Erotická poviedka: Zakázaná masturbácia v škole

Vyhrnula som si hore aj druhú čiernu podkolienku. Otočila som hlavu na bok a pozrela sa do vysokého zrkadla. “Hmm, nie je to zlé…”, pochválila som samú seba. Na dnešnom školskom outfite som si dala záležať.

ženská masturbácia v škole

 

Obliekla som si krátku čiernu sukňu. Bola obtiahnutá a zvodne mi lemovala guľatý zadok. Zladila som k nej bielu blúzku. Horné tri gombíčky som nechala naschvál rozopnuté. Spod lemu blúzky mi jemne vykúkali plné prsia. Rozhodla som sa podprsenku dnes vynechať. Blúzka bola z hrubej látky, tak na čo? Z okna zrazu zavial príjemne chladný ranný vánok. Bradavky sa mi okamžite postavili a jemne pretŕčali cez blúzku. Strašne ma to vzrušovalo. “Čo keby som sa na chvíľku so sebou pohrala,” prebleslo mi okamžite hlavou. “Saši, ponáhľaj sa do školy,” zakričala mama a ja som sa ešte posledný krát na seba pozrela v zrkadle. Napravila som si čierne podkolienky, natrela si červený rúž, poslala vzdušnú pusinku svojmu odrazu a utekala som do školy.

Bolo krásne slnečné ráno. Konečne sa vonku oteplilo. Dievčatá nosili krátke sukne, chlapci kraťasy a tričká. Ako ma mama viezla do školy, sledovala som okolie. Míňali sme namakaných, svalnatých chalanov. Pod rukávmi sa im napínali bicepsy, niektorí kráčali bez tričiek a verejne vystavovali svoje tvrdo odmakané tehličky. Zastali sme pred školou, rozlúčila som sa s mamou a bežala na prvú hodinu.

Bola to moja najobľúbenejšia hodina z celého týždňa. Dejepis s Tomášom. Bol to mladý praktikant, ktorý k nám chodil na prax. Mal 23 rokov a krátke strapaté tmavé vlasy. Niekedy mu nezbedné kučery zablúdili do očí a on si ich automaticky odfúkol preč. Bol vysoký a chudý. Cez oblečenie sa mu rysovali malé svaly. Bol tak strašne sexy. Všetky baby z triedy boli z neho mimo a ja som bola medzi nimi.

V ten deň sme sa museli presunúť do učebne, kde boli zakryté lavice. Sedela som vzadu úplne sama. Ako som tak zasnene pozerala na Tomáša, uvažovala som, aký by s ním bol sex. Bol by nežný? Bol by drsný? Čo, keď sa rád zväzuje? Telom mi prešli zimomriavky a moje bradavky okamžite zareagovali. Poobzerala som sa po triede. Zopár znudených spolužiakov počúvalo výklad, iní zasa pozerali do mobilov pod stolom. Čím viac som myslela na sex s Tomášom, tým viac som pociťovala vzrušenie po celom tele. Šibalsky som sa usmiala a pustila som sa do nového dobrodružstva. Ešte, že som si dnes obliekla sukňu.

Nenápadne som dala pravú ruku pod lavicu. Ukazovákom som si cez čipkované nohavičky začala hladkať klitoris. Najskôr som po ňom jemne krúžila, párkrát som naň pritlačila až som na stoličke nadskočila. Poobzerala som sa po triede, ale nikto si nič nevšimol. Musela som si hrýzť do spodnej pery, aby som nevzdychala. Chodila som si po klitorise zhora nadol, až som zašla na stranu. Odhrnula som si nohavičky a zablúdila pod ne ukazovákom.

Stláčala som si ho v pomalom rytme. Stále som uprene pozorovala Tomáša. Hltala som každý jeho pohyb a v mysli fantazírovala o posteľných hrátkach s ním. Skontrolovala som triedu, všetko v poriadku. K ukazováku som pridala aj prostredník. Prechádzala som hore dole, až som sa zastavila. Ticho som vydýchla. Pri nádychu som si strčila oba prsty dnu. Mierne som sa prehla na stoličke dozadu a roztiahla, čo najviac nohy. V duchu som ďakovala za spredu krytú lavicu. Ľavou rukou som sa chytila radiátora. Po celom tele sa mi rozlievalo príjemné teplo. Toto som od rána potrebovala. Pomaly som prstami vchádzala a vychádzala dnu. Celý čas som si predstavovala, že moje prsty sú Tomášov penis. Palec som si oprela o klitoris a jemne naň tlačila.

V hlave mi znel Tomášov hlas. Nevnímala som čo hovorí, stačil mi pocit, že je na blízku. Oči som sa snažila mať, čo najviac otvorené a pery zovreté. Jemne som prižmúrila. Prsty som strčila hlboko do svojho vnútra, palec mi silno tlačil na klitoris. Párkrát som panvou spravila nebadaný pohyb dopredu. “Aaaach, Tomáš”, kričala som od vzrušenia vo svojej hlave. Klitoris mi zapulzoval a moje telo sa uvoľnilo z kŕča. Masturbácia v škole nie je nakoniec taký zlý nápad.

Napravila som si blúzku a zhlboka si vydýchla. V tom sa miestnosťou ozval školský zvonec. Pobalila som si veci, zakývala Tomášovi a zakričala mu “Ďakujem”. “Nemáš zač Saša!”, zakričal naspäť. Široko som sa usmiala. Keby len tak vedel, ako mi práve pomohol.

4.20 avg. rating (84% score) - 5 votes