Erotická poviedka: Ako som prvýkrát vyskúšala análnu masturbáciu

Dnešný deň v práci je strašný. Kopec roboty, nervózny šéf a akoby toho nebolo málo, pokazila sa nám kopírka! V mysli odpočítavam hodiny, kedy pôjdem konečne domov. Neviem sa dočkať svojho bytu a hlavne toho ticha, ktoré v ňom vládne.

Odbíja 17 hodina, horúčkovito hádžem peňaženku, mobil a rúž do kabelky. Medzi dverami zakričím všetkým “čaute” a naskakujem do výťahu. Pracujem v malej reklamnej agentúre ako office managerka. Nie je to zlá robota, len niekedy riešim veľa drobností, ktoré mi znepríjemňujú deň. Kancelárie sú v centre mesta, čo znamená, že dochádzať musím mhdečkou alebo na bicykli. V dnešný horúci letný podvečer som zvolila neklimatizovaný autobus.

Po 15 minútach otváram dvere do svojho bytu. Do nosa mi vrazí príjemná levanduľová vôňa. “Konečne doma.”, nahlas si vydýchnem. Zhodím zo seba všetko oblečenie a po byte pobehujem len v spodnom prádle. A čo, bývam sama, tak si to môžem dovoliť. Prešla som okolo zrkadla a na chvíľu som sa na seba zahľadela. Prešla som si prstami po opálenom plochom bruchu až k stehnu. Chytila som si oboma prstami malé prsia a stlačila som ich k sebe. “Škoda, že nie sú väčšie,” pomyslela som si. Vždy som obdivovala na ženách väčšie prsia. Tá čiarka medzi nimi mi príde neskutočne sexy.

Gustave Klimt análna masturbácia

Pri pomyslení na ženské prsia, stredovú čiarku a stoporené bradavky, mi telom prešlo vzrušenie. Nikdy som nebola lesbička. Mala som veľa frajerov a nejaké tie opité lesbické skúseností z chát. Väčšinou bozkávačky a tak.

Pri spomienkach na minulé časy sa ma zmocnili známe chúťky. Sadám si z pohárom červeného vína pred telku a uvažujem, čo s načatým večerom. Nedávno som čítala, že červené víno je veľmi  účinné afrodiziakum. Pri prešťukavaní programov v telke, narazím na reláciu o amerických gigoloch. Vyzerájú strašne, ale ich príbehy ma celkom zaujímajú. Ukazujú, ako prebieha zoznámenie s klientkou, nasleduje večera v reštaurácií. Nadržané paničky vždy pozvú svalnáčov k sebe domov. Prvé bozky a konečne nejaká akcia! Zbesilo ju dáva zo zadu na posteli.

Voľnú ruku si položím na nohavičky medzi svoje nohy. Jemne stláčam celou dlaňou oblasť klitorisu. Pocítim jemnú vlhkosť na nohavičkách. Zrazu gigolo v seriáli vyberie svoj obrovský penis z vagíny zákazníčky a vrazí jej ho priamo do zadku. Šokovaná som skoro vyprskla víno, ktoré som si práve usrkla. Pani v rokoch sa tvárila, že sa jej to páči. Nikdy som análny sex nemala, vždy sa mi to hnusilo. Ale ako tak pozerám na tú pani, začalo ma to celkom zaujímať. Hmm, aká asi môže byť análna masturbácia?

Análna masturbácia zozadu

Odhrniem si nohavičky na stranu a dvomi prstami prechádzam po klitorise. Najskôr zhora nadol a potom opačne. Sem tam naň pritlačím. Vzdychám potichu, akoby ma mal niekto prichytiť. Ľahnem si chrbtom na gauč a pravú nohu vyložím hore na operadlo. Nohavičky si dám dole. Prechádzam si dlaňou po intímnych miestach. Klitoris mám vlhký.

Postupne mi moja šťava začína stekať čoraz nižšie. Párkrát ukazovákom a prostredníkom vôjdem do pošvy. V pomalom rytme ich vkladám a vyberám von. Keď už som poriadne vlhká, nastal ten čas.

Bruškom ukazováka si začnem prechádzať od klitorisu po svojom kakaovom venčeku. Poriadne oprem prst o vlhký klitoris, aby nebol suchý. Idem naspäť nižšie k svojej dierke. Pomaly po nej krúžim bruškom palca, až ho nakoniec pomaličky a opatrne vsuniem dnu. Silno som vzdychla. O toto som celé tie roky prichádzala?

Pomaly posúvam prst stále hlbšie a hlbšie. Až som zastala. Cítila som ako vo mne pulzuje krv. Začala som ukazovák v pomalom rytme dávať von a dnu. Od rozkoše som ledva dýchala, oči som mala plne otvorené.

Kĺbom palca som si tlačila na klitoris. Tempo môjho ukazováka v zadočku sa zrýchľovalo. Prehýbala som sa od rozkoše. Pohár s vínom som dávno pustila na zem. Vsunula som ukazovák do análu posledný raz, zatlačila som palcom na klitoris a prehla som sa na gauči ako luk. Silno som vydýchla od rozkoše a po nohách mi začala stekať moja tekutina.

Kto by to bol povedal, že pri análnej masturbácií dosiahnem mokrý orgazmus.

4.43 avg. rating (88% score) - 7 votes