Skutočný príbeh: Sex v lese s priateľom

S priateľom máme o týždeň výročie svadby a ja som si spomenula na naše spoločné začiatky. Dokopy sme sa dali ešte na strednej škole a o dva roky sme obaja nastúpili na VŠ v tom istom meste. Keďže som študovala architektúru, ktorá si vyžaduje neustále rysovanie  a počítanie, nemala som na brigádu čas. Bola som rada, ak mi ostal čas na Martina, ktorý vo voľnom čase pracoval.

Sex v lese

Každopádne, na vlastné bývanie to nestačilo a tak sme obaja bývali stále s rodičmi v panelákoch, on v Petržalke a ja v Ružinove. Ja s dvomi súrodencami a on s mladšou sestrou, takže sme nemali žiadne súkromie. Príležitostí na sex za rok sme vedeli zrátať na dvoch rukách. Viete si predstaviť, aké to bolo pre nás peklo, hlavne keď som stále počúvala spolužiačky rozprávať o ich zážitkoch.

Jednu jar bolo až nezvykle teplo na toto ročné obdobie a spolu s Martinom sme sa vybrali piknikovať do bratislavského lesoparku. Cestou do kopca sme míňali samé páriky. Ovzdušie bolo preplnené ťažkou vôňou rozkvitnutých líp a čerstvo pokosenej trávy. Svätojánska noc vychádzala práve na tento deň. Slnko pomaly zapadalo, postupne padalo šero a ním sa ešte viac umocňovala vôňa kvetov. Hovorí sa, že cez Svätojánsku noc ožíva celý les, zobúdzajú sa všetky čarovné bytosti lesa. Toto vedomie v nás vyvolávalo vzrušenie. Túžba po sebe sa zväčšovala.

Konečne sme vyšli z lesa na lúku. Bola streda a ľudia postupne odchádzali domov. Nižšie pri lese sme si našli malý altánok, ešte pri ňom dohorievali uhlíky. Rozprestrela som deku cez stôl, keďže stoličky niekto zničil. Sadli sme si vedľa seba chrbtom k lesu. Na lúke už takmer nikoho nebolo, občas len po neďalekej ceste prefrčal cyklista. Vzniesla sa hmla a popri lese sme videli lietať svetlušky.

Konečne sme mohli byť spolu a sami! Sex som nemala ani nepamätám. Martin si ovinul okolo mňa ruku a začal ma nežne bozkávať. Druhou rukou mi postupne vošiel pod tričko. Vedomie toho, že by nás mohol niekto vidieť, nás nesmierne vzrušovalo. Začal mi jemne stláčať prsia. Cítila som jeho vzrušený dych a vôňu mužského tela. Začala som ho kúsať na krku, na uchu a on mi čoraz silnejšie stláčal prsia. Obaja sme tak veľmi po tom túžili.

Cítila som, ako mu stojí a rukou som mu začala rozopínať nohavice, on mi zas hneď prešiel pod sukňu do nohavičiek. Taká vlhká som asi ešte nebola. Rozkročmo som si nad neho kľakla, nohavičky mi potiahol na jednu stranu a cela vzrušená som sa nasadila.

Ako sme sa spojili, zanoril mi hlavu medzi prsia a ja som sa hýbala dopredu-dozadu raz rýchlejšie raz pomalšie. Cítila som, ako sa mu vo mne ešte zväčšil a to ma najviac vzrušilo. O pár sekúnd sme spolu dosiahli jeden z najlepších orgazmov, aké som kedy zažila. Začala som sa triasť a on sa do mňa robil. Cítila som teplo a príjemné uvoľnenie, ktoré hneď za vyvrcholením nasledovalo. Ešte dlho potom sme ostali v objatí.

Toto dobrodružstvo sme si ešte niekoľkokrát zopakovali, ale v pamäti sa mi najviac uložilo to prvé. 🙂

5.00 avg. rating (94% score) - 1 vote