Erotická poviedka: Presvitajúce vzrušené bradavky

Ako každý chlap, aj ja milujem leto. Baby nahodia krátke sukne, tričká a blúzky. A čo je najlepšie, zahodia aspoň na pár dní v roku podprsenku. Muži ich v tejto aktivite podporujú. Dokonca 9.7. je Medzinárodný deň bez podprsenky. Stavím sa, že to vymyslel nejaký chlap.

Cez tričko presvitajúce bradavky

 

Počas letných dní sme s kamošmi častejšie v meste ako obyčajne. Poflakujeme sa, sedíme na pivku a okukujeme baby. Sme traja kamoši z výšky. Ja, Peter a Marek. Na šťastie sme všetci slobodní. Môžeme teda voľne chodiť, kde sa nám zachce a rozprávať sa s kým sa nám zachce.

Jedno letné popoludnie sme tam sedeli na teraske pri pivku, keď si vedľa nás sadli dve baby. Boli tmavšej pleti a rozprávali divným jazykom. Po chvíli sme si uvedomili, že sú španielky. Mali tielka na ramienka z takej tenkej látky, že im cez ne presvitala tmavá pokožka. A keby len pokožka. Cez výstrihy sa im drali von kypré prsia. Tričká boli krátke a končili sa tesne nad lemom kraťasí. Pri prudšom pohybe sa im odhalili opálené brušká.

Zaujala ma jedna z nich. Mala dlhé tmavé vlasy v cope a tmavo hnedé oči. Bola nádherná. Cez tričko jej presvitali bradavky. Snažil som sa tam moc nezízať, no keď zafúkal jemný letný vetrík a ja som uvidel jej vzrušené bradavky, nevydržal som to a šiel som za ňou. Chalani ma povzbudzovali “Choď, to dáš, chooooď!” Nesmelo som k nim prišiel “Hi, can I buy a drink for you?” mierne sa zachichotali, čo ma trochu odradilo, ale povedali, že prečo nie. S chalanmi sme sa pridali k nim, pili sme celé poobedie. Volala sa Ewa a bol som z nej hotový. Ku večeru jej začal alkohol stúpať do hlavy a chcela sa prejsť. Ponúkol som sa, že s ňou pôjdem.

Prechádzali sme sa temnými uličkami a rozprávali sme sa o všetkom možnom. V tom sa na mňa pozrela a pobozkala ma. Bol som taký nadržaný, že som ju okamžite začal bozkávať naspäť. Jej vzrušené bradavky sa drali spod trička. Nadvihol som jej ho ku krku, zohol sa a začal som po nich prechádzať jazykom. Oblizoval som ich pomaly hore a dolu. Sem tam som zastal a jemne ju do bradavky uhryzol. Prehýbala sa dozadu a jemne vzdychala. Rukou našla môj penis. Bol tvrdý a pripravený. Na moje prekvapenie mi rozopla nohavice a začala mi honiť. To som už vzdychal ja.

Rozopol som jej kraťasy a vložil do nich ruku. Bola mäkká a vlhká. Hral som sa jej s klitorisom. Krúžil po ňom ukazovákom a prostredníkom. Pomaly som do nej zaboril dva prsty a potom som ich vybral von. Oprel som ju o stenu, stiahol jej nohavice nižšie a zdvihol som jej ruky nad hlavu. Vošiel som okamžite do nej. Prirážal som ju o chladnú kamennú stenu, kým ona dosť hlasno vzdychala a kričala niečo po španielsky. Párkrát som ju pritlačil o stenu, vzdychol si, pobozkal ju a bol koniec. Bola tak krásna. Chvíľu sme sa zašití v uličke ešte bozkávali a potom sme sa vrátili do baru k ostatným. Bol to najkrajší večer tohtoročného leta.

3.00 avg. rating (65% score) - 4 votes