Ako dosiahnuť ženský orgazmus? Ste len 6 krokov od vyvrcholenia

My ženy to máme oproti mužom jednoduchšie. Keď príde na nás sexuálna vášeň, stačí nám posteľ a vlastná ruka. Dokážeme sa spraviť bez videí alebo fotografií. Našim masturbačným pohonom je vlastná fantázia. Dokonca nepotrebujeme ani vreckovky!

Ako dosiahnuť ženský orgazmus?

Techník ako sa urobiť je veľa. Niektoré ženy radi experimentujú v sprche, iné používajú erotické hračky alebo si vystačia len tak s vlastnou rukou. Teraz možno prekvapíme mužov, ktorí zablúdili k tomuto článku. Žena nepotrebuje vždy cítiť prsty vo vagíne, aby sa urobila. Zázračný gombík, ktorý spúšťa ženský orgazmus, sa volá klitoris. Dráždením a pritláčaním na klitoris si vieme privodiť slastný orgazmus.

Klasika nesklame

Ženy začínajú s masturbáciou experimentovať už v mladom veku. Často sa to stáva nechtiac a ani poriadne nevedia, čo sa deje. Počas rokov praxe si zvyknú na jednu polohu, ktorá im vyhovuje a dosiahnu vždy svoj cieľ.

Táto zaručená poloha je rôzna. Tú moju volám “na bruško”. Ľahnem si na posteľ na brucho, jednu ruku si dám pod seba. Celou dlaňou si chytím oblasť klitorisu, uchopím ako keby celú svoju intímnu časť. Ruku tlačím nahor a panvu zase nadol. Snažím sa vyvíjať čo najväčší tlak na klitoris.

Iným ženám pomáha ľahnúť si na bruško a vsunúť prsty do vagíny. Pohybom dnu a von dráždia svoje intímne partie a dochádza tak k orgazmu. Chcete si však užiť masturbáciu ešte viac? Poriadne sa na ňu pripravte.

Príprava nadovšetko

Skontrolujte koľko máte času. Čím viac, tým lepšie pre vás. Nemusíte sa nikde ponáhľať a užijete si svoj čas naplno. Pokiaľ obľubujete rôzne podnety, pozrite si obľúbené fotografie alebo porno. Zapnite si príjemnú hudbu, zápaľte si vonnú tyčinku alebo sviečku a doprajte si pohár červeného vínka. Víno nielen pomáha zvyšovať množstvo červených krviniek v tele, ale funguje aj ako účinné afrodiziakum.

Dostaňte sa do tej správnej nálady, tým čo sa vám páči najviac. Máte frajera, ale aj tak si rady pozeráte fotky nahých dievčat? Do toho! Ste sami a nikto sa na vás nepozerá. Zapnite si to, čo vás vzrušuje najviac.

Nezabúdajte na klitoris

Klitoris je malý výstupok, ktorý sa nachádza nad vagínou. Je síce malý, ale o to šikovnejší. Zo všetkých ženských orgánov patrí medzi tie najcitlivejšie. Preto je jednoduchšie, a hlavne zaručenejšie, privodiť si orgazmus pomocou neho, ako sa spoliehať na vaginálny orgazmus.

Ľahnite si na chrbát alebo si nájdite inú polohu, ktorá vám bude pohodlnejšia. Dráždite si klitoris jedným alebo dvomi prstami. Môžete najskôr po ňom pomaly krúžiť, postupne pritláčať alebo po ňom môžete ťukať bruškom prsta. Zistite, ako veľmi je citlivý a čo vás vzrušuje najviac. Čím viac sa budete so sebou hrať, dosiahnete aj dlhšiu rozkoš. Krúžte a dotýkajte sa najskôr jeho okolia. Vyhýbajte sa priameho dotyku. Budete po ňom túžiť ešte viac. Keď sa už poriadne vytrápite, dráždite aj klitoris. Najcitlivejší začína byť po vyvrcholení.

Existuje bod G?

Niektoré ženy preferujú vaginálnu masturbáciu. Hľadajú bod G a snažia sa dosiahnuť, čo najintenzívnejší orgazmus. Nachádza sa vo vnútri pošvy na prednej strane. Toto miesto je trochu drsné na dotyk, môže vám pripomínať vrch ústneho podnebia. Na to, aby sme ho mohli stimulovať, musíme byť už v sexuálnej nálade a parádne roztúžené.

Dráždiť ho môžete odlišnými spôsobmi. Zaručený je spôsob sem a tam. Na začiatok prstami pomaly vchádzajte a vychádzajte z vagíny. Rytmus postupne zrýchľujte. Druhým spôsobom je tlak. Nechajte prsty vnútri vagíny a tlačte ich smerom k bodu. Prsty by mali zostať nehybné, jediné čo sa môže hýbať je zvyšok vašej ruky. Postupným experimentovaním zistíte, aký spôsob vám vyhovuje najviac.

Kde hľadať ženský bod G?

Hračky nie sú len pre deti

Jedným zo spôsobov, ako zlepšiť svoje potešenie z masturbácie a prežiť iný zážitok z orgazmu, je použitie sexuálnych hračiek. Je ich veľké množstvo a každá prináša iný druh potešenia.

Najznámejšie a najpoužívanejšie sú vibrátory. Majú odlišnú intenzitu vibrovania, vrúbkovanie a tvar. Niektorým ženám vyhovuje vyššia rýchlosť, ktorá im zabezpečí silnejší a intenzívnejší orgazmus. Koncom vibrátora si môžete tlačiť na bod G. Tlak a vibrovanie sú zaručeným prostriedkom na dosiahnutie vyvrcholenia.

Keď váš muž nie je po ruke, ľahko ho nahradí dildo. Vrúbkovanie zintenzívni každú masturbáciu. Vyberajte a vkladajte ho naspäť. Výčnelky vás budú príjemne dráždiť na klitorise.

Masturbácia na verejnosti?

Sex na verejnosti okorení každý vzťah. V našich končinách nájdeme veľa odľahlých tmavých miest, ale myslite na to, že sa nejedná o legálnu záležitosť. Pocit zakázaného nás dlhodobo vzrušuje a privádza do šialenstva.

Okorenením súkromného sexuálneho divadielka, môže byť masturbácia na verejnosti. Túto techniku odporúča niekokoľko svetových autoriek, ktoré sa venujú sexuálnej tématike. Jediné, čo potrebujete je:

  • vybrať si verejné miesto
  • mať po ruke sexuálnu hračku
  • vymyslieť si krycí manéver

Masturbovať môžete aj v prostriedku verejnej hromadnej dopravy, na lavičke alebo len tak po ceste na chodníku. Tieto miesta nás nemusia vzrušovať, preto je vždy dobre mať po ruke malú hračku. Použiť môžete venušine guličky alebo malé vibrátory, ktoré sú veľké ako dlaň. Tieto maličké zázraky majú dokonca diaľkové ovládanie. Zvyšovať intenzitu vibrácie môžete bez toho, aby ste sa ho dotkli. Dôležitý je krycí manéver. Autorka Jennifer Landa odporúča jedlo! Kúpte si obľúbený nanuk, kebab alebo pizzu. Pri vzdychoch ako „Hmm, to je skvelé” si verejnosť pomyslí, že hovoríte o vašom pamlsku.

Nebojte sa pri masturbácií experimentovať a skúšať nové veci. Možno objavíte bránu k intenzívnejšiemu zážitku.

 

 

5.00 avg. rating (97% score) - 4 votes