Erotická poviedka: Tajná masturbácia za skrytou kamerou

Najkrajšie obdobie školského roka sú letné prázdniny. Spýtajte sa hociktorého stredoškoláka a dostanete tú istú odpoveď. Aby som sa počas prázdnin nenudil a zarobil peniaze na fesťáky a pivo s kamošmi, našiel som si prácu ako pomocný SBSkár v malom nákupnom centre. Je tu len zopár obchodov, takže sa človek veľmi nepretrhne. Navyše, celý deň pracujem sám v kancli, kde sedím na zadku a pozerám do bezpečnostných kamier.

Jeden deň ma však vytrhol z tohto nudného kolotoča. Nakupovať prišla moja tajná láska, Kristína. Kika bola najkrajšie dievča z ročníka. Všetci chalani do nej boli zbláznení. Ona si však z toho nič nerobila a všetkých úspešne ignorovala. Keď som ju v to poobedie zbadal na monitore, okamžite som vyskočil na nohy. Sledoval som každý jej pohyb bokmi, guľatý zadok a plné prsia. Mala oblečenú blúzku s rozopnutým horným gombíkom. Pri každom pohybe sa jej prsia pohupovali hore a dole. Cítil som ako mi v nohaviciach začína tvrdnúť penis.

Hltal som ju pohľadom a sledoval som kam zabočí. Na moje potešenie si to namierila do obchodu so spodnou bielizňou. V tomto obchode bola jedna skrytá kamera nad skúšobnými kabínkami, ktorá sa nepoužívala. Toto bola moja príležitosť. Otočil som sa k dverám a potichu som zamkol. Bol som sám. Napadlo mi hriešne spojenie. Skrytá kamera a masturbácia. Zapol som monitor a na obrazovke sa okamžite objavila prázdna kabínka. Nedočkavo som čakal. Kristína si chvíľu vyberala podprsenky, potom zamerila priamo do kabínky.

Usadil som sa na stoličke, rozopol si nohavice a chytil si do ruky môjho tvrdého vtáka. Pozoroval som ako si Kika pomaly rozopína blúzku gombík za gombíkom. Akoby vedela, že sa na ňu pozerám. Zavesila ju na vešiak. Rozopla si podprsenku, zvliekla ju dole a odhodila ju na stoličku. Chvíľu len tak stála a pozerala sa do zrkadla na svoje prsia. Prešla si po nich dlaňami a poťažkala ich. Boli veľké a pevné. Začal som si honiť čoraz viac. Bola tak neskutočne sexy. Skúšala si jednu podprsenku za druhou. Zo všetkých tých čipiek, stojacích bradaviek a jej dotykov som bol hotový. Chodil som s penisom hore a dole. Neustále som zrýchľoval. Keď sa znova dotkla svojich pŕs a začala si ich hladiť, už som to nevydržal. Pevne som si ho stlačil v dlani a naposledy som ho potiahol dole. Vystriekal som sa do pripravenej vreckovky. Utrel som si žaluď a vyhodil ju do koša ku ostatným.

Pozrel som sa na monitor, Kika už v kabínke nebola. Vypol som monitor a ešte rozhorúčený som išiel odomknúť dvere. Keby tak vedela, ako veľmi ju žerem. Celý deň som nedokázal myslieť už na nič iné. Stále som mal pred očami jej prsia. Predstavoval som si, ako ich oblizujem jazykom. Jemne ju hryziem do vztýčenej bradavky a nežne po nich prechádzam perami. Samozrejme v mojich predstavách sme vždy skončili pri sexe. Možno sa po lete v škole osmelím a pozvem ju na rande.  

3.80 avg. rating (78% score) - 5 votes