Skutočný príbeh: Moje prvé honenie

Na svoje prvé honenie si veľmi dobre spomínam. Mal som dvanásť rokov a väčšina mojich spolužiakov to ešte nerobila. Mali sme však spolužiaka, ktorý už dvakrát prepadol, takže bol od nás starší o dva roky. Isto si viete predstaviť, že bol v týchto veciach o dosť popredu.

Prvá masturbácia erotická poviedka

 

Bolo to na hudobnej výchove, keď si Peťo (tak sa volal) zo srandy vybral veľký a vzpriamený penis z nohavíc a začal ním plieskať o povrch lavice. Celá trieda naňho udivene pozerala, iba učiteľka bola otočená k tabuli a zapisovala nejaké noty. Keby si to všimla, pravdepodobne by znova prepadol.

Po hodine sa ho chalani na to pýtali a on povedal, že nič lepšie ako honenie neexistuje, že to musíme vyskúšať aj my.

Celou cestou zo školy domov som nad tým rozmýšľal. Doteraz mi nikdy nenapadlo, aby som si vyhonil, ani som nevedel, čo to presne znamená. Čím som na to viac myslel, tým som viac pociťoval zvláštny a príjemný pocit v nohaviciach. Vedel som, že to dnes určite vyskúšam.

Prišiel som domov, zložil som si veci k posteli a skontroloval som, či nie je niekto doma. Nebol, mama bola ešte v práci a sestra chodievala utorky na krúžok maľovania. Ideálna príležitosť, povedal som si a pohľadal som posledné číslo časopisu Markíza. Pamätal som si, že v ňom bola fotka Darinky Rolincovej ležiacej vo vani s priesvitnou podprsenkou. Jej tmavé okrúhle bradavky ma veľmi vzrušovali.

Zobral som časopis na záchod, zamkol som sa a nalistoval fotku, ktorá ma už predtým tak fascinovala. Potom som sa postavil nad misu a stiahol som si nohavice a hneď aj trenky. Nestál mi, ale ešte stále som cítil ten príjemný pocit, ktorý ma prenasledoval celou cestou zo školy.

Chytil som si penis medzi ukazovák a palec a pomaly som začal pohybovať predkožkou, tak ako to robil Peťo na hudobnej. Stále som pritom pozeral na fotku Darinky, na jej vzpriamené bradavky a obrys vagíny v našponovaných gaťkách.

Penis sa mi začal pomaličky zväčšovať, bol to strašne zvláštny a príjemný pocit. Pridal som tempo a keď bol penis väčší, uchopil som ho do celej dlane. Rukou som hýbal stále rýchlejšie a pocit vzrušenia bol neuveriteľný. Niečo tak krásne som nikdy nezažil.

Predstavoval som si, ako Darinke hľadím najprv mokré prsia, potom kopček obtiahnutý gaťkami a potom ju celú vyzliekam.

Nevedel som presne ako, ale v mojich predstavách som nejak do nej strčil môj penis. Rukou som si ho ešte pevnejšie stisol, párkrát pohonil a vtedy to prišlo. Začal som sa triasť na celom tele, cítil som akúsi bolesť a slasť dokopy. Bolo to také dobré, že som po pár ťahoch musel zastať a aj napriek tomu som ešte cítil, ako sa mi penis napína v kŕči. Vyšlo z neho niekoľko malých kvapiek bielej tekutiny.

Podlomili sa mi kolená a sadol som si na záchod.

Tak a to bola moje prvé honenie. Odvtedy som to robil najmenej dva až trikrát denne. Myslel som si, že nič lepšie ako honenie neexistuje. Až o pár rokov neskôr som spoznal jedno dievča, o ktorom vám napíšem nabudúce. 🙂

3.82 avg. rating (77% score) - 11 votes