Máš problém s erekciou? Prečítaj si 4 tipy, ako udržať erekciu dlhšie

Dostať ženu do postele je niekedy umenie. Zo začiatku sa zdráha a ak ju nakoniec zlomíte, chcete podať čo najlepší výkon. S erektilnou disfunkciou to však nebudete mať jednoduché. Pripravili sme pre vás tieto 4 tipy, s ktorými udržíte erekciu dlhšie.

Problémy s erekciou

Problémy s erekciou má až 40 % chlapov

1. Drogy, alkohol a hambáče

Veľa nezdravého jedla negatívne ovplyvňuje nielen mužské zdravie, ale aj erekciu. Potraviny, ktoré spôsobujú srdcové problémy a spomaľujú prietok krvi v žilách, ovplyvňujú aj fungovanie penisu. Zabraňujú toku krvi do a vnútri pohlavného údu. Ten je však základom správne fungujúcej erekcie.

Nevravíme, že teraz musíte byť na diéte a jesť iba sucháre a piť čistú vodu. Stačí, keď zaradíte do svojho jedálnička viac ovocia a zeleniny. Dôležitou súčasťou je aj znížiť prísun alkoholu. Z dlhodobého hľadiska alkohol poškodzuje nervovú sústavu. Keď sme opití, je pre nás ťažšie dosiahnuť erekciu. Vyhýbajte sa tomuto zabijaku erekcie a radšej si užívajte pikantné chvíle so svojou slečnou.

Medzi škodlivé vplyvy sa zaraďujú aj cigarety. Podobne, ako nezdravé potraviny, nepriaznivo pôsobia na prietok krvi. Najbližšie, keď si zapálite, myslite na svojho kamoša.

2. Cvičiť sa dá aj s penisom

Vyskúšali ste už kegelove cviky? Nie? Robíte chybu! Cviky boli síce pôvodne navrhnuté na zastavenie inkontinencie pre mužov, ale neskôr sa preukázal ich pozitívny účinok na sexuálne zdravie. Pravidelným cvičením spevníte panvové svalstvo a zlepšíte svoj výkon.

Kegelove cviky sú špeciálne navrhnuté tak, aby podporovali prietok krvi v pohlavnom orgáne, a tým zabezpečili dlhšiu erekciu. Pri ich pravidelnom opakovaní sa vycvičíte na sexuálnu mašinu. Okrem toho, že udržujú erekciu, pomáhajú aj k tvrdšiemu penisu.

Cvičenie je veľmi jednoduché a je založené na postupnom sťahovaní a uvoľňovaní panvových svalstiev. Stiahnite svalstvo na 10 sekúnd a uvoľnite ho. Na začiatku môžete vyskúšať aj kratší interval. Ak neviete, či zapájate správne svaly, choďte na wecko. Pokúste sa zadržať prúd moču. Všímajte si pri tom, ktorú oblasť svalstva používate.

3. Pomaly a pokojne

Snažte sa viac sústrediť na predohru. Nikam sa neponáhľajte a užívajte si príjemné chvíle. Pre niektorých mužov to môže byť zložité. Ale spomalenie vám pomôže sústrediť sa na aktuálny okamih a nastaviť svoju myseľ na sexuálny akt.

K psychickému uvoľneniu prispieva aj atmosféra. Pustite si do pozadia príjemnú hudbu, zapáľte si vonnú tyčinku a sviečky. Potešte svoje zmysly príjemnou vôňou orientu. Stres dokáže pôsobiť aj na erekciu. Je možné, že v stresových situáciách sa vám nepostaví vôbec alebo erekcia nevydrží tak dlho, ako by ste chceli.

Niektorých mužov môžu vzrušiť erotické videá alebo porno poviedky. Príbehy cudzích ľudí a tiel dokážu vyvolať vzrušujúce fantázie, ktoré nakoniec povedú k vytúženej erekcii.

Prečítajte si tiež: Masáž prostaty vám pomôže s impotenciou

4. Tabletky naše každodenné

V minulosti sa na udržanie erekcie používali antidepresíva. Dnes je už viacero možností ako zabrániť predčasnej ejakulácií a tento druh z nich môžeme vynechať. Vyvinuli sa totiž lepšie lieky, ktoré sú založené na prírodnej báze. Okrem toho, že nezaťažujú žalúdok, prispievajú k celkovému sexuálnemu zdraviu.

Ak sa hanbíte ísť s problematickou erekciou k doktorovi, máme pre vás riešenie! Tabletky dostanete bez receptu. Nemusíte nikde chodiť a objednávať ich môžete z gauča. Prídu vám v diskrétnom balení, a tak zvedavá suseda nebude vedieť, čo vám to ten kuriér doniesol.

Na trhu je viacero druhov. Niektoré sa berú jednorazovo 30 až 60 minút pred plánovaným pohlavným stykom. Výsledkom je tvrdý, väčší penis a dlhšia erekcia. Iné môžete brať aj dlhodobo a starať sa o svoje telo každý deň. Tabletky predstavujú jednoduchý spôsob na predĺženie posteľných radovánok.  

 

3.67 avg. rating (77% score) - 3 votes