Mokrý sen nie je mýtus! 83 % chlapov ho zažilo aspoň raz v živote

Zažili ste už orgazmus počas spánku? Ak áno, pojem mokrý sen vám asi nie je úplne neznámy, keďže ste minimálne jeden už zažili. Hoci sa takéto sny objavujú najmä u pubertálnych chlapcov, postretnúť môžu aj starších harcovníkov alebo ženy. Prečítajte si viac o tejto mokrej téme! 🙂

Mokrý sen nie je mýtus

Čo je to mokrý sen?

Ejakulovali ste počas sna? Nepochybne ste zažili mokrý sen. Sen sa považuje za mokrý, keď nastala počas neho ejakulácia, teda uvoľnenie semena z penisu. Prevažne sa to stáva, keď sa nám sníva o sexe. To ste asi nečakali však?

Ak sa na sexuálny sen nepamätáte, nič sa nedeje. Počas noci sa nám priemerne zdá 3 až 5 snov. Väčší snílkovia sa môžu pochváliť číslom 7 počas jednej noci. Naša pamäť počas spánku oddychuje, pracuje len podvedomie. Preto sa po zobudení na sen nepamätáme.

Čo je však pri mokrých snoch zaujímavé, výron semena nastane aj bez použitia rúk. Nemusíte sa vôbec svojho nástroja chytiť a aj tak bude potešený.

mokrý sen je len orálny sex od ducha

 

Prečo mám mokrý sen?

Mokré sny sa najčastejšie vyskytujú v puberte. V tomto období sa z chlapcov stávajú muži. ich telo začína produkovať viac mužského hormónu – testosterónu. Akonáhle začne telo produkovať tento hormón, prichádza schopnosť ejakulácie.   

Pred ejakuláciou však príde erekcia. Tú môžu puberťáci dostať kedykoľvek počas dňa. Dokonca až niekoľkokrát a na akomkoľvek mieste. Doma, v škole, v sprche a aj počas spánku. Niektorí zažívajú väčší počet mokrých snov a iní zas menej.

Neexistuje presne určená „normálne” frekvencia. Mokrý sen nie je vec, ktorú by sme mali pod kontrolou. Jednoducho príde a odíde, kedy sa mu zachce. Niektorí chalani nezažijú mokrý sen ani raz za svoj život. Podľa niektorých mužov súvisí počet mokrých snov z ich sexuálnym životom. Čím je vyššia ich frekvencia pohlavných stykov, tým sa znižuje počet mokrých snov.

Vyskytujú sa mokré sny aj v dospelosti?

V nedávnom prieskume sa muži priznali k mokrým snom. Nedochádza k nim tak často ako počas dospievania, ale sem tam sa nejaký sníček vyskytne. Podľa niektorých odborníkov sme počas spánku náchylnejší k sexuálnemu správaniu. Takéto správanie sa nazýva sexsomania a spája sa s nezvyčajným spánkovým cyklom.

Jedná sa o poruchu, pri ktorej je potrebná pomoc psychológa. To, či trpíte touto „nepríjemnosťou” spoznáte podľa toho, keď sa počas spánku zobudíte a máte sex so svojim partnerom, prípadne sa pristihnete uprostred masturbácie. Ľudia trpiaci touto poruchou si často ráno nespomínajú na sexuálnu aktivitu.

Majú mokré sny aj dievčatá?

Pri ženskom orgazme nedochádza k ejakulácii. Aj, keď podľa najnovších zistení je zloženie tekutiny, ktorá sa uvoľňuje pri ženskom výstreku, podobná mužskému ejakulátu. Neschopnosť ejakulácie však nezabráni ženám snívať. Aj ony prežívajú sexuálne sny a môžu dosiahnuť počas spánku orgazmus.

Impulzy a pohyby, ktoré sa vyskytujú v ženskom tele aj počas spánku, nahrnú väčšie množstvo krvi do intímnych oblastí. Rovnako to funguje aj vtedy, keď je žena nadržaná. Niekedy sa počas spánku stane, že hladina krvi dosiahne svoj vrchol a vtedy nastáva uvoľnenie, teda orgazmus. Jedná sa o ženskú verziu mokrého sna.

Rovnako ako muži, aj nežné pohlavie si často nepamätá sexuálne sny. Niektoré dokonca svoj nočný orgazmus prespia. Aj u žien nie je takéto „mokré snívanie” časté. Nočný orgazmus prežívajú najčastejšie ženy do 45 rokov. Podľa jednej štúdie sa najčastejšie vyskytujú takéto sny u dievčat, ktoré majú 21 rokov. Dievčatá prichádzajú do puberty skôr ako chlapci. Preto nie je nič výnimočné, ak 13 ročné dievča zažije svoj prvý nočný orgazmus.

Keď porovnáme mokré sny chlapov a dievčat, vyhrávajú jednoznačne chlapci. Mokré sny sa u mužského pohlavia vyskytujú neporovnateľne častejšie. Aké sú vaše skúsenosti s mokrými snami?

4.75 avg. rating (93% score) - 4 votes