Análne pomôcky, ktoré vás dovedú k orgazmu

Análny sex nie je pre každého. Niektoré ženy ho milujú, iné nenávidia. Podobne je to aj u mužov. Dajte mu však ešte jednu šancu a vylepšite si zážitok s niektorými análnymi hračkami.

Sexy zadočky na pláži

Análny sex nesadne každému

Nie je anál ako anál

Každý je na svoju zadnú partiu inak citlivý. Ženy milujú, keď sa im muži hrajú so zadkom. Stláčajú ho, bozkávajú ho, hryzú ho a čo je najdôležitejšie, capkajú po ňom. Horšie je to už však so samotným análnym sexom. Nie každá žena pri ňom pociťuje príjemné vzrušenie. Jednoducho im partnerov penis prekáža.

To isté platí aj pre mužov. Pri análnom sexe nastáva stimulácia prostaty, ktorá môže viesť až k orgazmu. Prostata je nenápadná žľaza, ktorá sa nachádza len pár centimetrov od otvoru. Dráždiť sa môže prstom, ale aj análnymi hračkami.

Kolíky a krúžky

Análne pomôcky sa tešia veľkej obľube. Ich používanie je univerzálne – sú určené pre mužov aj pre ženy. Špeciálne pre mužov sú navrhnuté krúžky na penis s vysunutým koncom. Nasadí sa pri nestoporenom stave. Krúžkom musia prejsť semenníky a penis. Vysunutý koniec, na ktorého konci sa nachádza gulička, sa otočí smerom dozadu a zasunie sa do análneho otvoru. Pri nasadzovaní si dajte pozor, aby váš penis a semenníky boli dostatočne namazané lubrikačným gélom.

Medzi klasiku na trhu patria análne kolíky. Tie sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a tvaroch. Dokonca si ich môžete vybrať aj podľa obľúbenej farby. Sú zo silikónu a najlepšie sa aplikujú spolu s lubrikačným gélom. Poriadne sa namažte a kolík pomaly vložte dnu. Možno bude klásť trochu odpor a bude chcieť vyjsť von. Nebojte sa preto trochu pritlačiť. Kolíkom stimulujete anál pohybom dnu a von. Dráždia sa tak nervové zakončenia, pri mužoch aj prostata.

Staré dobré vibrátory

Klasikou medzi análnymi pomôckami sú vibrátory. Existujú klasické, ktoré sa môžu použiť na stimulovanie vagíny alebo análu. Existujú však špeciálne, ktoré majú iný tvar a zahnutie. Okrem čisto hladkých existujú aj s krúžkami na bokoch. Krúžky zvyšujú dráždenie pri pohybe dnu a von.

Ďalším typom vibrátoru je takzvané Učko. Je to zahnutý vibrátor, ktorý sa dá vložiť do vagíny a análu súčasne. Je flexibilný a môže sa natiahnuť na potrebnú vzdialenosť. Vibrácia oboch koncov sa dá jednoducho nastaviť na diaľkovom ovládaní.

Masážne guličky

Análne guličky a erotické pomôcky

Pamätáte sa na film Prci prci prcičky a masážne guličky, ktorými si matka Michelle masírovala krk? Stále existujú a stále ich môžete použiť ako pomôcku pri análnom sexe. Retiazky nájdete v rôznych dĺžkach, veľkostiach a farebných prevedeniach. Ak sa bojíte, že guličky budú pre vás príliš veľké, skúste siahnuť po menších rozmeroch.

Vyskúšajte aká veľkosť vám a vášmu partnerovi vyhovuje najviac. Pre začiatočníkov odporúčame siahnuť najskôr po tých menších guľkách. Použiť takúto retiazku môžete sami alebo s partnerom. Sú vhodné na dráždenie análu, ale aj vagíny. Pri používaní myslite na dostatočné množstvo lubrikačného gélu.

 

 

5.00 avg. rating (97% score) - 3 votes