Ako urobiť ženu? Prečítajte si tieto zaručené tipy!

Návod, ako urobiť ženu prstami, jazykom alebo pri sexe

Stalo sa vám niekedy, že ste zažili úžasný sex, vy ste dosiahli orgazmus ľavou zadnou, ale partnerkin vytúžený vrchol stále neprichádzal? Niekedy je pre ženy dosiahnuť orgazmus ťažšie, ako si môžeme myslieť. Prinášame vám tipy, s ktorými ju zaručene dovediete až na vrchol.

Ako urobiť ženu rukou

Keď nemáme po ruke vibrátor, vystačíme si aj s obyčajnou rukou. Práve s týmto „nástrojom” masturbuje aj určité percento žien. Radšej ako po vibrátore, siahnu po vlastnej ruke a vyprstujú sa. Počas dlhých rokov praxe sa naučili, ako dosiahnuť orgazmus za kratší čas.

Práve ruka môže byť pre vás nástrojom, s ktorým potešíte svoju partnerku. Zabudnite na to, že hneď od začiatku jej budete zasúvať prsty do vagíny. Dôležité je sústredenie na vonkajšie partie. Dráždite jej klitoris najskôr ukazovákom a neskôr pridajte aj prostredník. Môžete po ňom zľahka krúžiť, už zabudnite na tornáda, alebo naň jemne pritláčajte. Práve tlak je tým tajomstvom, ktoré vzrušuje ženy. Na klitoris môžete tlačiť aj väčšou plochou, napríklad koncom dlane.

Keď už ste ju poriadne podráždili zvonka, môžete ísť dnu. Ak to ide a partnerka je dostatočne vlhká, vsuňte dnu rovno dva prsty. Odporúčame opäť ukazovák a prostredník. Snažte sa s nimi dráždiť povestný bod G, ktorý sa nachádza vnútri len pár centimetrov od klitorisu na hornej strane. Nebuďte smutný, ak ho nenájdete. Tento bod sa nie každému milovníkovi podarí správne lokalizovať.

Ako urobiť ženu rukou

Prstovanie je klasika. Doprajte jej, na čo má práve chuť.

Ako urobiť ženu jazykom

Jazyk je ďalšou pomôckou, ktorú môžeme použiť v akejkoľvek chvíli. Dávajte si však pozor na to, či je vaša partnerka vyznávačkou orálneho sexu. Nie každá žena pri ňom pociťuje rozkoš. Nedokážu sa poriadne uvoľniť a príde im divné, že partner má hlavu medzi ich nohami. Podobne to funguje, aj keď žena robí orálny sex vám. Väčšina vás takýmto spôsobom uspokojí iba preto, aby ste im to vrátili presne rovnakým spôsobom.

Keď však viete, že partnerka orálny sex miluje, smelo do toho! Asi si všetci pamätáte na jazykové tornádo z Prci, Prci, Prcičiek. Rovnako ako pri uspokojovaní rukou, aj pri jazyku platí rovnaká zásada. Žiadne tornádo! Žiadna práčka! Ženy to jednoducho rady nemajú. Opäť je všetko o dráždení klitorisu a vyvíjaní správneho tlaku.

Skúste jej lízať klitoris zdola hore. Pekne pomaly a sem tam naň pritlačte. Bude to milovať, uvidíte. Rovnako jazykom môžete ísť dnu do vagíny. Samozrejme, budete hlavne dráždiť vonkajšiu časť. Ale tlak na tieto partie ju dostane do tej správnej nálady. Ak sa partnerka pri orálnom sexe neurobí, nevadí. Po orálnom sexe vyskúšajte ten klasický. Veľa žien pri ňom dosiahne ešte silnejší, alebo až niekoľkonásobný orgazmus. A to už stojí za pokus, čo poviete?

Robenie ženy jazykom

Nebojte sa ženu urobiť jazykom 🙂

Ako urobiť ženu pri sexe

Najjednoduchší a zároveň najzložitejší spôsob. Pri ženách všetko stojí a padá na predohre. Nikde sa neponáhľajte a sústreďte sa na jej erotogénne zóny. Erotogénne zóny ženy nie je ťažké odhaliť. Predovšetkým je to krk, prsia a áno klitoris. Hrajte sa jej s prsiami, hladkajte ich a hryzkajte jemne bradavky.

Pri samotnom sexe môžete voliť také polohy, aby ste sa s jej prsiami stále dokázali hrať. Počas milovania skúste prirážať celou panvou a vyvíjať tak tlak aj na klitoris. Vaginálny orgazmus je mýtus, ktorý nedosiahla väčšina žien. Vždy sa spoliehajte na klitoris, bude to pre vás jednoduchšie. Ak chcete, aby vaša partnerka dosiahla orgazmus, milujte sa v takých polohách, ktoré najviac obľubuje. Žena sama vie, ako má hýbať panvou, aby dosiahla vrchol.  
Spôsob milovania prispôsobte aj jej aktuálnemu citovému rozpoloženiu. Môže to znieť divne, ale ak je naladená na drsný sex, doprajte jej ho. Capnite ju po líci, po zadku, alebo ju štípte do bradavky. Všetky tieto drobnosti prispievajú k zaručenému orgazmu.

Experimentovanie pri sexe

Nebojte sa pri sexe experimentovať

3.88 avg. rating (78% score) - 8 votes