Erotická poviedka: Diskrétna masturbácia na verejnosti

Nedávno som v časopise Cosmopolitan čítala zaujímavý článok. S rovnakým partnerom sa nechceme stále milovať rovnakým spôsobom. Prečo by sme mali aj masturbovať zakaždým tým istým spôsobom?

Pozrela som sa na svoju posteľ. Vyzerala tak smutne a osamelo. Jediným jej pravidelným návštevníkom som ja. Prežila so mnou lásku, rozchody, plač a občasných chlapov. Je jediným divákom mojich sexuálnych chvíľ. Spomenula som si na to, ako som včera zababušená v perinách ležala na chrbte a vibrátorom som si dráždila klitoris. Mrnčala som od rozkoše. Zavrela som oči, z mojich úst vyšlo hlasné aaaach a mojím telom sa mi rozplynulo príjemné teplo. Pri pomyslení na orgazmus sa mi na koži objavili zimomriavky.

Článok v časopise ďalej opisoval tipy, ako si ozvláštniť masturbáciu. Okrem bodov, ako urobte sa v sprche, vyskúšajte hračky a poriadne sa vyprstujte, neobsahoval nič prevratné. Jedna vec ma však zaujala, masturbácia na verejnosti. U nás je nelegálna, a keď vás pri nej prichytia, môžete mať zbytočné nepríjemnosti. Zamyslela som nad tým, či som ju niekedy vyskúšala. S mojím prvým ozajstným frajerom sme boli ako králiky. Sexovali sme za školou na schodoch, na osamelej lúke, na balkóne. Všade. Bolo to aj kvôli tomu, že doma sa stále niekto motal, ale aj preto, že sa nám to páčilo. Masturbovať na verejných miestach bola však pre mňa úplná novinka.

Použiť sa dajú rôzne hračky, ja som vyskúšala venušine guličky. Vibrátor na diaľkový ovládač bohužiaľ ešte nemám. Celá som sa chvela. Cítila som sa, ako keby som šla na rande. Zaviedla som si venušine guličky do pošvy. Chvíľu som ukázovákom zastala na klitorise a pomaly ho dráždila. Pritláčala som naň bruškom prsta v rôznom rytme. “Stop, stop stop,” vravím si. Musím si to nechať na neskôr. Musela som si vybrať miesto, kde masturbáciu na verejnosti vyskúšam.

Blízko môjho bytu bol park, kde chodilo menej ľudí. Nechcela som riskovať, že ma niekto načape. Kúpila som si po ceste zmrzlinu, sadla som si na jednu lavičku. Poobzerala som sa okolo seba. Na odľahlejších lavičkách sedelo zopár ľudí, inak nikde nikto. “Výborne,” pomyslela som si. Možeme ísť na to.

Už po ceste do parku mi venušine guličky príjemne cinkali vo vagíne. Narážali do stien a príjemne ma dráždili. Zahniezdila som sa na lavičke zľava doprava. Lízala som zmrzlinu a v hlave si predstavovala ako sexujem s mojím obľúbeným hercom, Jensenom Acklesom. Začala som sťahovať a postupne uvoľnovať panvové svaly. Kegelove cviky sú najlepšie! Automaticky aktivovali venušine guličky v mojej vagíne. Presadla som si na lavičku obkročmo. Stále som lízala zmrzlinu a nenápadne som sa začala pohupovať dopredu a dozadu. Tlačila som klitoris na lavičku. V hlave som ďakovala, že som si zobrala tenké nohavičky. Sem tam som sa poobezerala okolo seba, skoro nikde nikto.

Stiahla som panvové svaly ešte raz. Klitoris som pritlačila čo najsilnejšie na lavičku. Privrela som oči a stále lízala zmrzlinu. Pomaly sa začala roztekať, až sa jedna kvapka zakotúľala medzi moje prsia. Pomaly stekala nižšie a nižšie. Príjemne to chladilo a okamžite som mala husiu kožu. Bradavky sa mi postavili. V pozadí bolo počuť len šum lístia. Pohupla som sa ešte raz, pritlačila sa na lavičku a od rozkoše som potichučky vzdychla “hmm, to je ale dobré.”

Bol to intenzívny zážitok. Ešte, že okolo mňa nebolo veľa ľudí a nikto ma pri uspokojovaní neprichytil. Pri zakázanej masturbácií na verejnosti je diskrétnosť na prvom mieste.

4.33 avg. rating (87% score) - 3 votes