Vákuová pumpa pre mužov zlepšuje erekciu a zväčšuje penis!

Počuli ste už o vákuovej pumpe? Ide o populárnu erotickú pomôcku určenú pre mužov aj pre ženy. Dnes si povieme viac o tej mužskej, ktorá môže chlapom pomôcť s problematickou erekciou alebo zväčšením penisa.

Vákuová pumpla pre mužov

Pumpička funguje na princípe podtlaku. Ten do penisu nahrnie krv a dosiahne tak jeho stoporenie, zväčšenie a zhrubnutie. Vákuovú pumpu si ale netreba pliesť s klasickými erotickými pomôckami ako je napr. vibrátor, ňou samotnou totiž orgazmus nedosiahnete. Sekundárne vám k tomu ale dopomôže.

Vákuové pumpy sú vyrobené z umelej hmoty a tesnenie býva z gumy. Súčasťou pumpy býva pumpička, pomocou ktorej vytvárate podtlak. V prípade vodnej vákuovej pumpy pumpičku netreba, keďže tá výužíva na vytvorenie podtlaku priamo vodu. Dávajte si ale pozor, aby ste na penis nevyvíjali nadmerne veľký tlak, ktorý by ho mohol poškodiť. Nie darmo sa hovorí, “všetko s mierou”. 🙂

Ak aj vy máte problém s nedostatočnou a slabou erekciou, táto pomôcka je vhodná práve pre vás. Na spodku pumpy je tesnenie, ktorá zabraňuje úniku vzduchu. Aby vám efekt stoporeného penisu vydržal aj po dlhšiu dobu, použite erekčný krúžok, ktorý si nasadíte na pumpu a po jej odtlakovaní ho stiahnete priamo ku koreňu. Ním stoporenie po nejakú dobu zafixujete. Dávajte si tiež pozor, aby ste pri vyberaní stoporeného penisu nádobu najprv odtlakovali. Vyhnete sa tak nepríjemnostiam.

Na trhu je dostupný široký výber pumpičiek. Ceny sa pohybujú cca od 12 eur vyššie. Za luxusné a kvalitné vákuové pumpy zaplatíte aj 150 eur. Práve drahšie typy využívaju na dosiahnutie podtlaku vodu. Na spodku pumpy tiež obsahujú tesnenie a používajú sa v sprche alebo počas kúpeľa.

K dosiahnutiu väčšieho a hrubšieho penisu sa odporúča využívať pumpu 3-krát do týždňa, prípadne každodenne. Častejšie ale nie. Po niekoľkých týždňoch by malo prísť k viditeľným zmenám, ktorým sa vaša priateľka alebo priateľ určite potešia.

 

 

3.67 avg. rating (75% score) - 6 votes