Spoznajte všetky ženské erotogénne zóny

Ženské telo je plné záhad. Čo jednu ženu vzrušuje, druhú môže odpudzovať. Len tí najlepší milenci poznajú zaručené triky, ktoré rozpália každú dievku. Ženské erotogénne zóny nájdeme roztrúsené po celom tele. Nájdite ich a úspech máte zaručený.

Erotogénne zóny ženy

Začnite odvrchu

Pery obsahujú nervové zakončenia, ktoré nás príjemne dráždia. Navyše, neexistuje baba, ktorá by nemala rada bozkávanie. Tento intímny akt je pre ne samo o sebe vzrušujúcou technikou. Prechádzajte jej po perách prstami, dávajte jej na ne letmé bozky, hryzte jej spodnú peru alebo ju jednoducho dlho bozkávajte.

Bozkávaním zapájame svaly tváre a dokonca pritom aj chudneme. Navyše bozk je peknou predohrou a začiatkom príjemného večera. Bozkami spoznávajte aj jej krk. Už pri slabom dotyku pier na krku jej naskočia zimomriavky. Hladkajte ho, bozkávajte alebo ho spoznávajte jazykom. Krk patrí medzi tie citlivejšie časti tela.

Od krku prejdite k pleciam. Venujte im tiež zopár bozkov. K nim však pridajte aj dotyk. Vynikajúcou predohrou je aj masáž. Dotýkajte sa jej profesionálne pliec a bude vám ležať pri nohách… a penise.

Dva hlavné body

Dve malé, stredné alebo veľké bochníky ženského tela si zaslúžia vašu extra pozornosť. Ženy milujú, keď sa im hráte s prsiami, preto túto časť ich tela určite nevynechajte. Pravidelné masírovanie pŕs funguje aj ako prevencia proti rakovine.

Jemne ich stláčajte celými dlaňami. Môžete po nich aj krúžiť. Vzrušené bradavky môžete stláčať medzi palcom a ukazovákom. Nerobte to však príliš silno, aby to vašu polovičku nebolelo.

Okrem prstov použite aj pery a jazyk. Letmo prechádzajte po bradavke a snažte sa ju chytiť do úst. Dovolené sú aj zuby. Pokojne sa do nich zahryznite. Podľa toho, ako sa tvári vaša partnerka uvidíte, aká intenzita sa jej páči.

Spoznajte všetky erotogénne zóny ženy

Poznať telo svojej ženy je základným kameňom šťastného vzťahu

Ešte kým zaparkujete

Kým sa dostaneme k najhlavnejším erotogénnym zónam, zastavíme sa pri iných dolných partiách. Ženy dokážu vzrušiť aj dotyky na vnútornej strane stehien. Jemne ju po nich škrabkajte alebo hryzte. Pri používaní zubov si však dávajte pozor. Toto miesto je extra citlivé a koža je na týchto miestach veľmi tenká. Jeden silnejší kusanec môže okrem bolesti priniesť aj nepeknú modrinu.

Dotykmi po stehnách prejdite až k zadku. Stláčanie je najlepšie. Môžete po ňom aj capkať, ak vám to slečna dovolí. Jemne po ňom krúžte bruškami prstov. Hrať sa s ním môžete podobne ako s prsiami. Zadok a prsia sú dve hlavné ženské erotogénne zóny. Teda okrem jednej, ešte najhlavnejšej.

Zóna všetkých zón

Kráľom ženských erotogénnych zón je samozrejme klitoris. Nikoho to neprekvapí a nikto ani nečakal iný výsledok. Väčšie percento žien dosiahne klitoriálny orgazmus namiesto vaginálneho.

Klitorisu by ste mali venovať dostatok pozornosti. Môžete sa s nim hrať prstami, perami, jazykom alebo zubami. Kreativite sa medze nekladú. Je veľa spôsobov ako stimulovať túto časť ženského tela. Nebojte sa len partnerku trošku rozmaznať a dopriať jej poriadny orgazmus. Zabudnite však na jazykové tornádo. Vo všeobecnosti to ženy nemajú rady. Ocenia však pomalé a rytmické pohyby aj na týchto miestach. Pokiaľ chcete tajný tip, tu ho máte. Skúste na klitoris jemne fúknuť. Studený vzduch obmäkčí každú ľadovú kráľovnú.

Keď už poznáte všetky ženské erotogénne zóny, nič vám nebráni v tom, aby ste ich spoznávali v praxi. Zoberte svoju partnerku do postele a vyskúšajte všetky triky, ktoré ste sa naučili.

 

We Vibe - Vibrátor pre páry

 

5.00 avg. rating (98% score) - 5 votes