Análny kolík pre začiatočníkov

análny kolík je obľúbená erotická pomôcka na dráždenie análneho otvoru alebo prostaty

Máte radi análny sex? Či už ste muž alebo žena, mali by ste vyskúšať análny kolík. Dokáže vás dráždiť lepšie ako obyčajný prst. Navyše je špeciálne určený pre túto činnosť a s jeho pomocou sa nikdy neporaníte.

Milovníci análneho sexu

Medzi vyznávačmi análneho sexu nájdeme prevažne ženy. Nežné pohlavie sa však delí na dve skupiny. Jedna tento sex úplne zbožňuje a život bez análneho sexu si nevie ani predstaviť. Druhá skupina ho úplne nenávidí. Vytrpia ho len pre potešenie svojho partnera, za čo vám dámy úprimne ďakujeme.

Podobne je to aj pri mužoch. Heterosexuálni páni sa o týchto chúťkach boja rozprávať. Ide však o celkom prirodzenú vec. Pri análnom sexe, resp. pri análnej masturbácii, sa pritláča na prostatu. Dráždenie tejto maličkej žľazy, zapríčiňuje všetky tie príjemné pocity.

Prečítajte si tiež: Ako na masáž prostaty

Prst ako pomocník

Väčšinou na dráždenie análu používame prsty. Sú šikovné a sú poruke. Dajte si však pozor na dlhé nechty. Ľahko si môžete vnútri privodiť drobné ranky, ktoré vedia narobiť poriadne nepríjemnosti.

Skôr ako prsty by ste mali používať análne kolíky. Sú lacné, bezpečné a využijú ich obaja partneri. Investícia do tejto sexuálnej pomôcky sa určite vyplatí.

Análny kolík a jeho možnosti

Análny kolík je vyrobený z mäkkého a ohybného materiálu. Ten zabezpečí, že vás vnútri análu nebude tlačiť. Pre ľahké zasunutie je povrch kolíka hladký. Pri jeho používaní však nikdy nezabúdajte na lubrikačný gél. S ním to pôjde ľahko a rýchlo.

Kolík zoženiete vo viacerých veľkostiach. Nevyrába sa v jednom univerzálnom prevedení, keďže každému sedí niečo iné. Ak patríte medzi nováčikov v oblasti análnych kolíkov, vyskúšajte najskôr menšiu veľkosť. Postupne môžete kolík zväčšovať tak, ako vám je to príjemné.

Rovnako aj jeho zakončenie sa líši. Niektoré majú plochú a širšiu stranu. Tá zabezpečí, že sa celý kolík nevcucne dnu. Iné majú zase na konci krúžok. Kolík si cez krúžok nastoknete na prst a môžete začať s dráždením partnera. Kolíky sú špeciálne navrhnuté tak, aby dráždili prostatu, ale našli si svoje miesto aj v srdciach dám.

Ak patríte medzi milovníkov análneho sexu, takýto kolík určite oceníte.

5.00 avg. rating (97% score) - 4 votes