Ako najlepšie uspokojiť chlapa? Rukou, jazykom alebo sexom!

 

Milé dámy, poviem vám jedno tajomstvo. Pokiaľ sa chlapovi aspoň trošku páčite, urobiť ho nie je žiadny problém. Pokiaľ však pre neho nie ste príťažlivá, bude do vás búšiť aj hodinu a nič z toho. No aj napriek tomu existujú triky, ako uspokojiť chlapa, a to za každých okolností.

Ako najlepšie uspokojiť chlapa?

Ako urobiť chlapa rukou

Spôsob, ktorý miluje väčšina chlapov. Keď nie ste doma, honíme si ho sami. Preto je pre nás príjemnou zmenou, keď ho zrazu chytíte do ruky vy, ženy. Celkovo stačí pocit, že ho drží iná ruka ako tá naša.

Uspokojiť chlapa rukou je ľahké. Stačí, keď nebudete na penis príliš tlačiť a nepoškriabete ho nechtami. Pevne ho chyťte do dlane a začnite s ním hýbať smerom hore a dole. Nie je dobré robiť tieto pohyby na sucho, pretože to môže byť bolestivé. Preto použite lubrikant alebo si dlaň jednoducho oblížte.

Začnite pomalším pohybom, ktorý budete nakoniec zrýchľovať. Niektorí chlapi zbožňujú turbo rýchlosť, tak sa posnažte. Niekedy však môže chvíľu trvať, kým sa dostaví orgazmus, preto ak vás bude bolieť ruka, jednoducho ju elegantne vymeňte za druhú. Tou voľnou sa medzitým môžete hrať so semenníkmi.

Prečítajte si tiež užitočné tipy z nášho staršieho článku Ako si dobre vyhoniť.

Ako urobiť chlapa jazykom

Druhý spôsob, ktorý je pre mužov top topov. Pozerať sa na to, ako si dávate penis do úst je splneným snom. Skôr ako si ho vložíte do úst, chvíľu sa s ním pohrajte. Oblizujte ho ako lízatko, alebo ho jemne cuckajte jeho špičku.

Potom príde tá najkrajšia časť. Vložte si ho do úst a pomaly choďte hore a dole. Dôležitý je aj očný kontakt. Uložte partnera na posteľ tak, aby na vás videl. Pri orálnom sexe sa môžete spokojne hrať aj so semenníkmi. Vezmite ich do dlane a jemne ich ťahajte dole alebo ich veľmi veľmi jemne škrabkajte nechtami. Zistite, čo má váš partner rád a stanete sa pre neho bohyňou.

Ako najlepšie urobiť chlapa jazykom

Orálny sex si užívali ľudia od nepamäti

Ako urobiť chlapa pri sexe

Tu sa možno ani tak veľmi snažiť nemusíte. Ale zabudnite na mŕtveho chrobáka. Nie je nič horšie, ako keď žena len nemo leží v posteli. Zapojte sa do rytmu vášne. Pohybujte panvou, hryzte ho do krku alebo držte za zadok. Pomôcť si môžete aj týmto zoznamom mužských erotogénnych zón.

Pri niektorých polohách hravo dosiahnete na semenníky. Tak sa trošku posnažte a chyťte ich! Dovoľte mu počas sexu hrať sa s vami. Nech sa dotýka vašich pŕs, zadku a hladí vaše telo. Vzrušuje tým vás, ale aj seba.

Pre tie viac ohybnejšie dámy máme malý trik. Skúste mu okrem semenníkov dráždiť aj penis. Chyťte ho pri koreni medzi ukazovák a prostredník a jemne s ním hýbte dnu a von presne v tom rytme, ako priráža do vás. Možno sa vám to zdá ako blbosť, ale váš partner to môže oceniť.

V posteli vyskúšajte aj rôzne role play hry, teda mini divadielka. Ak to vášho partnera vzrušuje doprajte mu radosť a prezlečte sa napríklad za Princeznú Leiu zo Star Wars. Orgazmus zaručený! Rovnako, ak sa rád spútava a vyznáva BDSM techniky, neulahodíte mu viac ako latexovým oblečkom.

Veríme, že po tomto návode dokážete uspokojiť svojho chlapa tak, že na to nikdy nezabudne. 🙂

3.83 avg. rating (78% score) - 6 votes