Vypustite šťavu: ženský výstrek nie je mýtus!

Ženský výstrek alebo ženská ejakulácia bola kedysi len mýtom. Všetci o ňom počuli, všetci ho videli v porne, ale nikto ho v posteli nezažil. Chcete spraviť svojej partnerke Vianoce skôr? Poriadne zamakajte a výsledok sa dostaví hneď.

Ženský výstrek

Preboha, čo to je?

Ak má vaša partnerka počas milovania vlhký orgazmus, resp. ženský výstrek, gratulujeme! Nedosiahne ho každá žena. Veľa mužov aj žien sa zaň hanbí. Mylne si myslia, že sa jedná o unikajúci moč. Najnovšie štúdie však dokázali, že zloženie výstreku sa chemicky približuje práve mužskému ejakulátu.

Tzv. squirting je u žien veľmi populárny. Niektoré sa ho snažia dosiahnuť roky. Podľa prieskumu vyplýva, že nie každá žena je schopná ho dosiahnuť. Tajomstvo je v ženskej prostate. Keď je neviditeľná, neprítomná, alebo neaktívna, vtedy sa snažíte márne.

Ako na ženský výstrek!

Ženský výstrek produkujú špeciálne žľazy, ktoré nie sú voľným okom viditeľné. Nachádzajú sa vnútri vagíny pri bode G. Postup znie veľmi jednoducho. Dôležité je časté skúšanie a cibrenie techniky.

Odporúčame skúšať squirting iba s partnerkou, ktorá sa pri vás nehanbí a vie sa absolútne uvoľniť. Položte ju na chrbát a hrajte sa jej s klitorisom. Dôležité je, aby bola naštartovaná a vlhká. Inak vám od snahy odpadne ruka. Dajte sa na všetky štyri tvárou otočený k nej. Dôležité je, aby jej nohy boli úplne roztiahnuté. Držať jej ich môžete bokmi, prípadne lakťami. Všetko závisí od vašej pohodlnosti.

Keď je partnerka vlhká a plne roztiahnutá, môžete sa do toho pustiť. Použite ukazovák a prostredník. Vložte ich do vagíny a začnite s nimi vchádzať dnu a von. Pointou je, aby ste dráždili bod G spolu s jeho okolím.

Zabudnite na pomalé maznanie. Postupne musíte preladiť na skutočne vysokú rýchlosť. Rýchlosť je kľúčová! Výstrek by mal nastať pri stálom a rýchlom dráždení. Váš pohyb vám bude pripomínať Spidermana, ktorý vystreľuje pavučinu. Dôležité je, aby vám partnerka verila a uvoľnila sa. Keď to na ňu príde, bude to skutočne všade.

Ženský orgazmus s výstrekom

Veľa žien sa ženského výstreku bojí. Ako bude pred partnerom vyzerať, či to nebude trápne a niekedy sa hanbí aj za to, keď je čo len o trošku vlhkejšia ako obyčajne. Upokojte ju a povedzte jej, že nič krajšie v živote nezažije. Ženský ejakulát totiž vonia ako maslový popcorn. Kto by ho nemal rád?

Chystáte sa vyskúšať výstrek? Najskôr to svojej partnerke povedzte. Ubezpečte ju, že všetko je úplne v poriadku. Bude toho veľa, ale bude to super. Je to vzrušujúce pre ňu aj pre vás. Skôr ako začnete so samotnou technikou, ju ale poriadne rozpáľte.

3.80 avg. rating (78% score) - 5 votes