Sex v aute je stále populárny! Vyskúšali ste ho aj vy?

Sex v aute je stále populárnejší

Sex v posteli alebo doma je klasika. Raz začas však dostaneme chuť na poriadny sexuálny úlet. Vyskúšali ste už sex v aute? Poradíme vám, ako na to!

Prečo zbožňujeme sex v aute

V živote každého páru raz nastane zlom. Ten zlom, kedy sa už začnú v posteli nudiť. Ako prvé prichádzajú na rad nové sexuálne polohy, prípadne nové sexuálne praktiky. Keď sa minú všetky možnosti, ktoré by uspokojovali oboch partnerov, prichádza na rad zmena prostredia.

Posteľ najskôr nahradíme inými miestnosťami a nábytkom. Kuchynská linka už začína byť pomaly taká istá nuda ako posteľ. Sex na stole zbožňujeme, ale stále nám ešte niečo chýba. Vtedy sa začneme pozerať po úplne iných možnostiach, napríklad aute. Pokiaľ nevlastníte obrovskú limuzínu, veľa miesta v ňom nenájdete, ale stále lepšie ako nič.  

Najlepšie sexuálne polohy v aute

Najlepšie využijete auto pri orálnom sexe. Vy môžete pokojne sedieť na strane vodiča a frajerka vám ho z vedľajšieho sedadla bude s láskou fajčiť. Ak si trúfate, zvládnete v aute aj iné akrobatickejšie kúsky.

Všeobecne sa v malých priestoroch obaja vedľa seba nezmestíte. Preto vynechajte zo svojej zostavy lyžičky a iné podobné polohy. Teda tie, pri ktorých ležíte obaja na boku. Najlepšie urobíte, keď si vy sadnete na sedadlo a sklopíte ho. Priateľka na vás vyskočí a vy už môžete veselo vniknúť do nej. Dávajte si však pozor na dve veci. Dvere a riadiaca páka. Často pri sexe v aute zavadzajú a priateľka sa môže o ne ľahko buchnúť. Ak jej však modriny neprekážajú, o to lepšie pre vás. Môžete sa milovať o sto šesť.

V podobnom duchu môžete využiť aj zadné sedadlo. Ak vám nebude nepríjemné, že jednou polkou tela budete trčať, pokojne si aj ľahnite. Dávajte však pozor na hlavu! Pri prudších pohyboch môžete prísť ľahko k úrazu.

Milovanie v aute si vyžaduje cvik a odhodlanie. Zabudnite na gymnastiku a radšej vyskúšajte staré, ale osvedčené polohy. Je predsa jedno z akého smeru budete do partnerky búšiť. Dôležité je, že pri tom potešíte seba aj ju.

Tipy a triky na milovanie v aute

Ak máte v aute kožené sedačky, určite si pod seba položte deku. Holou kožou sa môžete na sedačky ľahko “prilepiť”. Navyše, keď sa budete potiť, bude to aj nepríjemne vŕzgať. Keď sa budete rozhodovať, či sexovať vpredu alebo vzadu, určite vždy choďte dopredu na sedadlo spolujazdca.

Rovnako odstavte auto niekde, kde budete mať súkromie. Nespoliehajte sa na to, že váš dych zahmlí sklá a nikto nič neuvidí. Spojte si sex v aute s malým výletom alebo piknikom. Pripravte si dobré jedlo a zapnite si pri ňom romantický film. Spravte si so svojou polovičkou pekný večer, ktorý vyvrcholí vášnivým milovaním v aute.

5.00 avg. rating (96% score) - 2 votes