Španielske mušky – účinky, po ktorých zvlhneš

Účinky španielskych mušiek sú známe od stredoveku, kedy sa používali ako afrodiziakum. Extrakt z nich vám zaručoval zvýšenie libida a intenzívny orgazmus. A nie je tomu inak ani dnes. Podráždením močového mechúra a močovej trubice vyvolajú prekrvením tejto oblasti aj podráždenie genitálií. A práve to zvyšuje apetít hlavne u ženského pohlavia.

španielske mušky a ženský orgazmus

A čo to vlastne španielske mušky sú? Budete možno prekvapený, ale je to 12 až 24 mm dlhý chrobáčik. Jeho slovenský názov znie pľuzgiernik lekársky a je metalicky zelenej farby. Tento hmyz obsahuje vysoký obsah jedu – kantaridínu, a patrí tak k našim najjedovatejším chrobákom. V staroveku sa jed v malých dávkach využíval v medicíne, ale španielske mušky sú známejšie ako afrodiziakum. Účinky španielskych mušiek využíval aj svetoznámy francúzsky šľachtic Markíz de Sade, ktoré si tak okoreňoval svoj veľmi bohatý sexuálny život.

V súčasnosti sa stretnete asi už len s ich syntetickou verziou, keďže tento jed vo zvýšených dávkach vyvolával zápaly sliznice, bolesti brucha alebo po prijatí veľkých dávok aj smrť.

Mušky sú vhodné pre obe pohlavia. Užívajú sa po 10-15 kvapkách, ktoré nemajú výraznú chuť. Nakvapkajú sa buď do nápoja alebo priamo pod jazyk. Po ich užití sa vraj čoskoro dostaví účinok, aj keď ste prežili práve ťažký deň a nie ste na milovanie veľmi naladení.

V súčasnosti si ich môžete kúpiť len v sexshopoch alebo na internete. Aj tu platí pravidlo, overujte si výrobcu a pôvod. Na trhu už nájdete aj rôzne verzie s príchuťou čokolády alebo ovocia. Cena sa pohybuje od 4 eur vyššie, flaštičky nájdete najčastejšie s objemom 15 alebo 30 ml. Vždy si prečítajte návod a neprekračujte odporúčanú dávku.

Aj keď účinky španielskych mušiek nie sú vždy 100-percentne zaručené a úspech a jeho intenzita je individuálna, neváhajte a choďte do toho. Už len vzrušenie z veľkých očakávaní nám príde lákavé. 🙂

5.00 avg. rating (96% score) - 2 votes