Skutočný príbeh: Panika, stres a semeno v pošve

Nebudem vám klamať. Trtkával som kade tade. Ale, že fakt všade, kde som sa pohol. Išiel som na disku, vyhliadol som si babu, kúpil jej pár pív prípadne poldecákov a hajde na byt, alebo za kríky. Boli to najkrajšie roky môjho života. Žiadne stresy, žiadna frajerka. Jednoducho nikde nikto, kto by ma limitoval. A práve v tom bol ten problém. Nikto ma nekontroloval a niekedy som nevedel kontrolovať ani sám seba. Preto v jeden krásny jesenný sychravý večer prišiel ten zlom.

Išli sme s kamošmi klasicky na pivo. Zakotvili sme v bare, ktorý sa o polnoci menil na diskotéku. Vedel som, že to je moja šanca na dnešný úlovok. Ako som predpokladal, tak sa aj stalo. Po pár pivách sa bar začal plniť sexi študentkami. Odviazané hádzali do seba jedného panáka za druhým. Porozhliadol som sa a vybral som si jednu. Mala oblečené krátke čierne šaty s výstrihom na chrbte. Doslova si pýtala, aby som ju pretiahol. Jedným očkom som ju celý večer pozoroval. Keď už sa mi zdala dostatočne pripitá, išiel som za ňou. Takto ešte, aby ste ma chápali. Nie som žiadny Quasimodo a baby so mnou idú, aj keď nie sú opité. Len sú povoľnejšie.

Postavil som sa k baru vedľa nej. Vypýtal som si ďalšie pivo a jej jednu vodku. Chvíľu sa na mňa pripito usmievala. Viete, taký ten babský pripitý úsmev, o ktorom si ona myslí, že je sexy. Úprimne, bolo mi to jedno, chcel som si len zatrtkať. Chvíľu sme sa rozprávali a spýtal som sa jej, či si nechce ísť von zapáliť. Samozrejme súhlasila.

Vyšli sme von, bolo trochu chladno. Ponúkol som jej svoj kabát a zobral ju trochu bokom. Fajčili sme cigarety a smiali sa. Asi po 15 minútach jej došlo, že asi musí byť zima aj mne. Prišla ku mne a schovala ma pod bundu k sebe. Pritlačila sa na mňa celým svojim telom. Nechtiac som sa jej chytil pŕs. Videl som, že jej to nevadí, tak som pokračoval. Chytila ma okolo krku a začala ma bozkávať.

Oprel som ju o stenu a začal jej hladkať zadok. Keďže mala také krátke šaty, nebolo ťažké dostať sa skutočne všade. Hladkal som jej prsia, dráždil klitoris, až som si rozopol nohavice a začal do nej búšiť. Bol som v alkoholovom opare a vôbec som si neuvedomil, kedy som sa spravil.

Až potom mi došlo, že moje semeno skončilo v jej pošve. Chytil som totálnu paranoju a začal som jej hovoriť, nech sa ide vycikať, nech skáče alebo nech robí hocičo iné. Jednoducho niečo. Strašne sa začala smiať a upokojovala ma, že berie tabletky a už sa jej to párkrát stalo. Trochu som si vydýchol, ale viete ako. Náhoda je sviňa.

4.00 avg. rating (81% score) - 7 votes