Dosianite silnejší orgazmus s vákuovou pumpou pre ženy

Vákuová pumpa pre mužov nie je žiadnou novinkou. Pozornému ženskému oku neunikla táto pomôcka na zväčšenie penisu v prvom filme Magic Mike. Pomáha pánom so slabšou erekciou a napumpuje dočasne ich najcennejší úd do gigantických rozmerov. Dámy, počuli ste už o vákuovej pumpe pre ženy?

Tento zázrak je na trhu už pár rokov, ale príliš veľkej obľube sa neteší. Ak sa nebojíte, poďte do toho s nami!

Vákuová pumpa pre ženy

Vákuová pumpa urobí ženu citlivejšou v oblasti vagíny

Silnejší orgazmus

Veľa žien ma problém s orgazmom. Trvá im dlhšie, kým ho dosiahnu, respektíve sa nevedia vôbec spraviť pri klasickom sexe. Jedinou útechou im zostávajú prsty, prípadne orálny sex. Druhú skupinu tvoria ženy, ktoré dosahujú slabý orgazmus. Nikdy nezažili obrovský výbuch v ich vnútri a to príjemné postupujúce teplo.

Pomôcť s dosiahnutím orgazmu môže vákuová pumpa. Na jednom konci je malá pumpička a na druhom je plastová maska na vagínu. Tá pripomína klasickú zdravotnícku masku na tvár. Maska sa priloží na intímne miesta a začne sa pumpovať. Celý prístroj funguje na princípe podtlaku. Podtlak prekrví celú oblasť vagíny a stane sa citlivejšou na dotyk. Prekrví sa celá oblasť vrátane klitorisu. Sex s takouto napumpovanou vagínou vám prinesie silnejší až mnohonásobný orgazmus.

 

Hlavne opatrne

Vákuová pumpa môže ženám zlepšiť ich sexuálny život. Dávajte si však pozor na manipuláciu s ňou. Zo začiatku môže byť celý proces trochu bolestivý. Nohy musíte držať čo najviac roztiahnuté a panvu zas na trochu vyššej úrovni. Inak by sa mohla maska zošmyknúť a pumpovanie by nemalo efekt.

Držanie panvy je jednou z tých menej príjemných častí, ale určite to stojí za to. Pumpovať môžete aj niekoľko minút, kým nepocítite rozdiel. Po 20-30 minútach sa stane opuch citlivým. Pri poctivom napumpovaní vydrží citlivosť opuchu aj celý deň. Preto, ak chcete vyskúšať túto hračku, dajte si na zvyšok dňa voľno.

Celý opuch vyvoláva u žien zmiešané pocity. Na jednej strane je tu úžasná citlivosť. Orgazmy sa len tak hrnú a dostávajú sa do extázy rýchlejšie ako inokedy. Na druhej strane je tu opuch. Je síce citlivý na príjemné podnety, ale rovnako reaguje aj na tie negatívne. Pri chôdzi môže oblasť klitorisu bolieť ešte aj na druhý deň.

Čo na to muži?

Vákuová pumpa sa mužom páči! Zvýrazní ženské partie ešte viac. Pumpovanie vagíny môže byť skvelou predohrou! Dovoľte svojmu mužovi nech sa s vami pohrá a napumpuje vás do svojich želaných rozmerov.

Sex s napumpovanou vagínou je iný nielen pre nás, ale aj pre našich partnerov. Celý oblasť je mäkšia, citlivejšia a túžia po nej ešte viac. Nebojte sa okrem klasického sexu vyskúšať aj orálny. Je úplne bezpečný a neškodný.

Tak čo dámy, okoreníte svoj sexuálny život s vákuovou pumpou? Na trhu nájdete aj modely, ktoré nielen pumpujú, ale aj vibrujú. Okrem vagíny môžete vyskúšať aj pumpovanie bradaviek.

 

 

3.67 avg. rating (77% score) - 3 votes