Vibračné vajíčko poteší oboch partnerov

Máte rady vajička? Potom si zamilujete túto sexuálnu hračku. Vibračné vajíčko je hladké, tvrdé a vždy pripravené. Milé dámy, pripravte sa na veľkú, malú rozkoš.

Kamoš na cesty

Vibračné vajíčko sa vyrába zo zmesy chirurgického silikónu a plastu. Tie zabezpečujú, aby jeho vnútorná aplikácia prebehla hladko a zároveň si udržalo vajíčko svoj tvar. Vďaka plastu je na rozdiel od penisu vždy pripravené. Je tvrdé a poteší vás v akejkoľvek chvíli to na vás príde. S týmto nenápadným pomocníkom si užijete plno rozkoše.

Vyrába sa v špeciálnom ergonomickom tvarovaní. Niektoré sú navrhnuté tak, aby dráždili bod G. Majú síce iba pár centimentrov, ale zabezpečia obrovský príval rozkoše. Okrem podlhovastého tvaru nájdeme aj vajíčka v tvare guličky alebo dokonca futbalovej lopty. Ukážte svojho športového ducha a vyberte si farbu vajíčka podľa vášho obľúbeného tímu.

Vajíčko funguje pomocou diaľkového ovládania. Vybrať si môžete aj z bedrôtovej verzie. Na konci vajíčka je šnúrka s káblikmi obalených vo vodeodolnom obale. Šnúrka spolu s vajíčkom nápadne pripomína tampón. Takéto “wi-fi” verzie oceníte v sprche alebo vo vani. Vajíčka sú nielen spratné a nenápadné, ale hlavne viacúčelové.

Vaginálne dráždenie

Vajíčko po vložení do vagíny ovládame diaľkovým ovládaním. Rôzne druhy majú viacero úrovni vibrácií alebo pulzácií. Najskôr sa rozbieha pomaly. Poskytuje pomalé dráždenie a postupne sa intenzita zrýchľuje. Alebo sa kombinujú pomalé a rýchle vibrácie dokopy. Nebojte sa experimentovať a vyberte si program, ktorý sa páči vašej vagíne najviac.

Vajíčko vo vnútri vagíny počas sexu alebo masturbácie zvýši intenzitu klitorálneho orgazmu. Nemusíte ho nutne aplikovať dovnútra. Dráždiť s ním môžete aj klitoris. Vložte ho partnerovi do rúk a dovoľte mu nech sa s vami hrá.

Pre milovníčky análu

Análny sex je pre mnohé ženy nechutný alebo nepríjemný. Ak patríte medzi jeho vyznávačky, nehanbite sa! Použite vibračné vajíčko na dráždenie konečníka. Vajíčko svojimi vibráciami pôsobí na nervové zakončenia, ktoré sú zodpovedné za príjemný pocit počas análneho sexu alebo masturbácie.

Dráždenie funguje podobne ako pri vagíne. Vložiť ho môžete dovnútra konečníka alebo ho použijete len na vonkajšiu časť. Okrem toho existujú špeciálne dvojité vajíčka, ktoré dráždia vagínu a anál súčasne.

Vibračné vajíčko môžu používať aj muži. Vložením vajíčka do konečníka počas masturbácie, sa dráždenie zintenzívni, čo vedie k silnejšiemu orgazmu. Dráždiť s ním môžete aj svoje bradavky. Takéto dráždenie počas sexu vyvolá niekoľko násobnú rozkoš u oboch partnerov.

5.00 avg. rating (97% score) - 3 votes