Spoločnou masturbáciou k oživeniu sexuálneho života

V posteli môže všetko klapať na sto percent. Dvaja ľudia sa milujú, užívajú si spoločné chvíle, súložia aj štyrikrát za deň. Časom sa však sexuálny život môže prehupnúť do rutiny. Ako z nej uniknúť a priniesť do postele niečo nové? Vyskúšajte spoločnú masturbáciu.

Spoločná masturbácia môže oživiť vás sexuálny život

Spoločnou masturbáciou môžete oživiť váš sexuálny život

Rutina, rutina, všade samá rutina

Posteľné hrátky často skĺznu do rovnakej úrovne. Idete si spolu ľahnúť, chvíľu sa bozkávate, hladkáte a už je jeho penis vo vašej vagíne. Párkrát sa pohnete a je koniec. Nevravíme, že je to zlé. Pokiaľ vám to takto vyhovuje a dosiahnete vytúžený orgazmuz, je všetko v poriadku.

Niekedy sme však z rutiny unavení. Je to podobné, ako každé ráno vstať o tej istej hodine, bežať do práce, odrobiť si čo musíme a utekať zase naspäť domov. Nehovorte nám, že sa netešíte na dni voľna, kedy môžete robiť niečo iné a uniknete z pracovného kolotoča. Ak pri sexe použijete trochu fantázie, môžete zo sexuálnej rutiny uniknúť aj vy.

A čo tak spoločná masturbácia?

Na oživenie sexu môžeme použiť hocičo. Pokiaľ patríte medzi klasikov, na oživenie vám stačí ľahké BDSM (sado-maso), prípadne sexi spodné prádlo. Iní sa radi pri sexe rozprávajú a hovoria si svoje najtajnejšie fantázie. Rozprávať si môžete aj príbehy, nad ktorými rozmýšľate počas masturbácie.

Alebo môžete vyskúšať rovno spoločnú masturbáciu. Robte si každý z vás dobre a pozorujte sa pritom navzájom. Ak sa to hanbíte priamo navrhnúť svojej polovičke, skúste to nenápadne. Začnite sa sami so sebou hrať a po čase vyzvite partnera alebo partnerku, nech začne robiť to isté. Samozrejme, sám so sebou. Veľa ľudí je však otvorených novým veciam. Preto návrh tohto zlepšováku by nemal byť problém.

Ako na to?

Ľahnite si obaja na posteľ. Bozkávajte sa, hladkajte sa, robte všetko tak ako obyčajne. Potom sa však každý začnite dotýkať samých seba. Ženy môžu začať prsiami a postupne prejdú nižšie ku klitorisu. Muži rovno chytia veci do svojich rúk a ukážu ako to majú radi.

Týmto spôsobom sa budú partneri nielen navzájom stimulovať, ale aj zistia, čo má ten druhý rád. Častou masturbáciou totiž prišli na to, čo sa im páči, čo ich vzrušuje a čo im zaručene privodí orgazmus.

Tak čo, patríte medzi bojazlivých ľudí alebo spoločnú masturbáciu radi vyskúšate?

 

We Vibe - vibrátor pre páry

 

5.00 avg. rating (96% score) - 2 votes