte radi sex odzadu, vyskúšajte klasického misionára. Namiesto toho, aby ste na sebe len ležali, dvihnite partnerkinu panvu. Najlepšie by bolo, aby ležala na posteli iba na lopatkách. Položte si jej nohy na svoje brucho, prípadne jej chyťte členky. Vy kľačte na kolenách a snažte sa dostať do partnerky čo najhlbšie.

Pri tejto polohe bude partnerka vyzerať ako mierne zdeformované písmeno Z a verte, že si to naozaj užije!

Kde hľadať ženský bod G?

5.00 avg. rating (98% score) - 6 votes