Skutočný príbeh: Drsný sex po hádke s priateľom

S partnerom sme spolu žili už 3,5 roka. Vzťah bol ideálny, bez hádok, vzájomne sme sa stále priťahovali, len finančne sme si toho moc nenašetrili. Tak sa priateľ rozhodol, že zmení miesto. A vtedy sa nám vzťah začal rozpadať. Nový klienti volajúci aj o 10 večer, šéf stále nadávajúci, nervózni kolegovia, ale za tie peniaze nám to stojí, sme si na začiatku hovorili. Postupne chodil domov neskoro večer, všetky domáce práce nechával na mňa, hoci aj ja som robila na trvalý.

Drsný sex po hádke

Vyvrcholilo to mojimi narodeninami. Uvarila som večeru, upiekla dezert a o 8 zažala sviečky. Povedal predsa, že o 8 je doma. O 10 však ešte nebol. To už som ho naštvaná čakala. Všetko nahromadené vo mne kypelo a behala som sem-tam po izbe, v hlave si premietajúc, čo všetko mu poviem.

10:10 prišiel unavený z celého dňa a sadol si na gauč. Tým svojím mlčaním ma vytočil ešte viac. Keby sa mi aspoň ospravedlnil! Začala som mu nadávať a on to pasívne počúval.

Keď som dopovedala poslednú výčitku, postavil sa, rozopol si opasok a zips na nohaviciach, schytil ma a silno ma chrbtom oprel o stenu. Zdvihol mi šaty, dole rozopol body a silno do mňa vnikol.

Ani som nemukla.

Bola som tak prekvapená a nesmierne ma to vzrušilo. Drsne do mňa vnikal, udieral ma o stenu. Potom ma otočil a vošiel do mňa zozadu. To už som od vzrušenia kričala. Cítila som ho vo mne, pevného a tvrdého. Jeho dych na mojom krku, tvrdé prirážanie a pevné zovretie rúk ma veľmi rýchlo priviedli k orgazmu.

Cítila som, ako sa do mňa robí, ako do mňa strieka a kričala som od rozkoše. Opadol zo mňa všetok hnev, presne vedel ako na mňa. Úplne ma ovládol.

Na moje prekvapenie dal na druhý výpoveď, do mesiaca si našiel novú robotu a my sme si drsný sex postojačky ešte veľakrát zopakovali.

3.78 avg. rating (76% score) - 9 votes