Skupinový sex! Máte naň chuť aj vy?

Skupinový sex - obraz

Skupinový sex alebo gruppensex nie je len spontánnou záležitosťou. Ľudia organizujú rôzne sex párty, len preto aby si divoko zatrtkali. A nie len tak s hocikým, ale s viacerými ľuďmi naraz. Čo by ste robili, keby takáto pozvánka prišla aj vám?

Keď dorazí pozvánka

Možno sa k vám zatúla pozvanie na sex párty náhodou, možno ste spomenuli organizátorovi, že by ste sa niekedy radi prišli pozrieť, ako to funguje. V každom prípade, v deň konania sa každý účastník vyfešákuje, ako keby šiel na normálne rande. Sprcha, voňavka a sexy oblečenie.

Nezľaknite sa, ak vás na mieste konania privíta domáci len v župane. Vyznávači skupinového sexu patria medzi voľnomyšlienkárov. Sú otvorení každej možnosti a každej novinke. Nehanbia sa jeden pred druhým a nerobí im problém pobehovať úplne nahí.

Zo začiatku to vyzerá ako obyčajná párty. Pijete víno alebo iný alkohol, fajčíte cigarety a nezáväzne konverzujete. Keď účastníci prekročia určitú hladinku, všetko sa začína. Stačí ak začne jeden a všetko pokračuje ako reťazová reakcia. Slečna si dá dole šaty a okamžite sa vyzlečú všetci prítomný. Vyberie sa záchranné slovo, napr. škorica a môže sa ísť na vec.

Á, akcia!

Skupinový sex zahŕňa množstvo dotykov a bozkov. Ľudia sa o seba obtierajú, obchytkávajú a neskutočne dlho sa bozkávajú. Nemyslite si, že všetci sa vrhnú na jednu osobu. Väčšinou sa skupinky prerozdelia a počas noci sa aj vystriedajú. Funguje to tak, že si niekto ľahne na gauč alebo posteľ. Niekoľko ľudí sa k nej pridá. Prichádza obchytávanie pŕs, bradaviek, penisov a klitorisu.

Nie všetkým sa páčia rovnaké veci. Preto sa pri skupinovom sexe nikdy nebojte a povedzte, čo sa vám páči. Slová ako áno, toto nie, ešte sú úplne normálne. Všetci sa milujú v jednej miestnosti. Videli si film Parfém: Príbeh vraha? Ak nie, odporúčame záverečnú scénu. Pekne vám priblíži, ako to vyzerá pri skupinovom sexe.

Na jednom mieste vidíte množstvo spôsobov milovania. Môže to byť skvelý spôsob načerpať novú inšpiráciu a skúsiť nové veci na vlastnej koži. Po skupinovej skúsenosti bude vaše telo ako z plastelíny. Unavené a vyčerpané. Je to ten najlepší pocit na svete.

Prečo to ľudia robia?

V roku 2010 vyšla kniha s názvom Sex at Dawn. Jedná sa o dielo, ktoré sa pozerá na sexuálne správanie z evolučného a psychologického hľadiska. Píše sa v nej, že ľudské bytosti nie sú vyvinuté na úplnú monogamiu. Nie len ľudia, ale aj zvieratá. Vtáky, včely a dokonca aj stromy! Nikto z nich nie je verný tomu istému človeku. Tak prečo by mali byť ľudia?

V knižke sa ľudia porovnávajú s opicami. Nie však hocijakými, ale s druhom bonobo. Pýtate sa prečo? Bonobo opice sú známe svojím spôsobom privítania. Zabudnite na bozky na líca alebo decentné podania rúk. Bonobo opice sa privítajú orálnym sexom.

Či už sa vám skupinové orgie páčia alebo nie, asi neexistuje medzi nami človek, ktorý by nesníval minimálne o trojke. Chlapom sa páči predstava, že ich frajerku nakladaná iný muž. Samozrejme, len v medziach hry a dohody. Rovnako ženy sa rady cítia rozmaznávané. Prítomnosť dvoch mužov, ktorí sa o ňu starajú, je skutočne vzrušujúca.

4.50 avg. rating (89% score) - 6 votes