Ako často masturbovať?

O masturbácií sa nerozpráva v médiách, nedočítame sa o nej ani v novinách. Nie je to tak, že by zvyšok sveta okrem vás nemasturboval. Jednoducho o tom iba nerozprávajú. Prezrádzajú ich však štatistiky, ktoré tvrdia pravý opak!

Ako často masturbovať, aby som si neublížila?

Ako často môžem masturbovať?

Skrývanie sa za anonymitu

Ľudia priznajú masturbáciu len pod rúškom anonymity. Takto našťastie môžu vznikať rôzne štatistiky, ktoré nám povedia, či sme normálni a či nemasturbujeme príliš často. Zaujímavým faktom však je, že čím sme starší tým viac masturbáciu popierame.

Podľa jednej takejto štúdie masturbujú ženy vo veku 25-29 rokov viac ako 4-krát týždenne! Zdá sa vám to veľa? Rovnaký priemerný počet masturbačných dní uviedli aj muži. Tým je jeden masturbačný mýtus zrušený. Áno, masturbujú aj ženy a verejne sa k tomu priznávajú. Síce v tomto prípade prekonali muži ženskú populáciu až štvornásobne. Počet mužov a žien sa vyrovnáva v prípade oddávania sa masturbácií iba párkrát do mesiaca.

Ako často masturbovať?

To je otázka, ktorú si minimálne raz položil každý z nás. Namiesto filozofovania Masturbovať, či nemasturbovať, vám prezradíme tajomstvo. Neexistuje zázračné číslo, po prekonaní ktorého, prekročíte imaginárnu hranicu. Terapeut Dan Drake pomáha ľuďom závislým od sexu. Podľa neho je úplne jedno, ako často masturbujeme. Problém to začína byť až vtedy, keď masturbácia ovyplvňuje náš život negatívnym spôsobom.

No aj napriek tomu, že masturbácia nám prináša pôžitok, nevieme jej odolať a hráme sa sami so sebou čoraz častejšie. Dávajte pozor, aby ste si neublížili. Ak vidíte na sebe určité zmeny, vtedy už asi začínate masturbovať až príliš.

Nikdy si neubližujte

Táto časť patrí prevažne pánom. Pri neopatrnom záchádzaní so svojím penisom si môžete viac ublížiť ako sa potešiť. Ak vyvíjate na penis až príliš veľký tlak, môžete si privodiť tzv. Peronieho chorobu. Pri nej sa nahromadí akýsi povlak vo vnútri vášho nástroja. Týmto povlakom sa v podstate snažíte svoj penis zaškrtiť.

Okrem vážnejších chorôb si môžete spôsobiť menšie kožné ranky, ktoré môžu aj krvácať, alebo odreniny, prípadne ekzém.

 

Nenechajte masturbáciu ovplyvňovať vašu prácu alebo vzťahy

Zostanete v piatok večer radšej doma a budete si honiť pred telkou? Alebo dáte radšej prednosť pivku s kamošmi? Všetky tieto drobné rozhodnutia môžu mať vplyv na váš osobný život. Ak nechcete prísť kvôli masturbácií o kamošov alebo nedajbože frajerku, vyhraďte si na ňu iný čas.

Meškáte do práce lebo ste si predtým chceli poriadne vyhoniť? Ani to nie je dobrý spôsob, ako zapôsobiť na šéfa. Privstaňte si radšej skôr, pripravte do práce seba aj svoju pýchu a všetko bude v poriadku.
Ako sme už spomínali, zázračná hranica s názvom ako často masturbovať neexistje. Oddávajte sa hrátkam, kedy len chcete a koľkokrát chcete. Je to predsa výborný spôsob ako sa zbaviť napätia, uvoľniť telo a myseľ. Len si dávajte na seba, vlastne na svoje intímne partie, pozor.

 

 

5.00 avg. rating (97% score) - 4 votes