Erotická poviedka: Vášnivý sex uprostred parku

Vášnivý sex uprostred parku

Môj sexuálny zážitok, o ktorom vám chcem porozprávať, je pomerne čerstvý a ešte stále ho mám v živej pamäti. Keď si pomyslím na ten večer, prejde mi mráz po chrbte a zacítim dole jemné chvenie. Ale poďme pekne po poriadku.

Na dušičky som sa ako každý rok vracala domov autobusom z Bratislavy do Nitry a odtiaľ ešte ďalej na vidiek. Lístok som si kúpila radšej pár dní dopredu, veď viete, ako je to s cestovaním cez sviatky. Stála som už v rade na nástupišti, keď som si z diaľky všimla, ako niekto dobiehava smerom k môjmu autobusu. Nejak som tomu nevenovala pozornosť, ale keď sa muž priblížil, spoznala som v ňom chalana, ktorý sa mi celú strednú páčil a, ako to už zyčajne býva, ja som pre neho bola ako vzduch. Situácia sa síce zmenila v poslednom ročníku, ale pre mňa nijako pozitívne; začal totiž chodiť s jednou mojou dobrou kamarátkou. Jedinou výhodou bolo, že konečne zistil, že existujem. Stal sa totiž súčasťou našej partie, takže sme spolu chodievali von a dokonca som sa s ním niekedy celkom dobre porozprávala.

Lenže odvtedy, ako sa rozišli (a to celkom nepekne) s mojou kamoškou, sme sa nevideli. Už to bolo viac ako 5 rokov, takže, keď som ho zbadala, automaticky som sa otočila a dúfala, že ma nezbadal. Nevedela by som, o čom sa s ním baviť. Periférnym videním som zaregistrovala, že sa postavil na koniec radu a bolo mi jasné, že pri nastupovaní hore schodmi do autobusu, si ma bude musieť všimnúť.

Na moje (ne)šťastie sa však do autobusu už nedostal, nemal totiž očividne dopredu kúpený lístok a bolo už plno. Kým som prišla domov, v myšlienkach som už na neho zabudla a celkovo som si celé dva dni na neho ani nespomenula. Až na tretí deň som sa s bývalým spolužiakom dohodla, že zabehneme večer do baru, že by sa to už po dvoch rokoch, čo sme sa nevideli, patrilo.

Bar bol v blízkosti historického parku a polorozpadnutého kaštieľa, asi jedinej zaujímavosti v najbližšom okolí. Každopádne, cestou k baru bola dedina ako vymretá, až pred barom som stretla môjho kamoša, ktorý vzal nečakane aj svoju novú frajerku, ktorú som nepoznala. Okamžite mi bolo ľúto, že som sa s ním dohodla, nerada sa totiž rozprávam s cudzími ľuďmi. Bolo mi jasné, že si budem musieť vypiť pár panákov, aby som sa rozhovorila a naladila na ich konverzáciu.

Bar bol poloprázdny, zakotvili sme ale aj napriek tomu priamo na bare. Objednali sme si troch, rovno dvojitých, kapitánov. Postupne začali prichádzať ľudia, ktorých som už pár rokov nevidela, takže boli samozrejme nejaké pozývačky, a ja som mierne napitá rozprávala jedna radosť.

Vtedy prišla akurát skupinka mladých a medzi nimi bol aj Peter – chalan spred autobusu. Bolo vidno, že si ma všimol, ale keďže ja som hneď sklopila zrak, opäť sme sa nepozdravili. Otočila som sa na barmana, lebo kamarát s frajerkou, ktorí už mali vypité, sa muckali.  Chvíľu som sa s ním bavila, bol tiež kamoš, ale veľa času mi nevenoval, musel objednať skupinke, kde bol aj Peter. Ako za nimi ochádzal, sledovala som ho pohľadom a tak sa stalo, že som sa očami stretla s Petrom, ktorý sedel otočený priamo na mňa. Už som sa nevedela vyhnúť pozdravu, takže som na krátko zdvihla ruku a malým úsmevom som mu akože zakývala. Cítila som sa strašne trápne a rýchlo som sa otočila.

On však za mnou dobehol, len čo si objednal. Očividne mal už tiež vypité, ale musím povedať, že vyzeral fakt dobre. Oblečený bol do čierneho od jeanov až po koženú bundu, zvýraznili sa mu tak čierne vlasy a tmavé oči. Bol to taký typ zlého chlapca. 😉

Jednoducho, hneď som bola na mäkko a sama neviem, čo som mu tárala. Jednoducho hneď na mne musel vidieť, že sa mi páči, hoci som sa to na strednej snažila zakrývať. Hovoril zo mňa alkohol a fakt, že som už rok nemala sex. Asi pol hodinu sme sa bavili a celkom som sa uvoľnila. Vtedy sa ozvala jeho partia, boli to zväčša starší ľudia od nás zo školy, že idú na dom jedného z nich. Vyšli sme teda za nimi (moji kamoši už dávno zdrhli domov), no od začiatku sme zaostávali, keďže ja som ešte pred odchodom zbehla na wécko.

Keď sme my vchádzali do parku, oni už z neho boli takmer vonku, počuť ich však bolo po polke dediny. Ako sme išli, zrazu pred nami niečo strašne veľké preletelo, takže som zvrieskla na celé kolo. Zistili sme však, že to bola len sova, ktorých je tam plno. Išli sme chvíľu za ňou smerom, kam letela, až sme sa ocitli uprostred úplnej tmy pri najstarších stromoch. Nikoho nikde, samé ticho, celkom som sa aj bála a striaslo ma, predsa len už je začiatok novembra.

Vtedy ma Peter chytil okolo pása a pritisol k sebe. Úplne som onemela a nevedela, čo robiť. Vôbec som to nečakala. Pritúlila som sa teda k nemu bližšie a vtedy ma začal bozkávať na krku. Ako som zacítila jeho vzrušený dych, okamžite som sa vzrušila aj ja. Bolo to vlastne celkom rýchle. Začali sme sa vášnivo bozkávať a on ma oprel o strom. Ja, ako prvá!, čo doteraz nechápem, som ho chytila za penis. Cítila som, že sa mu stavia, rozopla som mu teda nohavice. On mi zároveň zdvihol sukňu, no keďže som mala silonky, v rýchlosti sa ma spýtal, či može trhať. Rýchlo som prikývla, on behom sekundy spravil na nich dieru a už mi odhŕňal nohavičky na stranu. Ja som mu zatiaľ stiahla gaťe a trenírky a držala som v rukách jeho teplý postavený penis. Chytil mi ruku, za ktorú som mu ho držala, a jemne s ním do mňa vošiel. Začal prirážať a ja som cítila jeho teplý úd v sebe. Bolo to niečo úžasné. Keď som zacítila, že by sa už išiel spraviť, zrazu vyšiel von, sklonil sa a začal ma lízať. Zdvihla som jednu nohu, prehodila mu cez chrbát, rukou som mu držala hlavu a opretá o kmeň stromu som si užívala. Po chvíli som sa začala robiť. On vtedy do mňa vošiel a rýchlymi pohybmi ma dorobil. Potom, čo som sa spravila, vyšiel zo mňa rýchlo von a vystriekal sa do trávy. V rýchlosti sa zapravil a vzápäti sa zohol a vložil opäť svoju hlavu do môjho lona. Cítila som, ako mi tam stále pulzuje krv. Po chvíli ma objal a ja som sa zas obliekla. Nikdy predtým som nemala sex na verejnosti, o to to celé bolo vzrušujúcejšie.

Domov som si prišla ako vymenená a dlho som nemohla zaspať. Na ceste do Ba sme sa opäť stretli v autobuse, ale to je príbeh zas na inokedy. 😉

4.00 avg. rating (81% score) - 4 votes