Erotická poviedka: Prvýkrát a bez romantiky

Moje prvé milovanie

S Danielou sme chodili spolu už asi rok. Boli sme štvrtáci na gymnáziu a čakali nás posledné prázdniny pred výškou. Všetci sme si ich chceli čo najviac užiť, kúpanie, opekačky, bicykle, párty na chate a pod.

Hoci sme tvorili pár už pomerne dlho, stále sme neprekročili poslednú métu. Niežeby som sa sťažoval na fajky a tak, to nie :D, o to núdza nebola, ale predsa len, už som potreboval viac. Keďže som však Danku ľúbil, tak som čakal na správny čas (ja viem, že trochu klišé, ale čo urobíte).

Danka bola krásna. Patrila k najkrajším babám v triede. Mala dlhé nohy a s obľubou nosila kraťasky, až jej pomaly z nich všetko vytŕčalo, všetci jej sústavne pozerali na zadok. Ja som bol hrdý na to, že je moja frajerka a vôbec som nežiarlil na ostatných chalanov. Cítil som sa neohrozene a často som sa ňou chválil. Chalani ma však takmer všetci hneď uzemnili, že čo mám z toho, že chodím s najkrajšou babou z triedy, keď mi nedá.

V triede by sa našlo ešte veľa panicov, nie všetci boli zadaní, ale z môjho okruhu kamošov sme ostávali poslední dvaja, ktorí nemali ani prvý sex. Pred týždňom sme boli ešte traja, ale Tiborovi sa podarilo zbaliť babu z vedľajšej triedy. Boli sme na kamarátkinej oslave na chatke blízko Slovnaftu. Bolo to dosť mimo mesta, takže sme tam aj prespávali.

Vraj sa uprostred párty vytratili do lesíka. Všade bola tma ako v rohu, na kondóm si vraj musel svietiť mobilom 😀 Bol taký vzrušený, že mu stačilo pár vpichov a spravil sa. Dorábal ju potom ústami.

Prvý sex s priateľkou

S Dankou som to chcel romantickejšie. Viem, že jej na tom záležalo. Žila len s mamou, rodičia boli rozvedení, závidela preto mojim fotrovcom, že sa stále aj po toľkých rokoch ľúbia. Nechcel som ju preto len tak niekde v lese oprieť o strom.

Chystal som pre ňu niečo špeciálne, keď pôjdu moji rodičia na dovolenku o dva týždne. Nejaké tie sviečky, romantická hudba, večera a tak. 🙂

Večer som sa mal s Dankou stretnúť na zastávke, že pôjdeme do kina. Volala mi však, že je chorá a že mám prísť k nej domov. Zazvonil som dole pri dverách, vyšiel som na 3. poschodie. Dvere boli pootvorené, tak som vošiel a zabuchol. Bola pustená hudba, čo bolo divné, väčšinou mama pozerala telku. Vyzul som sa, umyl ruky a vošiel do obývačky.

Svetlo bolo stlmené a Danka zrazu predo mnou stála namaľovaná, rozpustené blonďaté vlasy v kontraste s čiernym prádlom, podprsenka bez ramienok, priesvitné tangáče. Okamžite sa mi postavil. Rýchlo mi povedala, že mama je na služobke. Chcel som sa na ňu rovno vrhnúť, no zastavila ma a posadila na stoličku. Pustila Christinu Aguileru – Dirty, 😀 smial som sa.

Začala okolo mňa krúžiť, zrazu sa predo mnou zozadu postavila a zohla sa. Chytil som ju za zadok, odtiahol tangáče a olízal som jej vagínu. Rozkročila sa cezo mňa a začala sa o mňa obtierať. Jej prsia som mal rovno pred tvárou, chytil som ich, stiahol jednu stranu podprsenky a začal som jej lízať bradavku. Chytila mi ruku a vložila mi ju do nohavičiek. Bola strašne vlhká. Vsunul som jej do vagíny prst a začal ju prstovať. Rozopla mi gombík na džínoch a stiahla zips. Vybrala mi ho z trenírok, držala ho pevne v rukách a vložila ho poriadne hlboko do úst.

Zrazu vzala zo stolíka kondóm, otvorila ho, priložila k môjmu stoporenému penisu. Kondóm chytila navrchu za špičku a natiahla mi ho. Len tak som pozeral, že odkiaľ to vie. 😀

Odtiahla si nabok tangáče a vagínou sa mi po ňom začal kĺzať. Chytil som ju za zadok a vtedy sa na mňa pomaly nasadila. Obaja sme vzrušením zavzdychali, vnútri bolo teplo a mäkko, ako v nebi. Začala na mne krúžiť. Rozopol som jej podprsenku, držal ju za prsia a lízal ich. Začala sa na mne pohybovať zhora-dole až stolička nadskakovala. Začala zrýchľovať, opierala sa o moju hruď rukami, zaklonila sa dozadu a silno vdychala. Pocítil som, ako sa mi penis začína sťahovať a začal som sa aj ja robiť. Orgazmus sme dosiahli naraz. V objatí sme ostali ešte dlho sedieť.

Ten večer sme si to ešte 2-krát zopakovali, ale tento raz už v posteli. 😉 Doteraz nechápem, kde sa to v nej vzalo, ale určite sa mi to páčilo viac ako romanticky pri sviečkach. 😉

A aký bol váš prvý sex?

5.00 avg. rating (98% score) - 9 votes