Posuňte sexuálne hrátky o level vyššie s tenga masturbátorom

Masturbáciu môžeme okoreniť rôznymi hračkami. Pre ženy sú tu venušine guličky, vibrátory alebo vákuové pumpy. Pre nás chlapov existujú rôzne masturbátory. Tie dizajnovo najkrajšie a najkvalitnejšie, nesú názov Tenga.

Tangá nie sú v móde

Nezameňte si ich názov za obľúbený typ dámskych nohavičiek. Tenga masturbátor sa vyznačuje prepracovaným dizajnom, ale aj funkcionalitou. Ceľom spoločnosti bolo priniesť na trh hračku, ktorá by posunula masturbáciu na inú úroveň. Chceli o masturbácií hovoriť otvorene, odbúrať tabu a zabezpečiť nám lepší pôžitok z masturbovania. Aj sa im to podarilo.

Postupne prišli so širokou škálou masturbačných pomôcok od pohárikov, vajíčok, ale aj s prvým vibrátorom pre páry. Vyvinuli dokonca aj diskrétny vibrátor pre dámy.

Tenga masturbátor

Hlavný produkt je tzv. pohárový masturbátor. Vyrába sa v svetlom alebo tmavom prevedení. Zohnať ho môžete aj v špeciálnej dizajnovej edícií. Pýtate sa, čo je na ňom také zvláštne? Má špeciálny tvar, ktorý pri masturbácií dráždi penis ešte viac. Je mäkký, takže penis vás netlačí a prispôsobí sa vášmu tvaru. Vytváraním rôzneho tlaku dráždite svoj úd. Ejakulovať môžete priamo do neho. Je vyrobený z materiálu, ktorý rýchlo a ľahko umyjete.

Niektoré z nich majú špeciálne vzduchové komory. Cirkuláciou vzduchu v masturbátore dosiahnete ešte vyššie potešenie. Pri týchto masturbátoroch je vnútorná časť vyberateľná, a tak ho po svojom výkone umyjete ešte jednoduchšie. Pre lepší zážitok určite použite lubrikačný gél

Žiadne veľkonočné vajíčko

Ďalším masturbačným konceptom je vajíčko. Vyzerá milo, nenápadne a hravo. Je to akýsi masturbátor v podobe návleku. Jednoducho ho vyberiete z obalu a navlečiete na penis. Opäť môžete pokojne ejakulovať do tejto zázračnej hračky. Jednoducho ho umyjete a je pripravené na ďalšie použitie.

Materiál vajíčka je jemný, pružný a hlavne prispôsobivý. Vďaka vysokej elasticite sa prispôsobí každej veľkosti penisu. Vajíčko má vo vnútri špeciálne výčnelky. Tie pri pohybe hore a dole dráždia penis. Zohnať ho môžete v rôznych prevedeniach s vlnkami, zúbkami alebo výčnelkami. Tento tenga masturbátor je výborný pomocník pri rýchlych číslach. Jednoducho ho vyberiete, nanesiete lubrikant a idete!

Tenga posunula sexuálne masturbačné hračky pre mužov o úroveň vyššie. Posuňte aj vy svoje masturbačné chvíle o level vyššie. Masturbovať nemusíte len rukou, ale aj inými erotickými pomôckami.

5.00 avg. rating (97% score) - 3 votes