Skutočný príbeh: Sex na pláži v Grécku

Sex na pláži v Grécku

S priateľom sme sa toto leto vybrali na poriadnu tučnú grécku dovolenku. Povedali sme si, že si ju zaslúžime, keďže on aj ja sme mali ťažký rok v práci a obaja sme potrebovali vypnúť na dlhší čas. To sme ešte netušili, že zažijeme najlepší sex na pláži.

S veľkým plánovaním dovolenky si nikdy nerobíme starosti. Kupovať dovolenku pol roka dopredu nie je nič pre nás, zvyčajne berieme last minute, kedy sa často môžete dostať do luxusného hotela za celkom prijateľnú cenu. Pár rokov sme však už pri mori neboli, tak prečo si nedopriať!

V piatok večer po robote som si sadla k notebooku a začala s hľadaním. Dlho sme rozmýšľali či ísť do Turecka alebo Grécka, keď som našla nádherný hotel s all inclusive a bolo jasné, že našu dušu (i telo) odovzdáme Diovej civilizácii.

V stredu sme leteli. V Bratislave nebolo zrovna najkrajšie počasie, preto keď som pri vystupovaní z lietadla zacítila na očiach pohľad ešte stále páliaceho zapadajúceho slnka, moje telo rozohrial príjemný teplý pocit blížiaceho sa skutočného oddychu.

K hotelu nás odviezol mikrobus. Ubytovanie sa nachádzalo na brale priamo nad morom. Na terase nás čakal úžasný výhľad na červenkasté slnko pomaly zapadajúce do mora. Ako povedal môj partner, gýčovejší pohľad ešte nezažil. Sadli sme si k večeri a neviem, kto si užíval viac či naše chuťové poháriky a či náš zrak. Víno, plody mora, olivový olej, domáce čierne olivy a chrumkavý chlieb… Naše telo upadalo do extázy.

Po západe a dvoch pohároch vína sme si z izby vzali uteráky a vybrali sa dole cestičkou zoznámiť sa s našou plážou. Vzduchu panovala tropická noc. Cikády, vôňa rozmarínu a občasné ľahké pohľadenie vánka.

Na pláži nebolo nikde nikoho. Len my sami, šum mora a mesiac pomaly putujúci nočnou oblohou. Rozbehla som sa po piesku a za behu som sa vyzliekala. Môj partner, prvý moment prekvapený mojou spontánnosťou, ma hneď nasledoval.

Energicky sme vliezli do mora a po pár minútach radosti z vody sme sa začali vášnivo bozkávať. Jeho pery chutili po soli, víne a olivách. Chytil ma do náručia a stále bozkávajúc ma vyniesol na breh a položil na uterák. Od pier mi prechádzal pomaly nižšie na krk a prsia, lízal a hladil mi moje stvrdnuté bradavky. Dlho som nebola taká vzrušená a podľa jeho dychu som vedela, že ani on nie. Moja prvá skúsenosť so sexom na pláži začínala sľubne.

Začal mi rukami a perami prechádzať čoraz nižšie na brucho až do podbruška, kde ma začal lízať. Bola som ako v nebi. Šum mora, opojenie z vína a jazykové tornádo od muža, ktorého milujete.

Začala som sa triasť od vzrušenia, potrebovala som cítiť jeho pevný penis v sebe. On to vedel. Celý vzrušený sa nahol nadomňa a silno do mňa vnikol. Cítila som jeho dych a držala v rukách jeho svalnatý pevný zadok.

Začal silno do mňa udierať až sa zo mňa vydrali výkriky vzrušenia. Po chvíli zjemnel, spomalil a začal ma bozkávať. Boli sme ako jedno telo, hladil ma a pevne držal moje malé prsia, spolu sme vzrušene dýchali.

Po chvíli opäť zrýchlil, začal ma dávať divoko a ja som to už nevedela odložiť. Cítila som, ako sa začal do mňa robiť a jeho penis sa ešte zväčšil. Kričala som a spolu sme vyvrcholili. Cítila som teplo rozlievajúce sa po celom mojom tele a začala som sa triasť od slasti.

Zašepkal mi, že ma veľmi miluje a následne sme ostali ležať dlho v objatí. Bol to jeden z mojich najlepších orgazmov, aké som za svoj život zažila a z tejto dovolenky určite nebol posledný. Na hotel sme sa vrátili pod rúškom noci ako mladý pár, ktorý zažil svoj prvý sex na pláži.

5.00 avg. rating (97% score) - 3 votes