Skutočný príbeh: Príbeh o prasknutom kondóme

Príbeh o tom, ako mi praskol kondóm pri sexe s mojou priateľkou

Názvom môjho príbehu vás nechcem zmiasť. Kdeže. Príbeh, ktorý vám teraz vyrozprávam je skutočne o prasknutom kondóme. O tom, ako problémy mi vyrobil a naopak o tom, čo nové mi do života dal. Verte alebo nie, prasknutý kondóm nie je žiadna sranda.

Volám sa Jakub. Som obyčajný 19 ročný chalan. Študujem na vysokej škole, chodím na pivo a užívam ľahké drogy. To je všetko, čo potrebujete o mne vedieť. Rok som chodil s jednou babou. Volala sa Katka, bola o dva roky mladšia a strašne zlatá. Dlho nám to však nevydržalo. Rozišli sme sa. Priznávam, iniciatíva prišla z mojej strany.

Síce sme spolu už neboli, stále sme mali určité potreby. Ak chápete, čo myslím. Sem tam sme sa stretli na pivko, išli sme ku mne domov a milovali sa. Hoci sme spolu už nechodili mal som ju veľmi rád. Jeden večer som ju zavolal k sebe domov. Keď poviem k sebe domov, predstavte si dvojposchodový dom. Na dolnom poschodí rodičia pozerajú telku a ja hore pozerám film s Katkou.

Pozeráme pozeráme, neskôr sa začneme bozkávať a obchytkávať. Hladkám jej malé prsia. Stláčam ich dlaňami. Boli malé, ale veľmi jemné. Bozkávam ju na krku. Ona mi začne rukami prechádzať po zadku, až sa dostala k môjmu rozkroku. Dlaňou mi stláčala semenníky. Bolo to úžasné. Neboli sme spolu dlho, ale aj tak vedela presne, čo mám rád. Rozopla mi nohavice a vošla dnu. Chytila môj penis pevne do ruky. Začala s ním pomaly hýbať hore a dole. Už som to nevydržal, celú som ju vyzliekol.

Ležala predo mnou nahá a krásna. Otočil som ju na brucho. Postavila sa na všetky štyri. Hoci som s ňou spal takmer rok, nikdy sme sa nemilovali odzadu. Prirážal som do nej ako blázon. Ona vzdychala a ja tiež. Držal som ju za vlasy a ťahal jej ich dozadu. Jej pootvorené ústa vydávali jemné vzdychy. Pľaskal som ju po zadku, stláčal jej prsia a hral sa jej z vlasmi.

Už už som sa chcel do nej urobiť, však mám kondóm. Mal som však nejaký čudný pocit, tak som ho vybral o niečo skôr. A to bola najlepšia vec, akú som kedy urobil. Kondóm, aký bol zelený, taký bol roztrhnutý. Keby sa spravím, tak ako vždy, všetko by šlo do Katky. Nechcel som ani myslieť, aké by to malo následky.

Chvíľu sme sa zhrozene na seba pozerali, ale potom sme sa strašne rozosmiali. Rýchlo sme sa obliekli a šli si dať vonku jedno pivko. Keď som niekomu rozprával o tejto príhode, nikto mi nechcel veriť. Doteraz nechápem, ako mi môj inštinkt našepkal, že sa nemám urobiť dnu.

Čo je ešte väčšia zhoda okolností, kondóm sa mi podarilo roztrhnúť ešte párkrát. Priznávam, že niekedy mi môj inštinkt už nenašepkal. Na šťastie som zistil, že ma má nejaké božstvo rado. Nikdy z toho nebolo žiadne dieťa. Užívam si preto stále život ako za mladi, bez záväzkov a potomkov. Nikdy, ale už nikdy nebudem dôverovať výrobcom kondómov.   

 

4.00 avg. rating (82% score) - 3 votes