Venušine guličky ťa privedú k šialenému orgazmu

Venušine guličky majú na svedomí nejeden ženský orgazmus. Ale pozor! Čím viac si my ženy precvičujeme panvové svalstvo, tým lepší orgazmus dosahujeme s partnermi. Čiže nepomáhame len sebe, úžitok z nich majú aj muži. Tak prečo ich nevyskúšať?

Ako Venušine guličky fungujú?

Na prvý pohľad sa táto obľúbená erotická hračka skladá primárne z dvoch dutých guličiek. Sú prepojené kratšou šnúrkou a z jednej strany sú zakončené dlhšou šnúrkou, ktorá slúži na jednoduché vytiahnutie z pošvy. Ich tajomstvo sa však skrýva vo vnútri guličiek. V každej z guličiek sa nachádza ešte jedna.

Pri pohybe sa menšie guličky odrážajú od stieň väčších guličiek, vtedy cítime vibrácie na stenách pošvy. Preto je pre ich fungovanie dôležitý fyzický pohyb. Použiť ich môžete pri kočíkovaní, venčení psíkov, nakupovaní, plávaní, korčuľovaní a ďalších bežných aktivitách. Po čase si nájdete činnosť, pri ktorej je to pre vás najpríjemnejšie.

Aké sú výhody Venušiných guličiek?

Keď sa snažíme udržať Venušine guličky vo “vnútri”, posilujeme svaly panvového dna. Ich spevnenie následne pomáha k dosiahnutiu intenzívnejšieho orgazmu. Okrem výhod týkajúcich sa nášho sexuálneho života, posilovanie svalov panvového dna pomáha precvičovať svaly, ktoré sú oporou pre močový mechúr a pomáhajú tak predísť inkontinencii. Cvičenie týchto svalov odporúčajú ženám pred pôrodom. Guličky tiež pomáhajú prekrvovať steny pošvy.

Majú guličky aj nejaké nevýhody?

Niektoré ženy sa sťažujú na ich hlučnosť. Dobre si preto rozmyslite, z akého materiálu budú guličky vyrobené. Tiež je vhodné pozerať sa na výrobcu a zloženie materiálu kvôli alergiám. Každá z nás by tiež mala počítať s časom, kým si na ne zvykne a bezproblémovo ich v sebe udrží. A ako úplnú samozrejmosť treba brať starostlivosť o hygienu.

Správne použitie

Najprv si treba vybrať tie správne Venušine guličky. Ak máte užšiu pošvu, siahnite radšej po menšej veľkosti, ak už máte čo-to za sebou, nebojte sa siahnuť po väčších. Skúste si tiež dobre premyslieť materiál, či vám budú viac vyhovovať hladké alebo s výbežkami, klasické alebo s vibráciami.

Počítajte s tým, že hneď na začiatku ich nebudete vedieť v sebe udržať, preto je lepšie skúšať ich najprv doma a neísť hneď s nimi do obchodu nakupovať. Môžete sa tak vyhnúť trápnym situáciám.

Pri aplikácii guličiek do pošvy by ste mali byť hlavne uvoľnené a nestresovať sa. Pôjde to ľahšie. Vhodné je použitie lubrigačného gélu, guličky ním natrieť a postupne po jednej vložiť. Ako s nimi strávite čas, je len na vás.

Po vybratí guličky poriadne opláchnite pod tečúcou vodou a očistite ich špeciálnym antibakteriálnym gélom. Po umytí guličky osušte a uložte na tmavé miesto.

A hlavne, nezabudnite o nich povedať partnerovi! 🙂

 

Aké druhy poznáme?

V súčasnosti si máme z čoho vyberať. V sexshopoch a eshopochnájdete guličky rôznych veľkostí, najčastejšie však majú okolo 3 cm. Poznáme tiež guličky, ktoré však nemajú tvar guličky, ale sú napr. oválne v tvare vajíčka.

Z materiálov máme na výber silikón, umelú hmotu, kov, pri jeho výbere si treba dať pozor aj na alergie, keďže guličky zavádzame do vnútra tela.

Venušine guličky nemusia byť len hladké, môžu byť pokryté aj rôznymi výbežkami a nimi nás príjemne dráždiť. Ak vám ide hlavne o erotický pôžitok, v ponuke nájdete aj také, ktoré vybrujú. Cena sa pohybuje zhruba od tých najlacnejších za 4 eurá vyššie, všetko závisí od materiálu a kvality a aký luxus si chceme dopriať.

Odkiaľ sa Venušine guličky vzali?

Pôvod guličiek nachádzame v Ázii a zo začiatku bola gulička len jedna. A prečo sa volajú Venušine? Práve rímska bohyňa Venuša bola patrónkou zmyselnosti, lásky a krásy.

Rímska bohyňa Venuša

Venuša – bohyňa lásky a zmyselnosti, Zdroj: Wikipedia

Kde môžeš Venušine guličky kúpiť?

Ak ťa Venušine guličky oslovili a rada by si ich vyskúšala, sú dva spôsoby, ako si ich zadovážiť. Ten prvý potrebuje dávku odvahy, nie každá totiž bezproblémovo vojde do sexshopu, nieto si tam ešte aj niečo kúpi. Ak patríš medzi nebojácne ženy, nakupovanie v sexshope nebude pre teba problém.

Ak patríš medzi ženy, ktoré by do sexshopu nikdy nevkročili, aj pre teba máme riešenie. Navštív internetový obchod s erotickými pomôckami a nakúp bez dotieravých pohľadov v pohodlí domova. A to všetko v diskrétnom balíčku:

 

5.00 avg. rating (96% score) - 2 votes