Vyskúšali ste už masáž prostaty?

O prostate vieme, že v našom tele existuje. Jej prítomnosť si uvedomíme len pri sledovaní reklám, kde muži odbiehajú močiť v tých najnevhodnejších chvíľach. Ale uvažovali ste o nej niekedy, ako o svojom masturbačnom objekte?

Masáž prostaty - návod, ako masírovať prostatu.

Táto mužská žľaza je uložená pod močovým mechúrom a prechádza cez ňu močová rúra, kde ústia semenovody. Nachádzajú sa tam aj vývody zo semenných mechúrikov. Práve vďaka nim môžeme dosiahnuť potešenie, dokonca aj orgazmus. Všetko závisí od správnej techniky masáže prostaty. Pokiaľ budeme masírovať prostatu nesprávne, môžeme si viac ublížiť, ako sa potešiť.

Výhody masáže prostaty

  1. Prekonanie impotencie

Problém dosiahnuť erekciu, teda impotencia, je nepríjemnosť, ktorá trápi viac mužov ako si myslíme. Impotencia je pre nás veľmi frustrujúca. Chceme potešiť svoju frajerku, privodiť poriadny orgazmus sebe aj jej, ale jednoducho náš fešák má na to iný názor. Najväčším spúšťačom môže byť psychika, ale tento problémik prichádza aj s vekom. Masáž prostaty stimuluje tok semennej tekutiny a zvyšuje krvný obeh. Ten nám pomáha prekonať impotenciu.

 

 

  1. Zmenšenie opuchu prostaty

Ak je prostata opuchnutá, môže spôsobovať bolesť. Prostate neprospieva celodenné sedenie na zadku. Okamžite opuchne a my nevieme obsedieť na jednom mieste kvôli neskutočnému tlaku. Vtedy pomôže masáž! Práve už spomínaný prietok krvi pomáha pri zmiernení opuchu.

  1. Zlepšenie ejakulácie

Skúšať nové sexuálne veci nás baví. Frajerku picháme všade tam, kde nám to dovolí. Užívame si slastné chvíle a čakáme, kým príde to vytúžené vyvrcholenie. Pravidelnou masážou prostaty zlepšujeme aj ejakuláciu. Časom sa z nej stane intenzívnejší zážitok.

Skôr ako začneme s masážou

Poriadne sa ehm… Musíme ísť na záchod a chvíľu si tam posedieť. Keď už je všetko tam, kde to má byť, postaráme sa o hygienu. Dôkladne sa umyjeme a pokiaľ sa budeme masírovať bez pomôcok, dáme si latexové rukavice.

Dôležitou súčasťou masáže prostaty je lubrikant. Bez neho by sme si ublížili alebo nedaj bože náš anus aj natrhli. Chráni nielen kožu, ale pomáha aj pri prenikaní k prostate. Na trhu existujú lubrikanty, ktoré sú špeciálne navrhnuté na tento účel.

Relax, pohoda a uvoľnenie sú povinnosťou. Horúca sprcha alebo kúpeľ nám pomôže dosiahnuť želaný stav mysle.

Ideme na to

Návod na masáž prostaty

Kde hľadať prostatu

Celá masáž závisí od pozície. Vhodným začiatkom je pozícia na všetkých štyroch. Natočíme sa do jednej strany a prst, prípadne dva, vložíme pomaly opatrne pár centimetrov do zadku. Ak je táto pozícia nevyhovujúca, čupneme si. Kolená musia smerovať k hrudi a trochu dopredu. Opäť prsty vkladáme z jednej strany, prípadne aj zpredu pokiaľ zvládneme.

Skôr ako prejdeme priamo k akcii, trošku sa povenujeme sami sebe. Hladkanie spodnej časti zadku, prípadne aj semenníkov, môže dopomôcť k uvoľneniu.

Keď už sme v pozícií, ktorá nám vyhovuje, začneme s lubrikantom. Natrieme si anus dostatočným množstvom lubrikačného gélu. Krúživými pohybmi ho rozotierame po celej ploche. Opatrne a pomaly vsunieme dnu prst. Je lepšie začať najskôr s jedným prstom a až potom pridávať ďalšie. Po vsunutí ho necháme chvíľu nehybne vnútri. Uvidíme, či budú svaly tlačiť prst von, prípadne či potrebujeme viac gélu.

Prstom nájdeme prostatu, ktorá by sa mala nachádzať len pár centimetrov od otvoru. Vkladáme pomaly prst stále hlbšie. Hľadáme okrúhly výčnelok – prostatu. Ak ho máme nahmataný, jemne ho stláčame. Hráme sa s rytmom! Prostatu môžeme stláčať rýchlejšie, pomalšie, silnejšie alebo slabšie. Dôležité je nájsť si vlastný spôsob, ktorý nám vyhovuje. Tlakom stimulujeme nervové zakončenie. Pri masáži prostaty si môžeme škrabať semenníky alebo sa hrať so svojím penisom. Všetko je dovolené! Prostata sa môže stimulovať po celý čas, kým z nás nevystrekne šťava lásky.

Používanie pomôcok

Najlepším pomocníkom ja vlastný prst. Nové sexuálne a masážne dobrodružstvá zažijeme s rôznymi pomôckami. Hudobníci, konkrétne bubeníci, majú to šťastie a nemusia míňať žiadne peniaze.

Na masáž prostaty môžu použiť bubenícku paličku. Jej zaoblený koniec perfektne dráždi nerovové zakončenia. Skôr ako si ju dáme do zadku, ju však poriadne umyjeme a natiahneme na ňu kondóm.

Kúpiť sa dajú aj erotické hračky. Análny kolík je klasika, ktorá sa dá využiť na tieto potreby. Prípadne môžeme siahnuť hlbšie do vrecka a kúpiť si špeciálny dráždič prostaty. Je väčší, anatomicky tvarovaný a hlavne mäkký.

Bezpečnosť je prvoradá!

Predtým ako sa pustíme do masáže prostaty, mali by sme sa porozprávať so svojím lekárom. Ide o delikátny orgán, ktorý si vyžaduje primeranú starostlivosť. Hlavne, ju môžeme až príliš ľahko poškodiť.

  • Keď je tempo masáže príliš energické, môžu sa poškodiť nervové zakončenia prostaty. Prípadne môže nastať špeciálna otrava krvi.
  • Zlá masáž je vstupenkou k hemoroidom! Zlato je síce fajn, ale zlatá žila už menej.
  • Posledným, nie menej vážnym problémom, je rakovina. Nepozornou masážou si môžeme po tele rozšíriť rakovinotvorné bunky.

Pri masáži prostaty je prvoradá bezpečnosť. Všetko je len o správnej technike a hlavne duševnom pokoji. Zapnite si relaxačnú hudbu a pustite sa do toho!

5.00 avg. rating (97% score) - 4 votes