Spoznajte všetky erotogénne zóny muža

Hovorí sa, že muža dokáže vzrušiť aj pohľad na holú ženu. Môže to fungovať, keď je muž dostatočne nadržaný. Čo však robiť, keď vy máte chuť a váš partner ešte nie je pripravený na pohlavný styk? Dotýkajte sa ho. Na tých správnych miestach.

Mužské erotogénne zóny

Aj muži majú erotogénne zóny

Rovnako ako ženy, aj muži majú na svojom tele citlivé miesta. Či už je pripravený na pohlavný styk, zistíme samozrejme tvrdým a stoporeným penisom. Niekedy, ale chvíľu trvá, kým sa aj kamoš v nohaviciach zobudí a zistí, že sa ide súložiť.

My ženy máme rady istú postupnosť. Málokedy máme chuť na živelný sex. Na začiatku uvítame nežné dotyky na krku alebo prsiach. Skúste sa takto pohrať aj s vašim partnerom. Určite to ocení a vaše milovanie sa stane viac než obyčajným sexom. Stane sa duchovným zážitkom. Erotogénne zóny muža vás môžu prekvapiť, často sú totiž rovnaké ako tie ženské.

Začnite odvrchu

Šija patrí medzi základné erotogénne zóny. Môže sa vám to zdať trápne alebo zastarané. Ale dráždením tejto partie dávame signál obehovej sústave, ktorá okamžite začne pumpovať viac krvi. A pumpovanie väčšieho množstva krvi, aj do hubovitých vlákien, zabezpečí, že jeho penis bude stáť ako stožiar.

Z krku môžete prechádzať k perám. Nežne ho bozkávajte, cmúľajte mu spodnú peru alebo ho hryzkajte. Muži zbožňujú bozkávanie rovnako ako my. Teda aspoň väčšina z nich. Ústa sú plné nervových zakončení, ktoré nás dráždia a prinášajú so sebou rozkoš.

Zastavte sa pri ramenách

Ramená sú perfektným cieľovým miestom pri predohre. Môžete ich jemne masírovať, bozkávať ich alebo po nich nežne prechádzať perami. Všimli ste si, že pri misionárskej polohe vám často bozkáva ramená a plecia? Tieto miesta nás všeobecne vzrušujú. Pri spoznávaní partnerovho tela sa na chvíľu zastavte na jeho ramenách aj vy. Venujte im nežnú pozornosť. Dajte si však pozor, aby ste ho dotykmi nešteklili, iba jemne dráždili.

Pri ramenách sa nachádza ďalšia erotogénna zóna muža – hrudník. Sú dva spôsoby ako stimulovať toto miesto. Prechádzať po hrudi môžete prstami vodorovne, od pravého ramena k ľavému a opačne. Alebo sa zameriate na jeho stred. Hladkať ho môžete zvislo medzi jeho prsiami. Okrem brušiek prstov môžete použiť aj nechty. Buďte však opatrné, aby ste svojmu miláčikovi priveľmi neublížili. A nezabudnite na bradavky! Tie sú u chlapa rovnako citlivé ako u ženy a ich jemné lízanie a hryzkanie mu môže navodiť tú správnu náladu pred sexom.

Najdôležitejšia je spodná časť tela

Erotogénne zóny sa u muža sústreďujú v dolnej časti jeho tela. Keďže sa pohybujeme okolo genitálií, nejedná sa o žiadnu prekvapivú informáciu. Skôr ako ho začnete dráždiť priamo na penise a miešku, sa s ním ešte trošku pohrajte.

Zamerajte sa na jeho spodnú časť brucha. Nachádza sa blízko genitálií a muži už už očakávajú, že sa dotknete aj ich cenného pokladu. Skúste to ešte chvíľu vydržať a hladkajte rukou alebo ústami jeho brucho. Zájsť môžete aj nebezpečne blízko k penisu, letmo sa ho dotknúť, ale ihneď utekajte od neho preč. O túto erotogénnu zónu sa môžete obtierať aj prsiami. Hlaďte pritom partnerovi do očí. Garantujeme vám, že bude z vás celý hotový.

Od spodnej časti brucha prejdeme po bokoch na ďalšie z citlivých miest – stehná. Konkrétne vnútorná strana stehien dokáže mužov pekne potrápiť. Pri tejto zóne existuje však tenká hranica medzi šteklením a príjemným dráždením. Ako prevenciu proti štekleniu odporúčame použiť celú dlaň, nie iba prsty. Prechádzať môžete zhora až po kolená. Zájsť môžete aj nabok a priblížiť sa ku genitáliám.

A ste v cieli

Dostávame sa k najpodstatnejšej erotogénnej zóne muža – miešku. Ktorý chlap by nemal rád, keď sa mu žena hrá so semenníkmi? Jemne ich škrabkajte nechtami alebo chyťte ich celou dlaňou. Povolené je stláčanie a jemné ťahanie. Muži sa pri týchto ťahoch cítia jemne submisívne. Niektorých takáto podriadenosť vzrušuje ešte viac.

Zamerať sa môžete aj na perineum. Táto drobná a nenápadná oblasť sa nachádza medzi semenníkmi a análom. Vyskúšajte na ňu vyvíjať tlak prstom alebo erotickou hračkou. Všetko je dovolené. Vyskúšajte všetky zóny, všetky ťahy a podľa jeho správania uvidíte čo sa mu páči, a čo naopak nie.

Dámy, poznáte všetky erotogénne zóny svojho chlapa? Ktoré vaše ťahy ho vzrušujú najviac?

5.00 avg. rating (97% score) - 4 votes